השפעות של משטמת ז'נווה או מהפכה נסתרת 178323
זה התחיל מהטיסים כפצצה ועבר אל הפוליטיקאים הנחלשים ומשם אל הפרקליטת המדינה ועכשיו הרמטכ"ל. מה זה גל הנחשול האיום הזה של חוסר ממלכתיות, חתרנות ובדלנות איום שמאים לשבור את הממשלה בדרך מאד מאד לא דמוקרטית, האם ישנה יד שמנחה את המהלכים ה"אקראים" הללו - מה משותף לאנשים האלה, האם הם מבינים שככה לא בונים חומה, כזו שכנראה לא תשרוד, כיוון שהבקיעים שלה, החולשות שלה הובקעו על ידי אותם אנשים שאומורים להיות אמונים על סדר, חוק וביטחון במדינה. האם בפועל קבוצה של אנשים בעלי דעות אחרות מהרוב שמו להם למטרה לחתוף שלטון באמצעים חתרנים?
השפעות של משטמת ז'נווה או מהפכה נסתרת 178356
לחתוף שלטון? אני הייתי מעלה השערה קצת פחות מהפכנית: הגיעו מים עד נפש, עד כדי כך שאפילו פרקליטת המדינה אינה יכולה לשתוק עוד, והסמולן הידוע יעלון כבר לא מאמין שכל האשמה היא בצד השני.

שני אלה הם השגים יפים מאד של שרון, אבי משפחת האילמים הידועה, ולא של "משטמת ז'נווה".
השפעות של משטמת ז'נווה או מהפכה נסתרת 178362
זה אותו בוגי

השפעות של משטמת ז'נווה או מהפכה נסתרת 178364
זה אותו מופז

השפעות של משטמת ז'נווה או מהפכה נסתרת 178367
כן
השפעות של משטמת ז'נווה או מהפכה נסתרת 178399
היפוך נמר חברבורותיו? איני חושב, חילצו דברים מהקשרם ויצרו את היינג ויאנג, את הבוגי ואת המופז. בקשר לרן אדליסט ודעות יחיד, דברים שנאמרו בתחילת הכהונה, כנראה לא שיקפו את הלך רוחו האמיתי של מר.בוגי - בכל אופן בלשונו "...אף רמטכ"ל לא התייצב לצד האגף הימני-קיצוני-משיחי אופן בוטה כל כך" מי משלם לו את המשכורת, על מה בדיוק הוא מדבר?
השפעות של משטמת ז'נווה או מהפכה נסתרת 178408
נו מחר הוא שוב ידבר בעד הסגר.
ובן רגע יהפוך לגיבור ישראל,בעל ראיה מופלגת.
השפעות של משטמת ז'נווה או מהפכה נסתרת 178482
בדיוק! מצאת את שורש הבעיה לא? מה שרוב האנשים חושבים לראוי אתה מוצא כבזוי, האם כרומא הינו?
השפעות של משטמת ז'נווה או מהפכה נסתרת 178759
יותר גרוע
לסדום.
השפעות של משטמת ז'נווה או מהפכה נסתרת 178375
אתה באמת מאמין שהרמטכ"ל לא עושה מה שהוא מאמין שיביא לבטחון?

נראה שחלק מהימין מאמין כי אם דרכו המדויקת לא צולחת אז אפשר לקרוא לכולם "בוגדים"
לידיעתך הימין בשלטון, הכי בשלטון שאפשר
ראה גם הפתיל שמתחיל ב תגובה 177651
השפעות של משטמת ז'נווה או מהפכה נסתרת 178400
יקירתי כולם מאמינים שהם יביאו שלום בטחון וכו... אבל כדי שאותו שלום נחפז לא יהיה על הריסות המדינה, החוק והסדר. וברגע שאנשים "פוסחים" על דעת העם, ועל הממלכתיות זה לא יעבוד לכל מפלגה. יש דרכים נאותו להביע דעה, דווקא אין קשר לימין/שמאל במקרה הזה.
השפעות של משטמת ז'נווה או מהפכה נסתרת 178411
דבר ראשון אני בן,

דבר שני - לפי דבריך לא נראה לי שאתה חפץ בשלום ובטחון אלא פחדנות ותקיפות, אם הרמטכ"ל הביע דעתו המקצועית כי המדיניות שצה"ל עובד בה היא תקיפה מדיי/ רכה מדיי הרי הוא המפקד הראשי של צה"ל ודעתו המקצועית ראויה

ובכלל- האם יתכן לדעתך מצב שבו יהיה שלום כשאנחנו במדינתנו והפלסטינים במדינתם?
השפעות של משטמת ז'נווה או מהפכה נסתרת 178485
אני חפץ בשלום ישראל, ושלום ישראל לא יובטח רק על ידי העט לא בשעה שהפרופוגנדה של עמי-ערב עובדת במלוא הקיטור ומיצאת כל שנה (לכבוד הרמדן) הפקה אנטישמית חדשה כנגד היהודים וכנגד זכותם הבסיסת שנרמסה אלפי שנים.
ויהיה שלום רק מתי שכוח ההרתעה של צ''הל לא יושמץ בבקרים, ויוסט בעזרת חבר רודפי כבוד שמאלנים, כאלה שחשיבתם נאותה לתושבי איי פוגי והקרייבים
''פוגי'' זה לא איים, זה סיפורים של כוורת 178529
לפני שמונה שנים אפשר היה לכתוב את זה כך 178417
זה התחיל מחסימת הצמתים כפצצה ועבר אל הפוליטיקאים המסיתים בכיכרות ומשם לפולסא דנורא וחרמות הרבנים ועכשיו יגאל בכיכר. מה זה גל הנחשול האיום הזה של חוסר ממלכתיות, חתרנות ובדלנות איום שמתאים לשבור את הממשלה בדרך מאד לא דמוקרטית, האם ישנה יד שנמחה את המהלכים ה"אקראים" הללו - מה המשותף לאנשים האלה, האם הם מבינים שזה הצד האפל של הירח, שיקח אותנו לשנים ארוכות של אופל...
האם בפועל קבוצה של אנשים בעלי דעות אחרות מהרוב שמו להם למטרה לדחוף את השלטון באמצעים חתרניים?
השפעות של משטמת ז'נווה או מהפכה נסתרת 178484
זאת סתם תרבות בלתי נסבלת של פוליטיזציה של הצמרת הביטחונית. תרבות שהתחילה בימי השמאל העליזים של אוסלו, אבל הימין העלה אותה לדרגת אמנות ועכשיו אוכל את מה שבישל.
אגב בסיס חדש של צה''ל שינה את שמו לבסיס ע''ש רחבעם זאבי גנדי. בנושל הנ''ל בא לנאום בטקס הפתיחה ותקף את האנשים הפוליטיים שלא נותנים לצה''ל לעשות את מה שהוא צריך ומה שהוא ''רוצה'' לעשות.
קצין בכיר נאם שם וציין כי גנדי היה אישיות יוצאת מן הכלל

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים