דעה 158420
התחלתי לקרוא את התגובות והתעייפתי, מצטערת. אולי בפעם אחרת. בקשר לכתבה- כל כך הרבה טעויות בקשר לאיש ואפילו מספר בעיות תרגום ממכתב ההתאבדות, זה מטריד! למרות זאת המון ממה שכתבת נמצא מתאים לקוביין, והרבה גם לא. אני לא חושבת שהוא כתב מתוך רצון לייצג את דורו, כמובן שיש מספר שירים שכן אבל ברובם זה על עצמו ועל חייו כי אלו קטעים שכתב ביומניו- לכל המעונינים לכו בידקו, עכשיו זה למכירה בחנויות... אין לי כח להעמיק פה כי אני מרגישה רע מאוד אבל רק אגיד שהכתבה די מיותרת וחופרת מידי בנקודות שגויות לחלוטין, מי שכתב את זה היה צריך להסתכל בדברים שכתב קוביין, בקטעים ארכיונים וכו' ולא רק לקרוא כתבות שעשו עליו, כמו שנראה שעשה. הכתבה לא נושאת את אופי האדם קורט קוביין ולא מדיפה כלל את האווירה בא התאבד האדם המיוחד אם כי כמה נקודות בקריאת האופי שלו היו די נכונות.
דעה 194133
חבל שלא ביססת את דיעותייך טיפה יותר לעומק,
כי אני קראתי הרבה על קוביין, ואני מתיימר להכיר אותו(או לפחות את תפיסת עולמו) היטב, ולפי דעתי הכתבה מצוינת, פשוט קולעת בול על אופיו ועל אופן חשיבתו של האומן הגדול הזה.
בכל מיקרה, הדבר היחיד שכן כתבת שעליו אני מוכן להגיב-
קוביין לא ניסה לייצג דור שלם, וגם לא רצה, בשירים שלו הוא אכן כתב על עצמו ועל חייו המעובתים,
אבל מכיוון שהכתיבה שלו על עצמו קלעה בול לכל כך הרבה נערים בני דורו ואפילו יותר צעירים, ואפילו(ואני לא מגזים) על נערים בני זמננו, הוא הצליח לדבר לדור שלם, בלי לנסות אפילו.
אקווה שתגיבי לתגובה זאת,
נדב שגיא

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים