רוב מהומה על לא מאומה 179395
מה פירוש "עיתונאי"? הלא יכול כל אדם לכתוב מה שליבו חפץ, בלא צורך בתעודה. תעודת העיתונאי היא פריבילגיה. בונוס. רוצים לקבל פריבילגיות? עמדו בתנאים. לא רוצים? תכתבו מה שאתם רוצים, אבל זכויות יתר לא תקבלו
רוב מהומה על לא מאומה 179413
תעודת עיתונאי היא לא פריבילגיה. מי שעבודתו העיתונאית הוא כפובליציסט, אכן לא זקוק לתעודה כזו. אבל מי שעבודתו היא סיקור של ענייני המדינה - זקוק גם זקוק לתעודה, שכן בלעדיה לא ניתן להכנס למסיבות עיתונאים של שרים וראשי ממשלה, לא ניתן להכנס לתדריכים של ראשי הצבא, ועוד.

אגב, בזמנו, לאחר אסון וורסאי, סרנו אני והבוס למקום האסון כדי לראיין את יחידת החילוץ שפעלה שם ולהתרשם מההרס. כדי להכנס, נדרשנו להציג את תעודות העיתונאי שלנו.
נו? 179419
לא נראה לך הגיוני לדרוש אישור בטחוני כדי לקבל זכות לכניסה חופשית למסיבות עיתונאים של שרים וראשי ממשלה?
נו? 179588
לא. אני חושב שתעודת יושר מהמשטרה צריכה להספיק. ''כניסה חופשית'' לא אומר שאתה לא חייב לעבור דרך גלאי מתכות בכל מקרה, או שלא מחטטים לך בתיק.

אם מתעוררת שאלה לגבי אדם זה או אחר - מן הראוי לבדוק אותו אישית, אבל זה נכון לגבי כל אדם שמתעורר חשד שהוא עוסק בפעילות חבלנית, לאו דווקא עיתונאים.
ולמה לאפשר רק לבעלי תעודת עיתונאי להיכנס? 179595
ולמה לאפשר רק לבעלי תעודת עיתונאי להיכנס? 180030
כי זו מסיבת עיתונאים, ולא מסיבה של החבר'ה. אני לא בטוח שנותנים רק לבעלי תעודת עיתונאי להכנס, אגב. פשוט זה הרבה יותר קל להכנס אם יש לך תעודה כזו.

חשוב לציין - כדי לקבל תעודת עיתונאי, אתה צריך לקבל גיבוי של גוף תקשורת מוכר ע''י הלע''מ. עצם הגיבוי הזה מהווה תעודת יושר מינימלית.
ולמה לאפשר רק לבעלי תעודת עיתונאי להיכנס? 180101
אגב, למה קוראים לזה "מסיבה"? באנגלית זה יותר כמו "כנס", או "ישיבה" (CONFERENCE).
בין יושבין ובין מסובין 180112
או: לא כל מסיבה היא סיבה למסיבה.
עד שהמלך במסיבו 180226
עד שהמלך במסיבו 180238
אני לא שואל על האיטמולוגיה של "מסיבה" אלא למה המילה הזאת, ש*היום* מתארת התכנסות חגיגית לצרכי שעשוע, *גם* מתארת התכנסות כבדת ראש של עיתונאים הבאים לקבל תגובות מגורם כלשהו.

הביטוי "מסיבת עיתונאים" תמיד מעלה לי אסוציאציה של אותם עיתונאים ציניים מסרטי שנות ה30 וה 40 (נגיד נערתו ששת) שיושבים בבר ושותים ויסקי בעוד הם מנתחים את מהלכיו של פוליטיקאי מושחת זה או אחר.
עד שהמלך במסיבו 180384
עד שהמלך במסיבו 180424
מת על ה(הגירסא הזאת של)סרט הזה.
יש תמורה בעד האגרה 190687
אם יש לך אחה"צ פנוי, תוכל לצפות ( והמהדרין מקליטין )ברוזלינד ראסל וקרי גרנט האולטימטיבי ב"נערתו ששת".
היום בשעה 15.00 בערוץ 33. שאגב נותן לאחרונה כל יום שישי קלאסיקה אחרת.
יש תמורה בעד האגרה 190953
תודה על ההתרעה אבל-
א) ראיתי אותה רק היום.
ב) אין לי כבלים.

ננסה בוידיאו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים