מה האפליה הזאת להם, להם ולא לו? 171326
מה האחוזאז' המופרש לך, טלי, בידי "מיתוס" על פרסום הלינק לספרו של קארבר באתרם? חיפוש קצרצר ב"זאפ" העלה שקיימות 4 חנויות ספרים אינטרנטיות, הזולות מ"מיתוס" גם במחיר הספר, וגם במחיר המשלוח. לא יפה ככה.
זו החלטה של העורכים, לא שלי 171327
דבר זה שערך 171365
ורק כדי להבהיר - אני הוספתי את הקישור למיתוס. האייל הקורא אינו מקבל תמורה כלשהי על הקישור הנ"ל. שים לב שבקישור אין "מספר מפנה" (ref id) או משהו כזה.
דבר זה שערך 171389
ההתנצלות מתקבלת, אם כי השיקולים נראים עדיין מוזרים-משהו. דרך אגב, מסור לעופר (אח שלך, לא השני) שהוא מכוער. הוא כבר יבין.
התנצלות 171396
אם כבר אתה מזכיר את המילה הזאת, אתה לא חושב שמגיעה לטלי וישנה התנצלות ממך? גם אם עצם התמיהה שלך מובנת, ההאשמה שהיא מקבלת כסף ממישהו עבור פרסומת היא די מכוערת כשהיא לא מבוססת.
התנצלות 171426
בודאי, חושב גם חושב. חטאתי, פשעתי, ואני מכה בזאת קבל עם ועולם (וטלי בפרט) על חטאי זה. איני בטוח שלקיחת כסף עבור פרסומת היא חטא גדול כמו שאתה מתאר אותו, מר אלמוני (ולראיה - ערוץ 10 ימ"ש עושה את זה על בסיס קבוע, ועוד באמצע 24), אך עדיין עצם הרמיזה מצדי היתה קנטרנית ולא במקומה. ולמסייה בילינסקי אמליץ, אם לא להמנע מפרסום לינקים העשויים להתפרש-ולו-רק-על-ידי-כאילו-נשתלו-על-ידי-מחבר-הכתבה, הרי לפחות להוסיף איזו הערת אגב כמו "אין ההנהלה מתחייבת שהספר שיימצא באתר הנ"ל הוא הזול מבין אפשרויות הרכישה העומדות ע"ג דפי האתר, ומעבר לכך, היא סבורה שהוא אפילו עשוי להיות היקר מביניהם". לטובת הקוראים, למען ההגינות-לשמה ולתפארת מדינת ישראל. וכמובן, שאת דברי אלו אני רושם כהמלצה בלבד, מבלי להניח כל כוונת זדון מצד אדון ב' דנן, ולאחר שחזרתי מפאב תל-אביבי מפוקפק כלשהו כשבדמי מעט יותר אלכוהול מן המומלץ טרם פרסום התנצלויות מעין זו באתר החביב הזה. (מקווה שלא הסתבכתי יתר על המידה).
התנצלות? 171436
אז אולי עדיף לכולם שתרשום הודעות ענייניות כשאתה פיכח? או שלפחות תקרא שוב את ההודעות שלך טרם פרסומן ותחשוב פעמיים האם הן ראויות בשל העובדה שאינך פיכח?
דבר זה שערך 171402
אני ראיתי בדברי ערן הבהרה, איפה מצאת התנצלות?
דבר זה שערך 171537
אפשר למסור את ההודעה לאח שלו גם באימייל. רובנו לא ממש מבינים מה רצית להגיד בהודעה הזו, זה לא ממש נעים לקרוא אותה.
דבר זה שערך 171522
ראשית, תודה על ההבהרה. מדוע דווקא "מיתוס"?

(הניחוש שלי הוא שבעבר מיתוס הייתה החנות (המקוונת) הזולה ביותר בישראל, ולכן במאמרים ישנים שהזכירו ספרים היו קישוריות לחנות זאת. מטעמי קוהרנטיות ואינרציה, ממשיכים העורכים להוסיף קישורית אליה, על אף שקיימות חלופות זולות יותר)
דבר זה שערך 171602
משהו כזה, כנראה.
דבר זה שערך 171715
לי השיקול להוסיף לינק למיתוס ברור מאוד. מנוע החיפוש באתר פשוט יותר מאשר באתרים אחרים, המבחר רב ומי שהחליט שהוא רוצה לקנות את הספר יעשה זאת בכל מקרה ואולי גם יעשה סקר מחירים קטן בחנויות המקוונות והלא מקוונות. מעולם לא חשבתי לקשר לחנות ספרים אחרת ואולי צר עולמי כעולם נמלה אך עצם הירידה הזו על המערכת היא קטנונית ולא מאוד עניינית.
דבר זה שערך 172034
מכיוון שאני מאמין שאני הוא זה שהתחיל עם המנהג של המערכת לתת קישורים למיתוס, אסביר את שיקולי:
מיתוס היא אחת משלוש חנויות מקוונות שיש לי ניסיון איתן. אחת מהן כבר נסגרה, והאחרת (דיבוק) הפכה כבר מזמן לבלתי נוחה בעליל, עם מבחר מצומצם יחסית. מכיוון שאינני נוהג להמליץ על שירותים שלא בדקתי בעצמי (מה אני, ג. יפית?), אני אישית לא נותן קישורים לחנויות ספרים מקוונות שלא רכשתי דרכן - גם אם הן זולות יותר. אם לך יש נסיון טוב עם חנויות זולות יותר, אתה מוזמן לשלוח כאן לינקים, ולאחר שאנסה אותן בעצמי, אשמח לתת קישור לרכישת ספרים בהן להבא.
נסו את זאפ 172044
עוד הבהרה, ועוד התנצלות 172167
אין לי כל קשר לחנות ספרים מקוונת זו או אחרת. למעשה, את הספר האחרון שרכשתי דרך הרשת מחנות עברית קניתי במיתוס (והרי ההשוואה, לתועלת הציבור: דוקא שם, במיתוס, עולה "החברה הפתוחה ואויביה" של קרל פופר, שהוא ספר מרתק שיצא לאחרונה בתרגום עברי לראשונה מאז כתיבתו, עשרות שקלים פחות מאשר הממוצע ברשת). אמנם בד"כ אני מוצא את "בקבוק" זולה יותר, אך אין כך הדבר תמיד. ברוח חודש תשרי הקרב ובא אוסיף בזאת התנצלות מיוחדת לאיילת, שנראה כי נפגעה באופן אישי מן הסגנון הבוטה שלי, לדובי ולערן על הקטנוניות והארס שבמכתמיי האחרונים, ולקהל הקוראים הרחב שנאלץ לקרוא התכתבות מייגעת זו במקום הדיינות אינטליגנטית על מאמרה של טלי גופא, שהוא לכשעצמו מעניין מאוד.
עוזי ג. - 172191
עיברתתם את השם מוישנה לגופא?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים