אירוע נוסטלגי מרגש 174937
ביום חמישי ה-‏16 לעשירי בין 12 ל-‏2 תתקיים באולם אשכול –פייס ליד הסינמטק במסגרת כנס "איקון " למדע בדיוני ופנטסיה הרצאה של אלי אשד ואורי פינק על סדרת הקומיקס ותסכיתי הרדיו הקלאסית "הגולם " של אוריאל רשף. באירוע ישתתפו גם זמרת העבר המפורסמת אהובת הקהל מרגלית הדרי שבשנות השבעים שרה את "פזמון הגולם" הידוע והשתתפה בסדרת התסכיתים הזכורה לרבים מאיתנו מהרדיו בתפקיד "לילית" ולראשונה מזה עשרות שנים תדון בסדרה בראיון פומבי. כן ישתתף באירוע גיל בידרמן שביצע את הפרוייקט המסובך ביותר של שיחזור "קליפ הגולם " לאחר שזה נרקב והתפורר במשך עשרות שנים במרתפי ארכיון הטלוויזיה ברוממה.
אל תחמיצו את החוויה הנוסטלגית המרגשת.בואו בהמוניכם לאירוע שלא ישכח לפרק שלא היה כמוהו בתולדות התרבות הפופולארית הישראלית !
אתר הספר
קליפ וידאו
כנס איקון

אירוע נוסטלגי מרגש 174946
<פיהוק>
מרגלית מי? מפורסמת היא לא, זה בטוח.
סדרת התסכיתים לא מוכרת לרובנו, וממילא אין לה ערך נוסטלגי, או אחר. תפסיק להכליל, טוב?
בכלל, תעשה טובה ותתרגש לבד, ובשקט. ואל תזבל ת'שכל עם קריאות היסטריות להמונים לבוא לאירועים שאתה איכשהו כבר יודע מראש שהם לא ישכחו.
אירוע נוסטלגי מרגש 174948
איזה עוד שירים יש למרגלית ? השיר הזה מצא חן בעיני.
אני שמח לבשר 183782
שהיוצרת והזמרת המוכשרת יסמין אבן , שתרמה תרומה חשובה גם לספר ''הגולם '' של כותב שורות אלה ושל אורי פינק ,זכתה השבוע בפרם אקו''ם על שירים שכתבה.
יסמין כבר זכתה בפרס אקו''ם לפני מספר שנים ואז זה היה על מוזיקה שחיברה.
יסמין שהיא אמנית רב תחומית העוסקת הן בכתיבה הן במוזיקה הן בציור והן בזימרה , הייתה ידועה עד כה בעיקר כיוצרת ''שמאחורי הקלעים ''. בין השאר חיברה מוזיקה להצגות שונות והיא משתפת פעולה באופן קבוע עם הזמר נתן סלור בהלחנת שיריו .
יסמין עמלה בימים אלה על השלמת דיסק של שיריה שלה בביצועה שיצא לשוק בקרוב.
יסמין אבן 206911
הוציאה בימים אלה דיסק של שיריה , דיסק שזוכה לתגובות נלהבות בתקשורת .
עוד על יסמין אבן אחת הזוכות הבולטות ביותר בפרס אקו"ם של השנה ראו :
אירוע נוסטלגי מרגש 283792
לדעתי הכל פיקציה, והמדובר בכאילו רטרו. זה משהו שנכתב עכשיו לדעתי.
אירוע נוסטלגי מרגש 175038
מה אתה רוצה ממנו? התגובה קשורה למאמר. תן לו להתלהב, למי אכפת?
למי איכפת? 175116
לכל מי שרואה מספיק פרסומות בטלוויזיה איכפת מזה שהאייל מזדבל בפרסומות האינסופיות של אלי.
כפי שכבר הצהרתי חמישים מליארד פעם 175139
כל מי שלא מוצא חן בעיניו שלא יכנס לכאן וכך יציל את מוחו מזיהום בידי הפירסומות שלי .
כפי שכבר הצהרתי חמישים מליארד פעם 175184
זאת באמת שיטה טובה, אלא שהאתר הזה הוא לא קניינך.
אולי יואיל כבודו האייל האלמוני 175200
שכל כך דואג לזכויות קניין של האתר הזה לחשוף את זהותו? נראה לי שהוא האדם היחיד מבין מאות או אלפי הקוראים של האייל שזה כל כך איכפת לו.
יש לציין שההודעות האלה שכבודו כל כך מתנגד להם מסיבותיו הידועות לו בלבד מוסרות מידע חשוב לקהל הקוראים , על הנעשה בכנס המדע הבדיוני "איקון" בסוכות, מידע שאינו זמין לכל אחד ואני כחבר באגודה למדע בדיוני המארגנת את הכנס הזה מעביר.
עדיף שכבודו האייל האלמוני יוציא את אותה כמות מרץ שהוא מבזבז כאן על מטרות שיש באמת לתקוף אותן: כל מיני הודעות אישיות מיותרות שאינן מעניינות את אף אחד על שמירת חתולים וכיוצא בזה שאר עניינים פרטיים שאין להם מקום באתר זה.
מידע חשוב לקהל הקוראים: 175204
"אל תחמיצו את החוויה הנוסטלגית המרגשת.בואו בהמוניכם לאירוע שלא ישכח לפרק שלא היה כמוהו בתולדות התרבות הפופולארית הישראלית !"

אכן, מידע חשוב. בשם מאות או אלפי הקוראים אני רוצה להודות לך עליו.
תודה 175225
וכדי להבהיר שוב בפעם המאתים מליון חמש מאות שמונים ותשע : כאשד יש צורך להעביר מידע ורלבנטי על אירועים שקשורים בי או באנשים אחרים הוא יועבר.
אין זה מעניינם של איילים אלמוניים אנונימים שחוששים לחשוף את זהותם מפחד תגובת הציבור להגיב בעניין זה ולהחליט בשביל אנשים אחרים אם מן הראוי שיחשפו למידע זה או לא . אם כבר זה רק מעניינם של אנשי המערכת תחת שמם המלא. טל כהן שהוא בעל האתר כבר הבהיר את עמדתו בעניין זה ואינני מבין מה זה מעניינו של אייל אלמוני אנונימי להתלונן כאשר עמדת הבעלים היא כה ברורה.
אולי יואיל כבודו האייל האלמוני 175241
אני מודה לך על האמון הרב שאתה נותן בי, מר אשד, אבל כשאני חפץ לתקוף אותך, אני עושה זאת תחת שמי ולא בחשאי. עמדתי בנושא ההודעות שלך, ולגביך באופן כללי, ידועה ברבים, ואין לי ממה להתחבא. אם זה מפתיע אותך שיש עוד אנשים חוץ ממני שאינסוף הפרסומות העצמיות שלך מפריעות להם, הבעיה היא בך.

אגב, כנס אייקון זכה לפרסום רב הן ברשת והן בכלי תקשורת קונבנציונליים יותר. התוכניה המלאה מתפרסמת ברשת, ואני בטוח שמי שמעוניין היה יכול לגלות אודות ההרצאה שלך בעצמו. אל תסתיר את שגעון הגדלות שלך מאחורי דאגה לרווחת הציבור שלא מסוגל, מסתבר, להקליד URL או להכנס לגוגל ולחפש "איקון". אז הנה אני אצא לקראתם:

והתוכניה פה: http://www.icon.org.il/programme.php

עכשיו תפסיק לפרסם את עצמך. אם היית רוצה לפרסם את הכנס, היית נותן את הלינקים הללו וזהו.
אז האם אתה הוא האייל האלמוני? 175275
אז האם אתה הוא האייל האלמוני? 175291
תגובה 175285
וכדי להבהיר 175278
"אינסוף הפירסומות העצמיות " כפי שהגדיר זאת דובי אינן אלא בכל פעם הודעה אחת על אירוע אחד אחר כפי שיכול לראות כל מי שגולש במאמר "ספרות קלה וספרות זולה"
דיון 1035
ששם ורק שם אכן מתפרסמות מדי פעם ( אחת לכמה חודשים או לחצי שנה ) הודעות על אירועים כאלה שקשורים לספר "מטרזן ועד זבנג" שבו עוסק אותו המאמר. לא בדיוק "אינסוף של פרסומות עצמיות" .
אבל זה בסדר דובי סלחנו לך על ההגזמה הקלה.וסך הכל כולנו מעריכים מאוד את העבודה שלך כעורך האייל.
אין אין אין 175411
פשוט אין מרגלית ואין גולם תגובה 163839

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים