עדיין אותה שאלה מדיון חלק א' 159897
אחד מזכרונות הילדות שלי הוא תשדירי בחירות (לא זוכר איזה אולי 1983?) בהן, תוך הקרנת תמונות של ערבים אמר כהנא תוך קמיצת אגרוף "תנו לי לטפל בהם"

למה "באמת" ו"בדיוק" הוא התכוון?

אולי הכוונה לפי מה שאת כותבת בחלק ב' שאם לא ילך בטובות, אלו המסרבים חאלצו להיות מגורשים למצרים או לבנון או מקום אחר.

כמה זמן מרגע העלת ה"משלוח" הראשון על טפיו הבוכים ונשיו הזועקות על המשאיות ושידור העניין בכל מסך טלוויזיה פנוי בעולם, יפסקו השידורים הרגילים בארה"ב ותופיע שקופית "הודעה מהנשיא לאזרחים" והנשיא יופיע, כולו ארשת רצינות ויאמר:

My fellow American, as of this morning, our greatest ally in the Middle East, Israel, has started relocating its Arab Israeli citizens outside its border in what looks like an attempt for ethnic cleansing. While we are still analyzing our reactions to that unaaceptabe act, I have ordered the sixth fleet to be in full alert for a possible military campaign against Israel. While indeed true that they have a fantastic army (with our help and equipment for the most part), we outnumber them and will eventually win.
Have a blessed day (and go back to your shopping...)
God Bless America
fade out (show American flag in the wind)

עזבי כרגע צודק לא צודק, מהלכים כמו שתאר חתנך פשוט אינם קבילים יותר במדינות שרוצות לראות את עצמן חלק מן העולם שבו אנשים אינם רק רכושו של השליט ואשר יש להם זכויות אדם סטנדרטיות.

ואני עדיין מאמין שהכל מתחיל בחינוך (1) ושכל אדם נולד "נקי" מדעות ורעיונות, כך שיש לטפל בשרש, קרי החברה הערבית הישראלית מיד ולאלתר, בתקציבי פיתוח וחינוך כמו ש(לפחות) מגיע להם.

1 - נאיבי, תמים וצעיר, אני יודע, זה לא עובר לי.
נחמד, 159900
הפיתרון למחלה של החברה היהודית-ישראלית (הגזענות) הוא לחנך את החברה הערבית-ישראלית. זה פועל גם בכיוון ההפוך?
עדיין אותה שאלה מדיון חלק א' 162465
נראה לך? הסרבים "טיהרו" את כל האוכלוסיה המוסלמית של בוסניה ואף אחד לא עשה שום דבר כדי למנוע מהם זאת (אפילו כשהתחילה התערבות בינלאומית, ההפצצות האמריקניות היו על בלגרד ולא על הסרבים הבוסנים). איכשהו לא נראה לי שלמען הפלסטינים, שהם בכל זאת לא האומה האהודה בעולם, פתאום כולם יתגייסו לעזרה. אני לא אומר שזה מצב חיובי אך למרבה הצער זה המצב.
עדיין אותה שאלה מדיון חלק א' 163049
זה לא כמה שאוהבים אותם, זה כמה שונאים אותנו.

(דובי, בפרץ פראנויה יהודית בריאה)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים