רעב לנשים בסין: נשים צפון קוריאניות נמכרות 179470
בדו"ח שפורסם השבוע בארה"ב נטען כי צפון קוריאה מפעילה מחנות מעצר חשאיים ונידחים, שם מוחזקים אלפי מתנגדי שלטון, וכי מאות אלפי בני אדם כבר מתו במחנות אלו, ואלפים אחרים נפלו קורבן למעשי אונס ולהפלות בכפייה.

כמה נורא. 179567
מה עושים?
הראש האירופי 180765
מה עושים?
נורא פשוט: מתעסקים באו"ם בסכנה האמיתית לשלום העולם - ישראל, מחרימים חברות המחלקות באפריקה כמעט בחינם מזון משובח לתינוקות, אוסרים על האפריקאים לגדל מזון מהונדס גנטית, גם אם הוא זול ומשובח יותר וכל שאר הדברים בהם ברור לכל בר בי רב מי הטוב ומי הרע - כי חיי אדם הם לפני הכל.
הראש האירופי 180792
חברות המחלקות באפריקה כמעט בחינם תחליפי חלב לתינוקות לא עושות את זה כי הן כל כך נחמדות. העקרון די פשוט: אתה נותן לאישה כמות מספקת לחודש אחד, והיא מאוד מודה לך, ובגלל שהיא לא מודעת להשלכות, מתחילה להאכיל את התינוק בתחליף החלב. בסוף החודש, היא כבר לא יכולה להניק, ואז פתאום רוצים שהיא גם תשלם על התחליף חלב שהתינוק שלה צריך. בשלב הבא קורה אחד משני דברים: או שהיא משלמת המון כסף שאין לה, או שהתינוק מת. לפעמים היא משלמת כמה שהיא יכולה, אבל זה לא מספיק אז התינוק מת בכל מקרה.
מוות ידוע מראש 180794
זה בדוק? כלומר, אני בטוח שישנם מקרים כאלו, אך האם זוהי השיטה והכוונה שמאחוריה?
מוות ידוע מראש 180796
זה לא בדוק. ככה אני מכיר את זה, אבל מי שסיפר לי הוא סוציאליסט שרוף ויש סיכוי כלשהו שזה עוד אגדה אורבנית שרצה בקרב האנטי-גלובליסטים למיניהם.
סוציאל - ליסטים 180802
קל לוודא את סוציאליסטיותו של האיש:
שאל אותו ממה עשוי תחליף החלב הנמכר באפריקה.
התשובה הסוציליסטית הנכונה: מפסולת גרעינית של כורים בארה"ב בהסכמה ממשלות הבובות האפריקאיות של הממשל. אם הוא אכן סוציאליסט בכל רמ"ח אבריו, הוא גם יספר לך על החוזים השמנים לכריתת מעט היערות שנותרו באפריקה, שמקבלות חברות אמריקאיות (סליחה, בינ"ל/גלובליות) בתמורה למזון התינוקות ה"חינמי". אני פשוט חש גם שזה קשור איכשהו אפילו לשרי אריסון ואני עוד עובד על זה.

ככה בכל אופן אני מזהה סוציליסטים אמיתיים.
___________________
אפופידס, הרואה את עצמו כסוציאל-דמוקרט לא ממש מבין מה הוא רוצה לומר.
אופס 5,869,820 180767
חשבתי שהתייחסת לקאניבליזם באפריקה.
אני אחשוב על משהו בקשר לצפון קוריאה. אי אפשר עם קצת דמיון לקשר את זה לגלובאליזציה או לבוש?
תאי גזים וניסויים בבני אדם? 195471
קצת באיחור, אבל מוטב מאוחר מאשר לעולם לא. תוכנית תחקירים של ה-BBC טוענת כי במחנה ריכוז בצפון קוריאה מפעילים תאי גז בהם עורכים ניסויים על בני אדם. משפחות שלמות מושמות בתאי זכוכית שלתוכם מוזרם גז. בעודם מומתים, מדענים צופים בהם ורושמים דיווחים ומסקנות.

תגובה 194854
דובר מטעם משרד החוץ הקוריאני, שלא הזדהה בשמו, הכחיש את ההאשמות ואמר כי מדובר בהתגרות מכוונת ביוזמת ארצות הברית. "זוהי בסך הכל סיבה לצאת למלחמה נגדנו, להסית את דעת הקהל".

מ''ש 195474
ואולי כדאי להזכיר בהקשר זה גם את דיון 494
תאי גזים וניסויים בבני אדם? 195506
לא יתכן. העולם לא היה נותן לזה לקרות.
עובדה 195876
עובדה 199315
מקורות יודעי דבר מוסרים שלזה בדיוק התכוון האלמוני הקודם.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים