אחרי זה עוד טוענים שהתקשורת שמאלנית 163599
אדם נשך כלב 163606
בתקשורת נורמלית, סמולני כזה לא היה מועסק מלכתחילה שלא בכתיבת דברי המנהיג הדגול. בתקשורת נורמלית, אף עיתון לא היה מדווח על מעשה כל כך יומיומי כמו פיטורין מוצדקים.
אדם נשך כלב 163613
ברור בתקשורת נורמאלית אין מקום למי שאינו ימני וסתימת פיות בעיתון הגדול במדינה אינה צריכה לעניין אף אחד רק שמאלנים קוראי הארץ.
אדם נשך כלב 163743
אני לא יודע לגבי תקשורת נורמלית, זה מונח שצריך להגדיר, אבל בתקשורת אידאלית אין מקום לאף אחד ימני או שמאלני שיכתוב הכותב צריך להיות אוביקטיבי, ללא ביטוי של דעה לנושא.
לכן אני מאמין שהפיטור היה מוצדק, והכתבה בהארץ לא.
אדם נשך כלב 163744
אידאלים יש רק בספרים. בחיים אין רובוטים, ואם יש אז בנאדם תיכנת אותם.
אדם נשך כלב 163753
1. אתה מכיר עיתון אידאלי כזה שהעיתונאים שבו הם חסרי דעות?
2. האם אתה חולק על הטענה ששרון לא אמר אמת בטענותיו למבקר המדינה (כפי שנכתב במפורש במאמר שאותו לא כתב העורך המפוטר אלא העיתונאי מרדכי גילת שלא פוטר ואפילו לא ננזף) או שאתה פשוט טוען שהעובדה שהעורך בחר לשים דגש על העניין הזה ולא על עובדה חשובה אחרת ("שרון: אין מחסנים בשטח החקלאי שלי בכפר מלל" או "ידיעה זו מתפרסמת בעמוד 17" או אולי "רובינשטיין: אין מקום להליך פלילי נגד שרון בעניין פרשת הקרקעות")
3. האם מישהו יכול למצוא את המאמר המקורי. הכי קרוב שמצאתי זה http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2717975,00.h...
אדם נשך כלב 163755
ברצוני להתייחס לעניין הקרקעות עצמו ולא לעניין העיתונאי. אליבא דמבקר המדינה, מה אמור ראש הממשלה להשיב לפנייה של שר החקלאות בנושא מסוג זה? לפסול את עצמו מדיון?
ומה אם גם לשר החקלאות היו מחסנים כאלו?
אדם נשך כלב 163757
אני לא בטוח שראש הממשלה היה צריך לפסול את עצמו מייד, או נכון יותר אני מאמין לו שהוא לא היה מודע להשלכות הבעיתיות של המעורבות שלו בנושא. אבל אחרי פניה של מבקר המדינה (או שהיה זה היועץ המשפטי לממשלה, אני כבר לא זוכר) הוא היה צריך לדעתי לפסול את עצמו.

אם היו לו מחסנים כאלו הוא היה צריך לפסול את עצמו מלכתחילה.
אדם נשך כלב 163778
בכל מקרה, נושא הדיון הוא לא מה ראש הממשלה יעשה או לא יעשה מצב זה או אחר אלא האם מותר לעיתונות לבקר אותוו לכנות את ההתחמקויות שלו מהאשמות מבקר המדינה ''לא אמת''.
אדם נשך כלב 163764
הכותרת המדוברת הייתה למאמר מגזיני מסוג ה"ניו-ג'ורנליזם", המערב עמדות אישיות של הכתב באופן מובהק, ובתיאום עם כותב המאמר. לא הבנתי מה הבעיה.
אם היה מדובר על דיווח בעמודי החדשות ובכותרת שלא נובעת מתוך הטקסט, הייתי מבין את התרעומת, אבל במצב הקיים?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים