גולדברג... אייסברג... 184428
ואם כבר רשות השידור, אז זה התפספס איכשהו: יעקב אחימאיר סירב להגיש ביום שלישי את התוכנית "שבע וחצי" בערוץ 1, במחאה על התערבותו של מנהל חטיבת החדשות בתכני התוכנית. מנהל החטיבה דרש לשדר קטע תגובה לכתבתו של בועז גריילסמר ב"מעריב", שבה דווח כי לשכותיהם של מקורבי בראל - זליג רבינוביץ' ויוסי משולם - שופצו פעמיים בתוך חודשיים, בעלות של 310 אלף שקלים.
בקטע שהורה מנהל חטיבת החדשות לשדר הופיע עו"ד אמנון זכרוני, שטען שהכתבות נגד רשות השידור נובעות מבעיית הבעלויות הצולבות בתקשורת. זכרוני טען ש"מעריב" תקף את רשות השידור בשל בעלותם של בעליו על ערוצי טלוויזיה מתחרים. אחימאיר סירב לשלב את הקטע בתוכנית, בנימוק שהקטע אינו ענייני ומנוגד לכללי האתיקה העיתונאית. במהדורה שודרה גם כתבה שצולמה בלשכה המשופצת, שנועדה להראות כי הדברים שפורסמו ב"מעריב" לא היו מדוייקים.

"הארץ": http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?it...
גולדברג... אייסברג... 185807
הוועד המנהל של רשות השידור קורא למנכ"ל הרשות יוסף בראל לדאוג שחברי הפאנל ב"יומן" יתחלפו על בסיס קבוע.

אגב, התחושה שלי היא שהעוינות ב"יומן" בין גאולה אבן (ודן שילון, לפני שהתפטר) ובין אורי דן חוצה גבולות שלא נראו כמותם במהדורת החדשות של יום שישי מעולם.
גולדברג... אייסברג... 185840
תוכל לפרט לגבי העויינות עליה אתה מדבר?
גולדברג... אייסברג... 185845
אני לא זוכר את הפרטים הספציפיים אבל בשבועות האחרונים אפשר היה לחתוך שם את המתח בסכין. אורי דן מגן במרץ על ראש הממשלה ותוקף את כל מי שהוא מגדיר כ"שמאל". גאולה אבן עם "רצח בעיניים" ממש מתאפקת לשמור על עצמה רגועה לנוכח דבריו (שיש שיאמרו עליהם "מקוממים") של אורי דן. עו"ד אמנון זכרוני מנסה להפיג את המתח - טוב, הוא רגיל לרוגע היחסי של "הטור השביעי" שלו בערוץ 33.
גולדברג... אייסברג... 185848
וואו. ולחשוב שאני תמיד חושב על ערוץ 1 כ"ערוץ המשעמם הזה עם חיים יבין וסדרה-וחצי בערך ששווה לראות."

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים