מה קורה בבי.בי.סי 157057
כלקוח מזדמן של הBBC (רדיו וטלביזיה) אני חייב להעיד כי זהו ערוץ תקשורת כמעט בודד מבין אלו שאני צורך, אשר מדי פעם מאפשר הפקת משדרים מעמיקים בנושאים לא בידוריים. בעבר טענות ישראליות בדבר הטייה אנטי-ישראלית של הערוץ היו לפחות מוגזמות. ראיתי את השידור על הטבח בסברה ושתילה. אם כי יתכן שהיו שם הטיות פרו-פלשתיניות (איני זוכר) התרשמתי בעיקר מהנכונות והיכולת של הערוץ להביא את מרבית הרקע העובדתי בנושא, בתימצות הנדרש ע"י העניין המוגבל שיש לקהל היעד של התוכנית בנושא.
כמו כן צריך לדעת כי הBBC כבר זמן רב מרגיז מאוד את הציבור בבריטניה בגלל שמאלנות, ליברליות ונטייתו לאובייקטיביות "לא פטריוטית".
דוקא בזמן האחרון, אני נוטה להתרשם שיש בסיס לטענות הימין הישראלי נגד הערוץ. מה יכולה להיות הסיבה למתקפה ארסית נגד הנשק הגרעיני בישראל (תוך התעלמות מלאה ממצבה המאויים), כאשר בריטניה מחזיקה נשק כזה ללא שום מטרה אפילו קרובה לסבירה?
מה קורה לBBC? האם זו ההשפעה המתרחבת של הבריטים החדשים (המוסלמים מאסיה אפריקה והמזה"ת)? היה מעניין לדעת.
מה קורה בבי.בי.סי 157093
ידיד אנגלי שאני מאד מעריך את דעתו כתב לי בתגובה על BBC Watch "קראתי את האתר ונראה לי שיש הרבה מה לאמר על שני הצדדים (ישראל והבי.בי.סי.), אם באמת רוצים להתווכח". אח"כ הוא ציטט את סבתו מלנקשייר "Least said soonest mended". הוא לא התכוון שצריך לטאטא את הנושא מתחת לשטיח אלא שישראל תתקשה מאד להשיב ל*טיעונים* שהבי.בי.סי. מטיח בה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים