האייל הקורא פוליטיקה 16144
זהו? מת העולם? נשרף הים? נותרה רק הפוליטיקה?
אף אחד לא קרא איזה ספר טוב לאחרונה? מה עם איזה סרט מענין, דיסק חדש, משהו? מישהו?
נגמרו בעיות איכות הסביבה? החברה הישראלית הבריאה לחלוטין? והמדע, כן המדע?
מקריאה באייל נראה שהכל פוליטיקה, אפילו מאמרים המסווגים כאיכות הסביבה או כטורים אישיים עוסקים רק בפוליטיקה. אם יש עורך באייל, יפעיל שיקול דעת נוסף ויביא לפנינו משהו שאינו קשור לפוליטיקאים שבינינו ואולי יפסיק את הטורים האישיים שעוסקים בחוויות מתא הקלפי או מצבא הכיבוש האכזרי.
רוצים סדר יום אזרחי!!!
האייל הקורא פוליטיקה 16147
לא נותר אלא להסכים בעצב...
האייל הקורא פוליטיקה 16150
אולי אני מכניס לכאן את ההעדפות האישיות שלי, אבל בכמה ימים לפני הבחירות, אני חושב שמותר לאייל להתרכז בנושא הזה. בשבועות האחרונים ניסיתי, בד''כ, לשלב נושאי תרבות (כלכלה, סרטים, מדע, כדוגמאות מתוך עשרת המאמרים האחרונים) בינות לנושאי הפוליטיקה. אך אי אפשר להכחיש כי הבחירות הם הנושא העליון על סדר היום שלנו בתקופה כזו. אכן, הצטברו באמתחתי מספר מאמרי תרבות שנידחו במעט מפאת הבחירות, והם יתחילו להתפרסם בימים הקרובים.
נמאס מהמציאות - אסקפיזם עכשיו!!! 16152
נמאס מהמציאות - אסקפיזם עכשיו!!! 16168
אסקפיזם זה בשחורדיני (http://www.blondi.co.il). אתר מומלץ, אגב. אצלנו מחוברים באינפוזיה למציאות.
כמה חבל שאנחנו לא שוויץ 16234
מאמציך כעורך, לקצת תרבות ומזון לנפש, אכן ראויים אבל נדמה כי פוליטיקה היא בנפשו של האתר גם מצידם של המגיבים היותר הרבים, והיותר לוהטים כאן, ולכן בחירותיך הן בחירת ההמון, כמה שזה עצוב, זה נכון.
בארץ הקשה הזו שכולנו אוהבים וחפצים ביקרה אין רגע דל, מה לעשות שרצינו, מאוד רצינו, אבל לא יצא לנו להיות, ניוזילנד או שוויץ.
האייל הקורא פוליטיקה 16196
רוב מאמרי על איכות הסביבה לא עסקו בנושאים פוליטיים. עם זאת, אני מאמין שההתייחסות לאיכות הסביבה כנושא א-פוליטי רק גורמת לנזק: כיוון שהנושא נתפס לא פוליטי, לא מתחשבים בו בהחלטות פוליטיות, גם אם יש להן השפעה גדולה על הסביבה (ראה את מאמרי על ירושלים רבתי ומחיר השלום).
מכל מקום, בלי קשר לתגובה זו - המאמר הבא שאכתוב לאייל הקורא יהיה לא פוליטי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים