פילוח נוסף של האוכלוסייה המקומית? 153030
לפי התוצאות עד עכשיו, אין ל''זמן הוורוד'' הרבה טעם לפרסם פה.
פילוח נוסף של האוכלוסייה המקומית? 153034
לא בהכרח. אני, למשל, הצבעתי כמו הרוב "לא איכפת לי. שיעשו מה שהם רוצים"- תשובה שבטח מפורשת על-ידך כתשובה של סטרייט/הטרוסקסואל.
אבל הכוונה שלי הייתה פשוט "שמי שרוצה יצעד איך שהוא רוצה ומי שלא רוצה לא יצעד, מצעדים זה לא הקטע שלי בחיים" ואורח-החיים ההומו-סקסואלי(לפחות במובן של משיכה מינית לגברים) לא זר לי.
פילוח נוסף של האוכלוסייה המקומית? 153043
אם נניח שכל מי שהצביע לאופציה הראשונה הוא הומו, וכל מי שהצביעו לאופציות האחרות הוא סטרייט (שתי ההשערות אינן מחוייבות המציאות), מדובר בכעשרה אחוזים מהמצביעים, שזה אחוז ההומוסקסואלים בציבור לפי ההערכות הנדיבות ביותר, וכנראה פי שתיים עד שלוש יותר מהאחוז האמיתי בציבור לפי הערכות מציאותיות יותר. כלומר, במינימום יש פה ייצוג נאות של האוכלוסיה, ובמקסימום יש יצוג יתר משמעותי. לפיכך אני שמח לבשר למערכת הזמן הורוד שאם הם רוצים, האייל הוא מקום מצויין לפרסם עבור אוכלוסיית הגייז המשכילים‏1. נא לפנות לטל.

1 הומו ספיאנס?
פילוח נוסף של האוכלוסייה המקומית? 153045
היי, כשכתבתי את התגובה הראשונה היו רק 2 איילים גאים (=גאים שהולכים למצעד). עכשיו יש 7.
עכשיו יש 9. 153060
אפשר לתפוס שם ימבה כוסיות.
כמובן, בהנחה 153156
שהכוסיות בכלל תהיינה מעוניינות בך ולא תפנינה למגדרים אחרים. :)

(הדר, דוברת הכוסיות)
דווקא שמעתי על סטרייטים 153267
שהתחילו עם בנות בברים הומו-לסביים וזכו להצלחה.
איך זה מסתדר? שתי דרכים:
1. ביסקסואליות (יש יותר בנות כאלו מבנים בי)
2. בחורות סטרייטיות שבאו לתמוך בידיד ההומו שלהם.
פילוח נוסף של האוכלוסייה המקומית? 153076
למה שנניח שכל מי שהצביע לאופציה הראשונה הוא הומו?
פילוח נוסף של האוכלוסייה המקומית? 153110
כי זה מה שברקת עשתה.
ואם אני אקפוץ מהגג? 153115
ואם אני אקפוץ מהגג? 153118
גם אנחנו נקפוץ. ממילא חיינו יאבדו כל ערך במקרה כזה.
אני סטיית תקן 153265
אני מתכוון לצעוד במצעד למרות היותי , באופן כללי, סטרייט. מצד שני, את 'הזמן הורוד' אני קורא ממילא. וחוצמזה, 'הזמן' ממילא מחולק חינם, כך שהתהיה אם לפרסם אותו או לא נראית לי מוזרה קצת.
אני סטיית תקן 153272
כדאי לזמן הוורוד לפרסם ת'זמן הוורוד כדי שלפרסם בזמן הוורוד יהיה כדאי.
אני סטיית תקן 153303
אבל אמרת שאתה סטרייט, אז אתה לא סטייה....
(צחוק מנומס).
תודה, תודה.
קר שם בחוץ 153328
בעיה אחת יש לי עם דוברי הקהילה (יהיו מי שיהיו) והאופן שבו הם מבקשים ליצור הזדהות.

בסוף 2001 החליט הזמר עברי לידר להחשף ולצאת באופן רשמי מהארון. אותה חשיפה, גם אם לא באה בהפתעה לרבים ממעריציו, נעשתה על ידו כאקט של כנות ופתיחות עם קהל שומעיו וקוראיו. אופן היציאה היתה בראיון למוסף סופשבוע של מעריב.
שבוע לאחר פרסום הראיון, החלו להשמע רוחות מפתיעות משהו שמצאו את ביטויין בתוכנית הבידור של גיא פינס, הפעם היו אלה דווקא עיתונאים ופעילים בתנועה ההומו לסבית שקבלו על כך שלידר בחר לצאת מהארון דווקא על דפיו של מעריב ולא של בטאון הקהילה ועל העובדה שהעיתוי שנבחר לאותה כתבה היה ערב צאת אלבומו החדש דאז. טענות דומות הושמעו כנגד קורין אלאל כמי שמנצלת את הקהילה לרווחתה האישית.

במצעד הגאווה השנה, סירבו או לא הגיבו אומנים שונים להופיע בהתנדבות במצעד, ביניהם לידר, דנה אינטרנשיונל ועוד. בתגובה לכך, הגיבו אישים מרכזיים בקהילה תגובה בנוסח - אם הם לא עוזרים לנו, אנחנו לא נעזור להם ולא נקדם את האינטרסים שלהם בעתיד.

הואיל ומדובר בקהילה שאמורה להיות ליברלית ונאורה, הפועלת לרווחת חבריה בחברה המנוכרת הסובבת אותם (ותקנו אותי אם אני טועה). הרי ברור האינטרס של כל אמן ביציאה מהארון ובעצם, זה עסקו הפרטי כיצד הוא עושה את המהלך, בדיוק כפי שזה עסקו הפרטי את מי הוא מכניס למיטתו. בפועל, מתגלה לעיתים חברה צבועה, מתנשאת ומנוכרת גם לפועלים בה. האם היה עדיף לקהילת הגייז לו אותם אמנים לא היו יוצאים כלל מהארון ומותירים את הדברים בגדר ספקולציות?
לי אישית, הותיר כל הסיפור רושם מר של כפייה דתית בלהפך.
קר שם בחוץ 153353
סה"כ קהילה עם הרבה פוליטיקה ואינטריגות פנימיות, כמו כל קהילה אחרת בעולם. למה שהקהילה הגאה תתנהג באופן שונה מההתנהגות האנושית בכללותה?
הומו אקונומיקוס 153410
לומד כלכלה ותיאטרון?
הומו אקונומיקוס 153421
אתה חבר של האייל מיריחו?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים