יש הגיון מסוים 1548
נכון, שביתה היום ברשות השידור לא תזיז ליותר מדי אנשים בציבור. זה לא עושה אותה למגוחכת - רק "מוריד" אותה מרמת שביתה-ממררת-את-חיינו (כמו השביתות הקלאסיות והאהובות, ביטוח לאומי, אחיות, מורים) לשביתה "נורמלית" נגד המעסיק, שלא מתיימרת לפגוע באף אחד חוץ מהמעסיק. במקרה של רשות השידור, מותר עדיין להניח שההנהלה (אם נגדם מופנות טענות השובתים - לא ראיתי ב"הארץ" היום מידע על השביתה) רוצה שיהיה שידור.
למרבה הטרגיות מאוד ייתכן שגם לרבים בהנהלה לא עד כדי כך אכפת. המינוי של אורי פורת היה הברקה של ביבי: להרוג את ערוץ 1 ברכות.
יש הגיון מסוים 1549
סיבת השביתה, מסתבר, היתה ''כלבוטק''. עובדי הרשות מחו על כך שהופקה בידי גורם פרטי, ולא ע''י צלמים, במאים וכו' של ממלכתם הקטנה.
None Sence 1554
שמעתי יום למחרת השביתה ביומן הבוקר של גל"צ, את בני ליס, שייצג את השובתים. הנימוקים שלו היו כל-כך חסרי-טעם ("רפי גינת קיבל תוכנית כי הוא חבר של אורי פורת"), שנוצר אצלי הרושם שזו פשוט
התבכיינות לשמה.

אותו סיפור היה עם יאיר לפיד והתוכנית שלו ביום שישי. עובדי ערוץ 1 לא מבינים שיש אנשים שלא רוצים שהם ינהלו להם את ההפקה, ובמקרה יוצא שהאנשים האלה הם הכוכבים עם התוכניות הטובות. המממ... אולי זה אומר משהו על האיכות של צוות ההפקה של ערוץ 1.

ומהצד השני, יאיר שטרן ואורי פורת שקלו לעשות "דווקא" ולשדר את כלבוטק בכוח, למחרת. נראה לי שערוץ 1 הוא הערוץ היחיד שלא יודע בבוקר מה יהיה לוח השידורים שלו בערב.

הם כל-כך לא מקצועיים שם, בערוץ 1. פשוט ערוץ מחורבן.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים