168556
אני מתנצל על שכדור הבדולח שלי נמצא בתיקון, והכלב (שאין לי) בדיוק אכל את החוט מאריך של המכונה הבוחנת כליות ולב, ולכן באופן ידני למדי, אני מרשה לעצמי להסתכן בהנחה, שמבחינת ממשלת שרון, התפטרותו של אבו מאזן טובה ליהודים, ובוודאי כשבאה בעיתוי הזה.
משום ששרון אינו מעוניין באמת במדינה פלשתינית, ובכלל, קשה לו מאד להיפרד מהשטחים. ולפני שכדור הבדולח שלי נשבר, ריצדו בו בעצבנות האותיות: "הוא גם לא ייפרד בחייו משטח כלשהוא!". (הרבה כסף לוקחים הגנבים האלה, תקני כדור הבדולח, ועד שהם מסיימים עבודה. כל יום ממציאים תירוץ אחר).
אבו מאזן והצלחתו = התקדמות במפת הדרכים = התקרבות למדינה פלשתינית.
"נסיון חיסול השייח יאסין" = גל פיגועים חדש = שלום לך מפת הדרכים.
התפטרות אבו מאזן ונסיון ההתנקשות, ביחד עם מה שיגביר (גם אם לא סיבה כשלעצמו) את גל הפיגועים, כל זה נמצא בצומת מצויינת עבור ממשלת שרון להמשיך ולפגוע בכל מה שעשוי להוביל למדינה פלשתינית. אין לי כדור בדולח, כאמור, אז כל מה שנותר להגיד הוא: ימים יגידו.
tz zv t,v! 168561
אי אפשר להגיד על מה שאמרת ''ימים יגידו'', כי לא נתת פרמטר לבדיקה. עפ''י הצורה בה ניסחת את הערתך, גם בעוד שבוע או שנה תוכל להאשים את שרון בכל, ללא קשר במצב. אפילו אם הוא יחזיר את כל השטחים עד הסנטימטר האחרון, תגיד שהוא עושה את זה בכוונה כדי להשתלט עליהם שוב...
tz zv t,v! 168570
בינתיים, הוא לא החזיר מילימטר של שטח. כשהוא יחזיר, אני באמת אהיה בבעיה. עד עכשיו, המציאות הולכת בקו ישר כמעט על פי הערכותי (רק שהן לא פורסמו קודם באייל הקורא). הדברים הולמים את מה שציפיתי.
הלם הלימת ציפיות. 168622
היכן רכשת את כדור הבדולח והאם יש גם אפשרות לכפל מבצעים?
tz zv t,v! 168679
תאמין לי, אתה צריך להתווכח עם מר אנשלוביץ. מצד אחד אני צריך להסביר לאנשים היוצאים מהנחות הבסיס שלו, ששרון לא הולך לוותר על כל השטחים מחר, ומהצד השני לאנשים המגיעים מהרקע שלך ששרון כן יוותר על שטחים מסויימים, מאחר והאינטרס שלו אינו הנצחת ה''כיבוש'' כמו שהוא בעצמו כבר קרא לו.
על האינטרס של שרון אלידבא דליאור 168918
תגובה 168622
על האינטרס של שרון אלידבא דליאור 168925
תקרא לזה כדור בדולח. אני קורא לזה הערכה מלומדת, ומאחר וכמה מהן "הצליחו לי", אני אוהב להשתעשע בכמה נוספות. אני לא יודע אם תהיה בסביבה בסוף הקדנציה של שרון כדי לבדוק (ואני גם ממש לא יודע מי אתה, הלם), אבל אני די בטוח בקו זה מספיק כדי להתערב עליו. מוכן לאתגר?
על האינטרס של שרון אלידבא דליאור 168932
מאחר ובענייני פוליטיקאים כל אחד מאיתנו הוא מגשש באפלה (אלא אם שמך האמיתי אינו ליאור כי אם עמרי, או גלעד), כולנו משתעשעים בסוג של כדור בדולח.
אני מוכן, אם תהיה בסביבה. (האם שאלתך רומזת על כך שאתה מעריך שאני זקן מאד, או שהקדנציה של שרון תארך כמספר שנותי?)
על האינטרס של שרון אלידבא דליאור 168938
לא, דווקא כיוונתי לשהותך באייל. אני לא יודע אם אתה ניק נוסף של אחד מהסביבה, או אחדשרק הגיע ובדרך לעזוב. כמו שאמרתי - אתה הלם אנונימי למדי.
על האינטרס של שרון אלידבא דליאור 168945
אשאיר אותך בתהייתך זאת לפחות עד גמר ההתערבות (זאת באם אפסיד בה).
על האינטרס של שרון אלידבא דליאור 169549
ואם תנצח, מה הוא יצטרך? לגלות לנו ששמו הוא ליאור?
כדור הבדולח שלך באמת לא היה משהו 377861
אני מניח שאי לכך, עברת לסוגי ניבוי בטוחים יותר.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים