לא קשור אבל 16092
תודה אלוהים, מהפך.
תודה אלוהים, מהפך.
תודה אלוהים, מהפך.
תודה אלוהים, מהפך.
תודה אלוהים, מהפך.
נו אם כך אז 16102
צא דיבוק צא
לא קשור אבל 16110
היום עלה לשלטון אדם שלא הציג תוכנית מדינית, כלכלית או חברתית אחת. אדם שהרקורד שלו מחיל איסורים על הפעלת ארטילריה וחיל אוויר, ואחריות עקיפה לטבח 800 איש. אדם שרימה והטעה ראש ממשלה ורצח 69 איש תחת הריסות בתיהם. אדם שהתנגד לכל הסכם שלום ופתח מלחמה קטנה משלו.
היום אפשר לומר, שלא רק לרשות הפלסטינית יש מנהיג רוצח ושקרן.
יום עצוב לישראל.
לא קשור אבל 16112
"רוצח ושקרן" אחד מתחלף ב"רוצח ושקרן" אחר?
לא קשור אבל 16142
ברק הבטיח הבטחות ולא קיים, ולא עמד באולטימטום שהציב. אנ לא רואה בזה שקר. לעומת זאת, הטעיית ראש ממשלה במכוון היא שקר גס ובוטה.
ברק אומנם רוצח, אולם הוא שלם על כך ביוקר - באחוזי הצבעה נמוכים, בפתקים לבנים, בחוסר אהדה מוחלט גם מצד אלו שהצביעו בעדו, וכמובן, בהפסד בבחירות. אתה יכול להשוות את זה לתמיכה ההמונית ולשאגות הניצחון של הימין?
לא קשור אבל 16153
גם ארבעים אחוזים מסך הקולות הכשרים הם תמיכה המונית. זה לא רוב, אבל אלה המון אנשים. המנצחים - בכל בחירות - שואגים. המפסידים לא. אין מקום להשוואה.
לא קשור אבל 16186
מכל תומכי ברק ששאלתי עד לבחירות, איש מהם לא רצה את ברק. תומכי ברק בחרו במישהו שלא רצו בו כראש ממשלה.
תומכי שרון ששאלתי, ציפו לו בכליון עיניים. לא שמעתי את הציבור צועק ''רק ברק'', אלא ''רק שרון''. לא ראיתי מאמר אחד המתלבט האם לתמוך בשרון או לא (המתנחלים חששו ממנו, אבל לא מסיבות מוסריות. החרדים חששו ממנו, אין לי מושג מאילו סיבות, ואכן אלו נעדרו מהקלפי). האחוזים שקבל כל אחד מהם הם לא הבעיה. העובדה שהאחד נבחר למרות שלא רצו בו בעוד השני נבחר בגלל שרצו בו, היא המשנה.
לא קשור אבל 16187
נבחר, כלומר, קבל קולות. לא התכוונתי להכתרת ראש הממשלה עצמה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים