הקדמת אותי 1638
ראיתי את ''צומת וולקן'' אתמול, ומיד חשבתי לכתוב לאייל עליו - אך הקדמתני.
אכן, סרט איכותי ביותר. אני מסכים לחלוטין עם האבחנה שלך בדבר נושאי התסריט השכיחים (למרבה הצער) בקולנוע הישראלי, ובחריגה של ''צומת וולקן'' מהם. באמת הגיע הזמן.
אגב, כאדם שגדל באותה סביבה בעצמו (קרית אתא ולאחר מכן קרית ביאליק), אני חייב לציין לטובה את הטיפול הנהדר של יוצרי הסרט בנופי חיפה והקריות. נראה כי הושקעה הרבה מחשבה על מנת להשמיט מבנים ונופים שלא היו קיימים בשנות השבעים (אני בטוח שהמתעקשים ימצאו משהו, אבל לא אכפת לי), ומצד שני כל קרייתי יזהה מיד היכן מתרחשות הסצנות השונות.
גם מבחינה מוסיקלית הסרט מצויין ממש - לא רק בבחירת הקטעים המוכרים, אלא גם במוסיקה אותה מנגנת הלהקה. מעניין אם יוציאו את אלבום פסקול הסרט...
הקדמת אותי 1647
אם זכרוני אינו מטעני - ראיתי בטלוויזיה מישהו מנופף בדיסק עם שם הסרט עליו, אז כנראה שכן.
אגב, באמת אחלה סרט.
הקדמת אותי 39200
הקדמת אותי בכמעט שנתיים 39249
הקונצנזוס הזה מגעיל אותי 1670
אבל אין לי ברירה אלא להצטרף אליו. נורא נהניתי מהסרט המצוין והמרגש הזה, שהיווה גם מעין קתרזיס, יומיים אחרי פצצת השיעמום של החברים של יאנה. ובאותו עניין, אני חושב שהאחרון היה המנצח הגדול של האוסקר הישראלי, ולא וולקאן, אבל אני באמת לא סגור על הפרטים.
הקונצנזוס הזה מגעיל אותי 1673
ואללה, פאדיחה. טעות שלי. וולקן זכה בפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל הסרטים בחיפה, והחברים של יאנה (אלוהים יודע למה) זכה במרבית הפרסים באוסקר הישראלי. נו, גם כן אוסקר.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים