מסע בזמן 159380
ברור שאפשר לנסוע בזמן אבל יש לי שאלה האם המימדים של המרחב כוללים בתוכם גם את המימד הרוחני כלומר מדעים בלתי מדויקים שמנהרת הזמן היא לא רק מסע פיסי היא גם דבר רוחני לכן יש לי שאלה האם אתם יודעם את נקודת ה-‏0 בין כל המימדים שברור שיש יותר מ-‏4 מימדים למרות שנעים לחשוב שיש 4 מימדים זה סותר את העובה הפשוטה במטמטיקה של אין סוף ששם המימדים לא משחקים שום תפקיד לכן המסע בזמן הוא צריך גם הכנה נפשית של נוסעי הזמן המסע בתוך התת מודע ודבר נוסף אני צריך לציין את העובדה שיש בעיה של קריסת מימדים ביותר מ-‏3 מימדים דבר שמסבך ביותר את כל הרעיון של מסע בזמן שיתכן שגוף חומר לא יכול לעבור דרך אותם מימדים אז איך אתה מתכנן להעביר נוסעים פיסים בזמן ?לכן צריך לדעת איך פותחים את השער של המימדים אבל סביר להניח שאין מספיק אנרגיה בעולם לפתוח את השער של יותר מ-‏3 מימדים לכן צריך לחשוב על דרך למצוא אנרגיות שנמצאות ביותר מ-‏3 מימדים ושנלמד להשתמש באנרגיות אלו אני מאמין שמסע בזמן הוא דבר אפשרי וצריך לזכור שביותר מ-‏3 מימדים אפשר לנסוע ביותר ממהירות האור דבר שגורם לנוע אחורה בזמן
להודעה הקודמת יש לצרף אזהרה: 159438
משרד הבריאות קובע שנסיון לקרוא את ההודעה עלול לגרום להשתנקות ואי ספיקת חמצן למוח עקב הפסקת הנשימה. פטורים מחשש זה צוללנים מנוסים, קוראי הטוקבק של ווינט ונוסעים בזמן שהצטיידו מראש בחמצן מאחד המימדים במתמטיקה של האינסוף.
להודעה הקודמת יש לצרף אזהרה: 159506
במיחוד אהבתי את זה שאם תיסע מהר ממהירות האור אז תחזור אחורה בזמן. אם אני זוכר נכון את הנוסחא, אתה אמור להתחיל לנדוד על הציר המרוכב של הזמן, לא? בן אדם, זה מימד חמישי מגניב לגמרי. far out.
להודעה הקודמת יש לצרף אזהרה: 159508
נדמה לי שכאן הוא דוקא צודק. מכל מקום, התייחסתי לחוסר סימני הפיסוק ולא לפיזיקה.

סיכום מפורט להפליא של נושא המסע בזמן, כזה שלא משאיר שום מקום לשאלות נוספות:

להודעה הקודמת יש לצרף אזהרה: 159519
טוב, לא לפי הנוסחא שזכרתי נכון:
אם v>c אז יש לנו שורש של מספר שלילי, שזה מדומה טהור. כמובן, מי אמר שהנוסחא נכונה למהירויות גדולות ממהירות האור, ולך תבדוק את זה.
כבר הולך 159532
אדווח כשחזרתי :-)
כעובד קבלן אצל כליל ח.נ. תעשיות: 159515
הרשה לי לתת לך במתנה: .,,,,,...,,, - ; ...,,,.,.,.,.,..,,,,..
כעובד קבלן אצל כליל ח.נ. תעשיות: 159634
ותחזיר חלק מה!!!!!!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים