מדינה אומרים יש 173762
לפני כמה ימים היה במבט שני תוכנית על אבטלה, שם הראו גם כמה קשה למצוא עבודה , וגם כמה העסקים במצב גרוע.
אותם עסקים חייבים את הסחורה שממתינה בנמל אבל לאדון פרץ וחבריו זה לא ממש מזיז, זה שהשביתה עולה מליונים גם זה לא מזיז להם, הרי הם בסופו של דבר יקבלו מה שהם רוצים ועל חשבון אילו שלא עובדים במגזר הציבורי ככל הנראה.
אחד הדברים ה"משעשעים" בתוכנית היה לשמוע את שני השרים שהופיעו בה. אחד טוען שעושים המון למען המגזר העיסקי ובשנת 2005 הוא ישלם מיסים רק 49 אחוז ולא יותר, והשני לא אומר כלום מלבד שמפקירים את החלשים. ואילו הם אילו שצריכים לשנות את המצב הכלכלי בארץ.

לפי גלובס אם אני זוכר נכון היה כתוב כי בשנה האחרונה נפתחו 40.000 עסקים חדשים וניסגרו 50.000 , חוב של 10.000 עסקים זה חוב של הרבה יותר מובטלים, לעסק יש יותר מעובד אחד.
והרבה מאוד חובות לבנקים ולעסקים אחרים שככל הנראה לעולם לא ישולמו.

אם אני לא טועה מהמצוין שם גם נאמר כי המגזר היחיד בארץ שגדל בשנה האחרונה הוא המגזר העיסקי כל שאר המגזרים קטנו וקוצצו, חלו בהם ירידות שכר ותנאים , או הקפאות שכר.

אני יודע שכאשר אני חושב על זה ובמידה והייתי מגיע לארץ וניתקל בשביתה הזו אני מאמין שגם אני לא הייתי מקבל בברכה את התור והייתי מצטרף להמון הזועם המפעיל את ידיו ולא רק את קולו, יש חוצפה ויש חוצפה והפעם הם עברו את גבול הטעם הטוב.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים