איך זה קרה? 18469
דב, משום מה נדמה לי שמקום העבודה שלך שייך למדינה (תקן אותי אם אני טועה), מה שאומר שמשלמי-המסים שבימים כתיקונם מממנים את נוכחותו המיותרת של מר קימור ברשות השידור מימנו גם את החלטורה שלו במקום העבודה שלך. אינני יודע אם חקרת ודרשת בנושא, אבל מה שמעניין אותי לדעת הוא איך משתלשלים העניינים ומי מקבל את ההחלטות המביאות לארועים כגון זה שתיארת. בפרט - האם ההנהלה שלך טעתה לחשוב שמופע הקסמים של קימור ישפר את הפריון האינטלקטואלי של העובדים? אם כן - כיצד קרה הדבר? האם מישהו מההנהלה ראה מופע קודם של קימור (שלא לומר - הוכחות לכך שלמופעים שלו תרומה כלשהי לעובדים)? אולי מבחינת ההנהלה היו למופע מטרות אחרות (הקשורות ביחסי-עבודה או בעניין אישי כלשהו)? האם טרחת לבטא בפני ההנהלה את הרגשתך לגבי המופע?
איך זה קרה? 18506
אני חושב שאתה מגזים.
אם אלך לתקן את העולם לא אתחיל דווקא כאן. יש שורה ארוכה בתור לפני כן.
ואם רמזת על אילו טובות הנאה אישיות, עד כמה שידוע לי לא זה המקרה שלפנינו. אני חושב שאני יודע פחות או יותר מי מחליט את מי להזמין (ומדובר בדרגי הנהלה לא גבוהים), ובבקורתי לא חשדתי כלל בכוונים שהעלית.
בכלל, על התועלת שבהרצאות כאלה יש ויכוח. הנה, ראה את דבריה של גלית למטה. אני גם חושב שרוב המשתתפים, הייתי אומר, כמעט כולם לא חשו כמוני שאין תועלת בהרצאה כזאת.
גם כשהעליתי את העניין בפני אנשים שעוסקים בחינוך(זה היה אחרי ששלחתי את המאמר) , הם ראו בכך, כגלית, איזו שיטה להעביר משהו, לא שהבנתי בדיוק את כונתם.
בסך הכל הבעתי את דעתי, אבל זו דעתי בלבד.
עיקר שכחתי 18509
וחוץ מזה זה היה מעניין.
והיה גם על מה לדבר אחר כך.
הוכרחתי כבר להשתתף בהרצאות שלא רק שלא הייתה בהם , לדעתי, תועלת, אלא שהזכרון היחיד שנשאר לי מהם הוא בלק אאוט מוחלט.
איך זה קרה? 18511
המטרה של תגובתי לא היתה להעלות את החשד לטובת-הנאה אישית (זה לא נראה לי סביר במיוחד), אלא ללמוד יותר על התהליך שהביא לבזבוז זה של כספי משלם המיסים (שהוא בוודאי בזבוז זעיר, אך כאלה הם מרבית הבזבוזים, ורציתי להבין מה עומד מאחוריהם, וכך אולי ללמוד איך לצמצם אותם), ולכן הכותרת "איך זה קרה?".

בקיצור: שכח מזה!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים