152997
למען האמת, עדיין לא יצא לי להצביע. פשוט כי לא מצאתי את התשובה המדוייקת ביותר, ואני עדיין תוהה מה מספיק קרוב.

מצד אחד, אני באמת חושבת שמה שכל אחד עושה במיטה שלו הוא עניינו הפרטי. בצירוף כל ההסתייגויות הרגילות העוסקות בפגיעה באחרים ושאר הידה ידה הרגיל שלי. אני לא חושבת שנטייה מינית היא משהו שצריך להתגאות בו- ולא משנה אם אתה אוהב בנים או בנות- בדיוק כמו שאהבת פופקורן היא לא דבר שאני מוצאת לנכון להתגאות בו.
מצד שני, אני בהחלט מבינה את המקור של המצעד הזה, וכל שנה מחדש מציינת שהגיע הזמן להצטרף לאחד כזה, ולו בשביל הקטע שבעניין. אממה? תמיד זה יוצא בימי שישי, והכל מתמסמס לו כמו רשימה ארוכה של דברים אחרים שאני מתכוונת להגיע אליהם.
מצד שלישי, עצם העובדה שאני שוקלת להגיע לאחד כזה, די מראה על איזשהו שינוי בקונספט של המצעד, ואני מניחה שאפילו המגניבות שלו היא לא מה שהייתה פעם. בשביל לשמוע מוזיקה מעצבנת עם חבורת ילדים מתלהבים ואי אילו גייז, אני יכולה לצאת לכל מועדון סוג ז'.

____________
העלמה עפרונית, דוחה עבודה שהבטיחה לעצמה לעשות.
אותי זה מגעיל... 153083
...וכך הצבעתי אפילו שזה לא PC.
אני מסכים אתך שמה שכל אחד עושה במיטה זה ענינו בלבד אבל פה זה ברחוב! לעיני מבוגרים וילדים.
עלמתי, איך תעני לילד בן 5 שישאל אותך: "אמא, מה זה הומו?"
153088
בקלות. "גבר שאוהב גבר אחר". עם השאלה "אמא איך באתי לעולם?" יכול להיות שתהיה לי יותר בעיה. אבל אולי לא. אין לי מושג. כאמור, היפו עדיין היפוטטית לחלוטין.

מה בדיוק הם "עושים ברחוב"? שוכבים? לא נראה לי.

_________
העלמה עפרונית, חוזרת מקוצרת.
153091
Of course not....but did you see how they are dressed?
Now, how you explain this to a 5 year old?
מה יגידו השכנים 153096
בלי לנסות לעורר פרובוקציה או להוכיח אותך, פרדי, ובשיא הכנות, אני חושבת שדווקא ארצה שילדי בן החמש יעמוד לידי ויצפה במצעד הגאווה. אני לא יודעת בדיוק איך נראה המצעד הישראלי, אבל זה הניו-יורקי הוא חוויה נהדרת. המוסיקה, הצבעים, השמחה - כל שנה אני קופצת לשעה-שעתיים, וזו תמיד חוויה מהנה.
הם מתלבשים כמו שחוגגים מתלבשים באירוע מיוחד, והילד שלך או שלי יודע את זה. גם בתהלוכת האלווין השנתית האנשים מתלבשים באופן הרבה יותר מוזר, אבל הקהל מלא בילדים קטנים, כי ברור לכולם שזהו חג בו אנשים מתחפשים.
מה יגידו השכנים 153106
בדיוק.
בדיוק כמו שהבנתי בילדותי מהתלבושות של ''אנשי הכפר'', שהם התחפשו לקאובויים ואינדיאנים.
אותי זה מגעיל... 153095
מה, ההתנהגות של אנשים בציבור אמורה להתאים לקריטריונים של ילדים בני 5?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים