קודם סביבה, אח''כ איכות 15733
לאחר ההצעות המטורפות של מי שעוד מעט קט יעוף מכסא ראש הממשלה, ברור שהתשובה היחידה הינה בנייה מסיבית בחלוצה, ובכל מקום אפשרי.

יש להביא מייד עוד 2 מיליון עולים מרוסייה, וכמה מליונים הודים מקוצ'ין הרואים עצמם יהודים, את כל האתיופים שרוצים לעלות, ואני משוכנע שנימצא עוד כמה מליונים להביא לכאן כישראלים גאים. יש לתת להם מייד בנייה קרקעית רחבת שטח ובנייה רוויה. הכל הולך.
יש למלא הכל, מחמת השמאל. (והערבים). אולי הם ילמדו את השמאלנים מהי ארץ ומהי אדמה.

בנה שרון, בנה.
קודם סביבה, אח''כ איכות 15737
למה להביא יהודים וטוענים-ליהדותם?! אלה עוד ידרשו זכויות-עולה, זכות-בחירה, והשד יודע מה! והרי בישראל כבר גילו פתרון פשוט בהרבה: עובדים זרים! יש רבים מהם בלב תל-אביב, בצפיפות ובתת-תנאים. היות שממילא פועלים זרים הם הבונים את הארץ - לפחות יגורו בבתים שאתה מציע שהם יבנו בחלוצה. אולי הם ילמדו את השמאלנים וגו'
קודם סביבה, אח''כ איכות 15744
רעיון ענק שאני טוען לגביו זמן רב,
לכל הפועלים הזרים יוצע מסלול לאזרחות ישראלית, תוקם מינהלת אזרחות בה ילמדו את ההסטוריה של ישראל, יישבעו נאמנות למדינה, ישרתו 3 שנים בצבא. האזרחות תינתן בתום תקופת ההכשרה, מבחן ידיעת השפה, התנהגות ללא דופי, ושירות צבאי מלא.

וכך במכה אחת הגדלנו את ישראל + יישבנו אותה מפני מחזירי השמאל והערבים, +דיללנו את החרדים וכוחם.
האדם הוא תבנית נוף מולדתו 15845
ואחרי שיבנו את הכל, איפה בדיוק נחיה?
אם כל הארץ תהפוך לעיר אחת גדולה, על מה בדיוק אנו נלחמים? אין טעם לחיות במדינה שאיבדה את ארצה לדעת, ואז כדי לדעת "מהי ארץ ומהי אדמה" ניסע בהמונינו לאירופה כדי לראות מה זה אזור טבעי ומה זה איכות הסביבה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים