פארק? 170794
הפארק הודיע שהוא אינו אחראי לחטיפה.
במקרים בעבר הוא מעולם לא הכחיש שבני ערובה בידיו, כך שההודעה הזו בהחלט משנה בעיני את פני הדברים.
הפארק מאוד מאורגנים, ולכם גם לא סביר שיחידה שלהם ביצעה את החטיפה בעוד שהפיקוד המרכזי לא יודע על כך.
קרו מקרים בעבר שהפארק חטף אנשים והודיע על כך רק כעבור זמן מה (כשהחטופים הגיעו למקום המסתור). עד כמה שידוע לנו הוא מעולם לא הכחיש שבידיו בן ערובה מסויים, שהיה בידיו.
זאת גם לא הפעם הראשונה שהוא חוטף זרים, ולכן אנחנו לא חושבים שמדובר בתקדים על רקע שכזה.
כאמור, באזור מסתובבים הרבה גורמים - החל מסוחרי סמים א-פוליטים, מחתרות שמאליות (פארק ו-ELN), וכמובן - פאראמיליטרים, שאזור זה הוא אחד ממעוזיהם החזקים ביותר.
בתקווה שהכל יסתיים בשלום ולא באסון.
פארק היורה של השמאלנים 171085
אמצעי התקשורת השתמשו יותר מפעם אחת בביטוי ''מחתרת שמאלנית'' לתיאור זהותם של החוטפים.
טוב לדעת, שיש עדיין מקומות בעולם שבהם השמאלנים עדיין נושכים.
פארק היורה של השמאלנים 171096
הם בהחלט נושכים, ונושכים חזק מאוד. אלא שאני ממש לא בטוח שזה טוב, גם אם הייתי מזדהה עם הערכים המרקסיסטים של הפארק. העימות המזויין דירדר את קולומביה מכל בחינה שהיא - כלכלית, תרבותית, מוסרית ותדמיתית. הקרע בעם הפך לבלתי הפיך, גם אם מחר יבוא שלום (לפחות עד שדור המדבר יעלם). ההתנגדות המזויינת של הפארק הביאה לאנתיטזה מצד ימין - הפאראמיליטרים, המבצעים מעשים מצמררי שיער. קסטניו, המנהיג של הפאראמילטרים המאוחדים, החליט לארגן את המיליציות לאחר שהפארק הרגו את אביו.
אולי ההתנגדות לאולטרא-ניאוליברליזם לכשלעצמה יכולה לעודד, אבל היא יכולה לגרום לדיכאון עמוק כשחושבים מה המקור של ההתנגדות הזו...
פארק היורה של השמאלנים 171099
מובן שאמרתי את דברי באיניות צירונית. אינני מקווה שהשמאל בארץ יגיע לרמת ביצועים כזאת, ובכלל, מה שרציתי להגיד הוא שיש לי הרגשה שלא חסרים גורמים בתקשורת הימנית, שנהנו מאד מן הזהות אותה נקטו בשם שבו כינו את המחתרות הקולומביאנית עם השם של יריביהם הפוליטיים כאן בארץ, אבל אין שום דמיון.
אם כבר אני מפחד שמישהו בארץ יגיע לרמה כזאת של פעילות, אחרי עוד כמה מפות דרכים וכאלה, זה לא השמאל, וזה גם לא יקרה כתגובה לפעילות כלשהיא של השמאל.
פארק היורה של השמאלנים 171109
חבל, דווקא הייתי רוצה לראות את יוסי שריד ודדי צוקר עם כובע גרב שחור על הראש, קרחת ועדשות משקפיים מוחשכות במשחת נעליים ומשאף ונטולין בפאוץ' של האפוד...

ועכשיו ברצינות - אני מזדהה עם החששות שלך. ניצנים כבר נראים-נראים בארץ..
פארק היורה של השמאלנים 171363
ולחיזוק, הנה http://glz.msn.co.il/glz/news/CD1D77364C1943478DD9FF...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים