דובי פתרונות יצירתיים בע''מ 176134
Yנט מספרים לנו שערוץ 10 קצת תקועים. זה המצב: למימן נגמר הכסף. "קשת" מוכנים להכנס ולעשות סדר בברדק, אבל הם דורשים שליטה מלאה בערוץ, ולמימן קשה להפרד מהבייבי. בו בזמן, לחבר'ה ברשת וטלעד יש בעיות עם הדרישה מהם לכסות על הזכיינית שיוצאת לרעות בשדות זרים.

מה עושים? החלפות! קשת תקבל את ערוץ 10 לגמרי לבדה (בהצלחה להם), ומימן, שבכל מקרה לא יכול ממש למלא לוח משדרים של שבוע שלם, יקבל את הימים של קשת בערוץ 2 (וכך נוכל לבחון את התיאוריה שגם אם נראה את סבתא של ארז טל ישנה בשידור ישיר בפריים טיים של ערוץ 2, זה יזכה ל-‏10 אחוז רייטינג אוטומטית). כולם מאושרים. מה רע?

(קבלת הפתרון הנ"ל מותנית בשכר טירחה של שני ספוטים יומיים בשני הערוצים המסחריים בפריים טיים לפרסום האייל הקורא או כל מטרה אחרת שאמצא לנכון, בכפוף לחוקי מדינת ישראל).
מגזין מקוון לאמנות 216585
ע"פ הנאמר כאן גם מסע פרסום לא יעזור לרייטינג של האייל הקורא:
"המגזינים האלה אליטיסטיים מדי", אומר כתב אינטרנט באחד העיתונים היומיים. "בסופו של דבר, את המגזינים האלה, אם זה 'האייל הקורא', 'קונספציה' או 'מארב', עורכת אותה קליקה וכותבים בה אותם כותבים. לדוגמה, אחד מחברי המערכת של המגזין החדש הוא ירדן לוינסקי, עורך 'קונספציה"'.
מגזין מקוון לאמנות 216640
שמונים אלף שקל בשנה יקבל "מארב" מכספי ציבור, אבל זה לא יספיק לו.

האם מערכת "האייל" תמצא שימוש לסכום כזה? (כן, אני יודע, המשכורת של טל)
מגזין מקוון לאמנות 216646
היינו שמחים לסכום כזה, שהיה מאפשר לנו לתגמל, ולו במעט, את הכותבים (וכן, גם את העורכים) שלנו. למישהו יש קשרים בעיריית חולון?
מגזין מקוון לאמנות 216732
היה קצת מצחיק לראות כמה הם השקיעו ביחסי ציבור ובפרסום העובדה שהאתר "מושק רשמית" אתמול בשעה שמונה בערב.
רק דבר אחד הם שכחו: שהאתר צריך לעבוד. נכון לאתמול ברבע לחצות, הקישור לא הוביל לשום מקום. העיקר שהם משיקים.
נו, שיהיה בהצלחה.
מגזין מקוון לאמנות 216734
הם לא אשמים, סתם טעות באתר "הארץ".
הקישור הנכון הוא http://www.maarav.co.il (הקישור של העיתון מוביל לhttp://www.maarv.co.il).
מגזין מקוון לאמנות 216741
כן, אבל אחד הדברים שאתה לא עושה כשאתה משיק את הגליון הראשון והחגיגי שלך בטקס רב משתתפים, זה להשאיר שם דפים כמו זה: http://www.maarav.org.il/classes/PUItem.php?id=49&am...

(לנכנסים מאוחר, כל מה שיש בדף כרגע זה הכותרת והכיתוב "בקרוב תוקם כאן כתבה צילומית!". אבל מה שחשוב זה שמישהו כבר השאיר תגובה תחת ה"כתבה" הזו, ומספר לכולם שם שמדובר במגזין "מעולה". א-הא.)
''דברים ברומו של עולם'' 216643
מישהו יודע איפה אפשר ללמוד את השפה שמדברת לכל אחד? נשמע אחלה.
''דברים ברומו של עולם'' 216670
לפי החזון, אפשר כאן:
מגזין מקוון לאמנות 216647
איזו חוצפה... אני לא תל-אביבי, מעולם לא פגשתי את עורכי קונספציה (אם כי אני מאוד מעריך את האתר), וחוץ מירדן לוינסקי, מעולם לא שמעתי על איש מהמערכת של "מארב". מה הוא שרבב את האייל לתוך הנושא?

טוב, מה אכפת לי. עוד לינק.
הבראנז'ה מכה שנית 221404
הנה, קיבלת עוד לינק:
(מצד שני, ובמחשבה שניה, זה נראה כאילו גלבפיש בעצם עשתה רשימה (חנפנית, כהרגלה) של כל האתרים והכותבים שהיא אי פעם נתקלה בהם באינטרנט‏1).

1 ומצד שלישי עכשיו אני רואה שבתגובות שם כבר ניסחו את זה יותר טוב ממני.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים