מי צריך חסינות בכלל 179304
היועץ המשפטי לממשלה אליקים רובינשטיין פנה בצהריים (ד') במכתב ליו"ר הכנסת ח"כ ראובן ריבלין בבקשה להסיר את חסינותה של ח"כ נעמי בלומנטל. בעקבות כך, הודיעה בלומנטל באמצעות עורכי דינה כי היא מוותרת על חסינותה - ותועמד לדין בבית משפט השלום בתל אביב.

מי צריך חסינות בכלל 182898
"לבית משפט השלום בתל-אביב הוגש היום כתב אישום נגד חברת הכנסת נעמי בלומנטל (ליכוד) ונגד פעיל הליכוד מיכאל אלנקווה. השניים מואשמים בשחיתות, במתן שוחד בחירות, בשיבוש הליכי משפט ובהדחה בחקירה."

"מעריב": http://images.maariv.co.il/channels/1/ART/598/598.ht...
מי צריך חסינות בכלל 372742
"שמונה חודשי מאסר בפועל נגזרו על ח"כ נעמי בלומנטל (ליכוד), שהורשעה לפני כחודש בעבירות של שוחד בחירות, שיבוש מהלכי משפט והדחה בחקירה. על בלומנטל נגזרו גם 10 חודשי מאסר על תנאי, וקנס של 70 אלף שקל. בית המשפט החליט כי בלומנטל תתחיל לרצות את עונשה בעוד 45 יום, לאחר הבחירות לכנסת. בלומנטל מוצבת במקום ה-‏18 ברשימת הליכוד לכנסת. נגד ח"כ בלומנטל צו איסור יציאה מהארץ, והיא נדרשה להפקיד את דרכונה במשטרה. מיכאל אלנקווה, פעיל הליכוד מיקנעם שהורשע באותן עבירות, נדון לשלושה חודשי עבודות שירות ולתשעה חודשי מאסר על תנאי. בית משפט השלום בתל אביב הרשיע את השניים לאחר שבלומנטל אירחה חברי מרכז ליכוד במלון "סיטי-טאוור" ערב הפריימריס במפלגה."

הארץ: http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?it...
מי צריך חסינות בכלל 436234
"ביהמ"ש המחוזי בת"א דחה את ערעורה של ח"כ לשעבר נעמי בלומנטל על העונש שנגזר עליה, 8 חודשי מאסר בפועל, לאחר שהורשעה במתן שוחד. "ההחלטה הקודמת היתה מבוססת" "

מי צריך חסינות בכלל 436295
מאז פרשת בלומנטל התגלו כ"כ הרבה פרשיות שחיתות רציניות במקומות הכי גבוהים, שנעמי נראית פתאום כאזוב קיר זניח למדי.

מה שמעניין כרגע- השמועות שהירשזון שיחד אישיות בכירה ביותר ב200 אלף דולר, והמשטרה רוצה להופכו, את הירשזון, לעד מדינה נגד המשוחד. מי זה יכול להיות, ששווה לעשות עיסקת עד מדינה עם שר האוצר(!) כדי להפליל אותו?! הרי אין הרבה אפשרויות..
מי צריך חסינות בכלל 436297
לאור הפרשיות האחרונות, אפילו אזוב קיר קשה לקרוא לה.
ובאשר להירשזון - השאלה היא האם באמת המשטרה רוצה להופכו לעד מדינה, או שהוא עצמו עומד מאחורי הרצון הזה.
נמצאה הבעייה! 444294
לפחות כל זה עומד להסתיים:
"ישראל תעביר חקיקה נגד שוחד ושחיתות כדי להצטרף ל-OECD"
אולי ניתן לנצל את הטריק האירופי הזה לעוד כמה עניינים?
נמצאה הבעייה! 444481
הציונים המציאו מסרק-מצמק-פינים ואתה מתעסק בקטנות?
All you need is laugh 444491
הרי זו בדיוק הנקודה - אם זה יעבוד בישראל, הרי שגם מדינה רחוקה זו, הנושאת עיניה לכאן, בוודאי תאמץ רעיון זה של שימוש בחקיקה כנגד תופעות פסולות, ובא לבירת שלושת הלאווים[] גואל.

נמצאה הבעייה! 542980
ישראל צורפה ל־OECD:
איפה, איפה החקיקה נגד שחיתות?
נמצאה הבעייה! 542981
"המחיר של ה-OECD: פגיעה בעצמאות ישראל בחקיקת חוקים"

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים