אולי ביום ראשון 179317
ביום ראשון תובא עיסקת חילופי השבויים עם החיזבאללה לאישור הממשלה. על פי הפרטים שפורסמו עד כה, תעביר ישראל על פי המתוכנן את האסירים הלבנונים הבכירים, "קלפי המיקוח" מוסטפא דיראני ועבד אל-כרים עובייד וכן כ-‏400 אסירים פלסטינים ולבנונים לידי חיזבאללה. כמו כן ייתכן שישוחררו מספר אסירים ירדנים. בתמורה תקבל את השבוי אלחנן טננבאום ואת גופות שלושת החיילים החטופים בני אברהם, עדי אביטן ועומר סואעד.

לא ידוע עדיין אם העסקה כוללת גם מידע או הבטחה למידע אודות גורלו של הנווט השבוי רון ארד, שבני משפחתו ביקשו למנוע את העסקה במידה ולא תכלול אותו. אחיו של רון ארד, חן, סירב לפי שעה להתייחס לנושא.

אולי ביום ראשון 179325
''האלוף (במיל') בירן ... הציג מספר הערכות על ההשפעה שתהיה לעיסקה בעתיד ואמר כי ישנן הערכות האומרות שזה יסיים את פרק החטיפות, אם כי לא ניתן להתחייב על כך וישנן הערכות סותרות בנושא.''

אני מציע לממשלה להתייעץ עם שר האוצר. כמה מוצרים יש שחומר הגלם שלהם זול, מחירם בשמיים, וייצורם מופסק מיד אחרי מכירה מוצלחת.
כבד את אביך ואת אמך 247472
"לישראל אסור לסחור בגופות חייליה", אומר יו"ר ועדת חוץ וביטחון בכנסת, ומזכיר את "צוואתה של בתיה ארד ז"ל, שלא לשלם מחיר כלשהו עבור העברת עצמות בנה"

ישראל הרשמית הכחישה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2978017,00.h... את הדיווחים בעיתונות הערבית על עיסקה, שטייניץ לא לוקח צ'אנס.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים