החלפת אוכלוסיות 161799
הרצון להיטיב עם האויב שלך יותר מעצמך היא בגדר משהו לא מוסרי, האם אתם מכירים מי בעולם שתומכים במי שרוצה לחסלם יותר מעצמם, דבר כזה קורה רק אצל השמאל הישראלי ההזוי.
אני שומעת דברי קינה על הפליטים המסכנים, האם ידוע לכותבים שאני פליטה מעיראק, לא הייתי ציונית, גזלו את רכוש הורי, רדפו אותנו , התעללו רצחו וגרמו לנו לברוח משם כל עוד נפשנו בכפנו, חיינו פה כפליטים, ממשלת ישראל השקיעה 11 ביליון דולר בשיקום בורחים מארצות ערב, אף אחד לא עזר, ואילו הפליטים הפלסטינאים מקבלים מאז 1948 עזרה קבועה מהאו"ם כאשר עד הסכם אוסלו גם ישראל תמכה בהם. האם ידוע לכל ש856000 פליטים יהודים ברחו מארצות ערב מאז 48. ושלא תתחילו לספר לי את הבלוף השגור שהציונים גרמו לנו לבא. הציונות היתה ברירת מחדל אצל רובם, כאשר הבינו שהערבים דוחים בכל דרך את המשך קיומם. אז הפליטים המזרח תיכונים אלה הגיעו לישראל במקום הפליטים הערבים. האם זה לא החלפת אוכלוסין, בעיית הפליטים הללו מזמן היתה נפתרת אם היו נותנים להם להשתקם במקומות שפינו היהודים. אז על מי אתה מרחמים. האם חשבתם פעם על היהודים המסכנים שבכל מקום שם הם נמצאים, כל הקיום שלהם מותנה
האם לא מגיע לנו שפיסת אדמה קטנה בעולם הזה תהיה רק של יהודים. הערבים הפלסטינאים הם ערבים כמו אחרים, יש עדויות רבות שהם הגיעו רק במאה האחרונה. מעולם א"י לא היתה מדינתם.הם ברחו לאחיהם, שלא חסר להם אדמות ועושר.
במאה ה20 משפעת במיוני פליטים שברחו אף אחד לא עשה מה שעשו הערבים לאחיהם. העובדה היתה נפתרת אם העולם לא היה נותן להם במה לעשות תעמולה. הם כמו תינוק שלא רוצה לגדול,תמיד רחמים עצמיים. אם פליטי השואה הצליחו להשתקם מדוע הם לא.אין לי בעיה עם מה שהם אומרים יש לי בעיה עם שמאל שרוצה את טובתם יותר מטובת עצמו. אני גרתי במדינה ערבית, השמאל הזה שרובו מאירופה לא מכיר את הערבים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים