הומו בלשכת השר רחמנא ליצלן 159114
לא סתם הומו - הומואיסט. 159200
באמת השמיעו את הקטע הזה ברדיו לפני כמה דקות ולא הספקתי לשמוע מי הדובר ומי השר המדובר. מקסים.

גילית, את שם? כי יש לי שאלה - האם גם עם זה את מסכימה? האם ראוי לדרוש משרים, ומשירותים ממשלתיים באופן כללי, לא להעסיק הומוסקסואלים, כי זה מפריע לאנשים דתיים לקבל שירותים (בדומה לכך שפרסומי תועבה ברחוב מפריעים לאנשים דתיים לעבור שם)?
אדרבא, הפרדה מוחלטת 159256
כל משרד וארגון ממשלתי חיב להיות מופרד לשנים. בראש האחד יעמוד שר או מנהל ולשני תהיי שרה או מנהלת. באחד יעבדו רק גברים ובשני רק נשים. כל זה כדי למנוע אפשרות שחרדי יקבל שרות מאשה זרה או חרדית תקבל מגבר זר. וישא''ק.
אנטישמי 159311
מה הקמצנות הזאת? הוי אומר: כל משרד חייב להיות מופרד לארבעה: גברים אשכנזים, נשים אשכנזיות, גברים ספרדים ונשים ספרדיות. ובל"ג.
אנטישמי 159314
הרבה יותר מארבע, לפי החלוקה הבאה: מין (גבר אישה), עדה (אשכנזי, ספרדי, תימני, אתיופי, רוסי, ערבי, דרוזי, צ'רקסי ובדווי), נטיה מינית (הומו וסטרייט), מחנה דתי (חילוני, מסורתי ודתי), מחנה פוליטי מדיני (מתון, מתלבט ונחוש), מחנה פוליטי כלכלי (קפיטליסט, סוציאליסט, קומניסט), גובה (גבוה, נמוך) משקל (שמן, רזה) יופי (יפה, מכוער) וגיל (צעיר, מבוגר) נוכל להעסיק כחמש עשרה אלף עובדים יצוגיים בכל משרד, ואף אזרח לא יאלץ להיפגש עם מישהו שונה ממנו.
איזה שטויות, בחייך 159323
מבחינה הלכתית כל החלוקות שלך לא חשובות. אז תפסיק לבלבל את הישוב. הפרדה גמורה בין גברים לנשים בכל הילכות החיים שבפרהסיה הממלכתית, זה מה שדרוש. אה כן, גם בין יהודים ללא יהודים. יהודי הוא כל מי שנולד לאמא יהודיה או התגייר כהלכה, ולא משנה עד כמה הוא צועק שהוא לא יהודי. וישא''ק.
ואל דאגה באשר לתקציב 159545
הוא תמיד יימצא.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים