לקח ימינה בסיבוב? 168695
תפנית בפרשת בלומנטל. אבי אוסקי, שהיה נהגה של נעמי בלומנטל, מסר היום למשטרה עדות חדשה שבה הוא מתאר כיצד מימנה סגנית השר לשעבר חדרים במלון "סיטי טאוור" וכיצד יזמה פגישה לילית שבה הוחלט על שיבוש החקירה. בלומנטל בתגובה: זה ניסיון סחיטה.

בעקבות מסירת העדות צפויה המשטרה לזמן לחקירה שוב את ח"כ בלומנטל ואת יתר המעורבים בפרשה. עד כה שמרה בלומנטל על זכות השתיקה בפרשה. אם יגובש כתב אישום נוסף נגד בלומנטל סביר שהיועמ"ש יפנה שוב לכנסת בבקשה להסיר את חסינותה, לאחר שבחודש מאי דחו חברי ועדת הכנסת את בקשת היועץ המשפטי לממשלה להסיר את חסינותה של בלומנטל, ובסוף חודש יולי הורה בג"ץ לוועדת הכנסת לנמק בתוך 45 יום את החלטתה שלא להסיר את החסינות.

פרוט עדותו של אוסקי על המימון ושיבוש החקירה, ותגובתה של ח"כ בלומנטל - בקישור המצורף.

גרסת הנהג 168703
וברחוב הרמזורים כל הזמן רק אדומים
כל התנועה מחכה לך
פפם פפם - רק לך נעמי
כל העיר הזאת - שלך
לקח ימינה בסיבוב? 171929
בלומנטל עומתה היום בחקירה עם אוסקי, ושמרה על זכות השתיקה. מבדיקת Ynet עולה כי 20 חברי ועדת הכנסת צפויים לתמוך בהסרת חסינותה של ח"כ נעמי בלומנטל, אם תגיש המשטרה כתב אישום חדש בפרשה. זאת לאחר שבחודש מאי דחו חברי ועדת הכנסת את בקשת היועץ המשפטי לממשלה להסיר את חסינותה.

הורשעה 368238
"בית משפט השלום בתל אביב, בהרכב מיוחד של שלושה שופטים זיוה הדסי –הרמן, רחל גרינברג ודן מור, הרשיעו הבוקר (יום ב') את חברת הכנסת וסגנית השר לשעבר נעמי בלומנטל בעבירות שוחד בחירות, שיבוש הליכי משפט והדחה בחקירה. היא זוכתה מעבירה קלה יותר של שוחד בחירות. העונש המקסימלי על כל העבירות יחד הוא שבע שנות מאסר."


חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים