חוקרי המיתוסים העתידיים 180130
יתייחסו למיתוס שמוצאו ככל הנראה במערב יבשת אמריקה, הטוען שהעולם נברא בידי האל אריק פורסטר, בעת שאשתו הקנאית האלה סטפאני היתה עסוקה בהצמחת קרניים עם מלך השאול והיקום המקביל מאסימו, ובסכסוכים נצחיים עם כלתה אלת היופי ברוקי לוגן ומלכת השאול האלה הג'ינג'ית סאלי ספקטרוס.
מיתוס אחר יטען שהעולם היה תוהו ובוהו, עד שהאל ג'ק באוור ברא אותו מחדש תוך 24 שעות.
מיתוסים שנתגלו סמוך לאותה תקופה בארץ כנען, טענו שהיקום נברא בידי האל שמש והאלה אתי-אישתר, שנאבקו באל השאול טנצרוס אל מניאקוס כשלצידם הסאטירים שסי ועוגני, וילד הפלא בר. רשומות נוספות מארץ כנען יתייחסו כנראה לאל נוסף, בהיותן מחלקות את המלכים בארץ לאלה ש"עשו את הטוב בעיני דודו טופז" ו"אלה שעשו את הרע", וכמו כן יישמר זכר לחטא קדום שמהותו אינה ברורה: "הורדת רייטינג" אשר איזכורים ממנו יימצאו בחורבות מקדש קדום (אשר נחרב קרוב לוודאי בהתנגשות מטוס, כמקובל במאה ה21 העתיקה. אם כי על אמיתותן של כל הראיות לכך יהיה ויכוח קשה אשר יקרע לגזרים את מתדייני האייל העתידי) אשר הכתובת "ערוץ 2" שתימצא באחת מחדריו, תרמז כנראה על אמונה קדמונה ב"יקום מקביל".

ולזמן הזה, לבינתיים: מאמר מעניין, שהוביל לאחד הדיונים המעניינים וגם ה"חמים" שצפה בהם המטא-איילולוג, ובמיוחד ראוי לציון הפתיל "על ג'ינג'ים ועל טווסים" המתחיל בערך מתגובה 83065 ואשר צפוי להיכנס לספרי "מדריך הטרמפיסט לאייל" בתור אחד מאתרי החובה לביקור של התייר האיילי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים