הראלים והפוליטיקה הבינלאומית 155379
לאחרונה השתתפתי בטיול מאורגן שאחד ממשתתפיו האחרים היה קובי דרורי דובר התנועה הראלית בישראל שהירצה את מישנת התנועה למטיילים.
תוך כדי הסיור בנחלי הגליל חשף קובי לפני כמה מההתפתחויות שבהן מעורבים כעת הראלים ואלה מסתבר קשורים לא רק לשיבוטים ( ולא הוא אינו יודע את שם הילד ששובט בישראל , הוא רק יודע שעובדים כעת על שיבוטים נוספים כאלה ) אלא גם לפוליטיקה בינלאומית.
קובי גילה שככל הנראה כאשר ינחתו האלוהים זה כבר יהיה בהוואי . למה הוואי ? מסתבר שיש שם תנועה להשגת העצמאות של האי מידי ארה"ב ובראשות תנועה זאת עומדים גם כמה ראלים. וכאשר תושג לבסוף עצמאות האי , קובע קובי בביטחון , הם ימהרו לתת לאלוהים את השגרירות עם הזכויות האקס טרטוריאליות שהם דורשים לעצמם.
שאלתי את קובי כיצד בדיוק תושג העצמאות של הוואי מידי ארה"ב ( לא בדיוק המדינה החלשה בתבל ,כרגע ) והרי הראלים מתנגדים לכל סוג של לחימה והרג? הוא הסביר לי שזה יתבצע בשיטות של גאנדי ( ההודי לא הישראלי ) .
כמו כן הראלים נמצאים בקשר הדוק עם תנועה דתית כלשהי באפריקה ,שמדברת מאז המאה ה-‏19 על כך ש"יהוה " עומד לשוב בקרוב לכדור הארץ . מסתבר שהראלים נמצאים בקשר הדוק עם אנשי תנועה זאת ושיכנעו לפחות חלק מהם ש"יהוה "הנ"ל אינו אלא ראל . וכעת יש לראלים קשרים הדוקים לפוליטיקה הפנים אפריקנים עם בני משפחת צ'ומבה משפחה בעלת כוח פוליטי רב באחת מארצות יבשת זאת .
בנוסף חשף קובי שיש קונספירציה צרפתית אמריקנית כנגד ראל . הנשיא בוש מעוניין בחיסולו של ראל בגלל מדיניות השלום שהוא מטיף לה ולצרפתים יש תוכניות שונות כיצד לבצע זאת .
ולבסוף קובי גילה שהתקבלה פניה משר של שכנתנו לבנון לראלים . השר הודיע שלבנון מוכנה להקים בתחומה שגרירות לאלוהים עם כל הזכויות שהם דורשים . אך לפניה התלוו שתי דרישות : א. שלא יספרו על כך למדינות הערביות האחרות .
ב. שלא ישתמשו בסמל ה"מגן דוד " של הראלים ( לא ברור לי וכנראה גם לא לקובי אם הלבנוני דרש שהראלים יפסיקו להשתמש בו בכלל , או שלא ישתמשו בו בתחום לבנון ).
הראלים כמובן מאליו לדברי קובי דחו את הדרישות הנ"ל.
קובי הבטיח לברר עבורי את שמו של השר הלבנוני שהיה מעורב בפרשה . אני מחכה בעניין .
הראלים והפוליטיקה הבינלאומית 155498
נו, באמת.
אבל למה לא בכותרת?! 155518
(יש לי השערה ש"נו באמת" (עם וריאציות שונות על סימני פיסוק) היא הכותרת הכי פופולרית לפתילים‏1 באייל).

1 כותרת של פתיל - כותרת של תגובה למאמר או של תגובה לתגובה שכותרתה שונה.
הראלים והפוליטיקה הבינלאומית 155571
"יהוה" כבר חזר לפה בשנת 1973. בחודש יוני הוא נחת.
אחרי שנתיים הוא עזב.
זה לא מעניין את ה"ראלים" האלה, גם לא את האחרים, אבל אם כבר מדברים, שיהיה רשום לפרוטוקול של הנצח האינטרנטי.
הראלים והפוליטיקה הבינלאומית 155674
האם אפשר לקבל פרטי נוספים ? מי ומה היה "יהוה " הנ"ל ? ולמה עזב אחרי שנתיים וכו'?
הראלים והפוליטיקה הבינלאומית 158481
''יהוה'' זה האבא של הרעיון המונותיאיסטי בגירסתו הכדור ארצית. קיימות לו עוד גירסאות שרובן תולדה של מסעות ארוכים שנעשו בידי גזעים דומים לאדם בתכונות אחדות, ושונים ממנו באחרות, שמצאו דרך להעלות את תוחלת חייהם מעבר לתוחלת הממוצעת, אם כי לא לחיות לנצח. ''יהווה'' אצלם הוא זהות מתחלפת, כמו ''האייל האלמוני'' של אתר זה.
מאז שהתחילו עם כדור הארץ, הם שמרו על קשר עם הפלנטה הזאת כמו עם שאר פלנטות המאכלסות יצורים בעלי דמיון כלשהוא ל''אדמי'', שנכנסו אצלם לפרוייקט אשר בדיוק כמו פרוייקטים אצלינו, תלוי בתקציבים ובתהפוכות פוליטיות, אם כי בהיררכיות יותר גבוהות מההיררכיה שאנחנו נמצאים בה (בעצם אנחנו לא נמצאים עוד בשום היררכיה, כי ''עוד לא נתקבלנו למשפחה'' של הפלנטות התובניות. מרחקינו הרב יחסית מאיזורים ''מאוכלסים'' וגורמים נוספים, משאירים אותנו בינתיים בחוץ). בשל דברים הקורים שם, ביקוריהם כאן נדירים וחטופים למדי. אך נראה שעזיבתם האחרונה קרתה בשל תחזית שציינה את כדור הארץ כמקום לא בטוח.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים