שטחי 16279
שלום דובי.
לא אהבתי את המאמר שלך. לדעתי הוא לא מחדש דבר לאף אחד.
סיכום שבכל עיתון יומי נכתב כמותו.
השאלות המענינות הן אחרות, והן נוגעות לאופן בו התקשורת מצליחה להעביר מדיניות הממשלה.
הציבור מגיב על האופן בו התקשורת מציגה את המצב, ולנוכח העובדה שארבעים אחוז מאזרחי המדינה החליטו לא להצביע, יש לראות בכך ראשית כל וקודם כל הבעת אי אמון במערכת הפוליטית. וזו הבשורה הגדולה ביותר של מערכת הבחירות הזו.
הבעת האי אמון הזו נובעת מהאופן בו התקשורת מציגה את המשחק הפוליטי. ברגע שהתקשורת הופכת את השחקנים הראשיים לתאבי בצע ורודפי שררה, האמון יורד. וחוסר אמון במערכת הפוליטית הוא כדור שלג. ככול שיותר אנשים מאבדים את האמון שלהם במערכת, כך המעורבות שלהם תפתחת והיכולת של המערכת לייצג את הלכי הרוח האמיתיים תרד.
מתוך 60 אחוז שהצביעו, 60 אחוז תמכו בשרון. שזה בחישוב מהיר 36 אחוז מאזרחי המדינה. מעולם לא היה ראש ממשלה שכה מעט מסך הציבור מסכים עם דרך פעולתו.
שאלות נוספות הן כיצד ברק היה כל כך מנותק מרחשי הלב של הציבור. כיצד קורה וראש ממשלה לא מסוגל להבין שהוא במצב כל כך עלוב.
עוד שאלה מענינת, היא מידת ההבנה של הציבור את הסיטואציה שבה המדינה שלו פועלת.
אגב, לידע כללי, הפרש הקולות בין ברק לבין שרון עומד על 650,000. שזה בערך אלף קולות על כל הרוג במלחמת לבנון. אילו שרון היה מגיע לדמשק, הפער היה עומד על 1,200,000.
עוד פנינים כאלו תוכלו למצוא באתר המגעיל שלי.
שטחי בריבוע 16280
נכון המאמר של דובי לא משהו אבל האתר שלך ממש לא משהו - עם יד על הלב הוא די משעמם. ובטח גם משעמם להיות שם לבד אז באת לכאן. ברוך הבא. אכן כדאי לך להשתפשף קצת באייל לפני שאתה פוצח בקריירת סולו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים