נסיון נואל לתגובה מסודרת 188095
פסקה 1: "אין מקום לגברים גאים וחזקים בגולה", "הנשים הפכו לעריצות" - אלו אמירות נחרצות הדורשות תימוכין. בעיני הן אינן נכונות, והניתוח שמציעה פסקה זו הוא שטחי עד אימה.

פסקה 2: "אבל אופי שנרכש ב-‏2000 שנה לא משנים במאה שנים". יש לעם אופי? תסביר לי איך משפחה מיליטריסטית ומעריצת-גבריות תגדל ילדים שלהם שוב אותם "סמיני רפיסות עתיקים"? בגלל אופיו של הסבא-רבא?

פסקה 3: (הערה אישית - בסיום קריאתה של פסקה זו השתכנעתי שמדובר במתיחה, וזה היה עוד לפני שתגובה 187945 נשלחה. אח"כ גיליתי לבהלתי שלא כך הוא, כנראה). הפסקה מתחילה ב"דור חדש של מנהיגים רוחניים קם לעם בציון", ומסתיימת במניית שמותיהן של מיכאלי, יחימוביץ', ארבל, קוטלר וגלאון. באמצע יש גם "האופי החלש ממילא של הגברים היהודיים והתבטלותם מול נשים אסרטיביות הפך את כיבוש עמדות הכוח בישראל לקל במיוחד".

השאלות המתעוררות הן כה טבעיות עד שאני מתבייש לשאול אותן, אבל אין ברירה: מישהי מבין הנשים שמנית היא *מנהיגה רוחנית*? אם יכריחו אותך, התצליח למנות שמות של מנהיגים רוחניים בישראל שאינם נשים? אם לא עמדות כוח, אילו עמדות מאיישים בישראל, נניח, אריאל שרון, בנימין נתניהו, שאול מופז, אהרן ברק, מנחם מגידור, איתמר רבינוביץ', נוחי דנקנר, יצחק תשובה, ועוד שניים-שלושה גברים יהודיים מבוטלי-אופי?

פסקה 4: היית מיודד עם ארז טל, הכרת פעם את זהבה גלאון. יופי. הייתי מבין שאתה מציין זאת לצורך הגילוי הנאות אילו באמת דנת אישית בעבודתן של חמש הנשים, אבל אתה ממילא לא עושה זאת אז בשביל מה הסיפור האישי?

פסקה 5: "האידיאולוגיה הפמיניסטית – אידיאולוגיה אשר הקשר בינה לבין זכויות נשים הוא כמו הקשר בין הקומוניזם לזכויות עובדים". בלי ספק. "הפמיניסטיות כלל לא נלחמות בעד זכויות נשים". *כל* הפמיניסטיות? "השמדת מוסד המשפחה"? העמקתי בקריאה אודות הפמיניזם ע"י שעקבתי אחרי הקישור שלך, ונותר משוכנע עוד פחות משהייתי - אם תתעקש, אולי יהיה לי כוח להגיב גם על המאמר ההוא.

"המחויבות לאתיקה מקצועית ולחוק משנית עבורן, לעומת הנאמנות למלחמת המינים". מי זה "הן" כאן? חמשת קדקודי הפירמידה, או כל הפירמידה? מנין לך שזה כך? למה שנאמין לך שזה כך?

אגב, צ"ל "חמש הנשים האלה".

פסקה 6: "מסע תעמולה של שנאה ושטיפת מוח אנטי-גברית שלא היה כדוגמתו בתולדות האנושות" - בדקת, אז אתה בטח יודע. אני גם גדלתי בישראל, כמדומני, ופספסתי את המסע הזה. כמובן שתסביר לי שאני רק *חושב* שפספסתי אותו, כשלמעשה אני כבר מוחתם ומוטה ואנטי-גברי ורופס ויהודי. שיהיה לך לבריאות. במקרה, יצא לי להגיב באייל לכמה טענות של פמיניסטיות רדיקליות-מדי, למשל בפתיל מתחת תגובה 168058, ונראה לי שעוד יש לי תקווה.

פסקה 7: אם פעם אדרש לדוגמאות לכתיבה גוזמאית-היסטרית והנזק שהיא גורמת להעברת מסר משכנע, זו פסקה פיצוץ. "רודות בנות המשעא"ז בכולנו באמצעות מסע תעמולה הזוי, בלתי פוסק", "הפכו את חייהם של גברים במדינה הזאת לבלתי נסבלים". ללא ספק, אתה ואני לא מכירים את אותם גברים ישראלים. חייהם של מכריי נסבלים בהחלט, והדברים שמעיבים על מצב-רוחם קשורים בעניינים שאין למרב מיכאלי שום קשר אליהם.

על הקישור למאמרך ב-katzir, שהוא מרכזי לטיעונך המרשים לפיו נשים אינן פחות אלימות מגברים במערכת זוגית, עברתי ביסודיות, כולל האתר של Fiebert אליו אתה מפנה שם. שוב, אני יכול לכתוב תגובה מסודרת כמו זו על המאמר ההוא, אך אינני יודע אם יהיה לי זמן וכח. רק בוא נסכים על כך: אם סופרים סטירות, ייתכן שיש בערך תיקו, אך *כל* הקישורים שהבאת מציינים שנשים נפצעות ונפגעות הרבה יותר, ואתה יודע מה - בשביל לדעת את זה לא צריך מחקר מעמיק. ויש לך שם משפט: "אין כל קשר סטטיסטי אמיתי בין מיגדר לבין אלימות", שאני לא מאמין שאתה באמת מתכוון אליו. רוצחים? שודדי-בנק? אותו דבר? אה, רק במשפחה? מפליא. למה רק במשפחה? ובמשפחה, גם שם יש אותה כמות של פגיעות הדורשות אשפוז, נגיד? ורציחות? זה שיש מעט יחסית מאלה בישראל לא קשור כהוא-זה לקשר הברור והיציב בין מיגדר לאלימות.

--

טוב. עייפתי והשעה מאוחרת. מכאן ואילך אתה מדבר בעיקר על תלונות-שווא, וכפי שכבר ציינו אחרים זה נושא שראוי לדון בו בזהירות - קשה לעשות זאת בתוך הרעש העז של מאמרך הצרחני. רק נסיים עם:

--

פסקה 14: כמו כל דבר ש"משגע את המדינה" שראיתי בימי חיי, גם המשעא"ז שלך לא עושה זאת אפילו קצת. "רק תבוסת המטריארכיה היהודית תבשר את סוף הגלות". אכן, רק. אך ורק. חשבתי שזה כבר קרה, רק שברגע שפסקו המלחמות(!) חזרנו להיות רכיכות. אז מה הפתרון שאתה מציע? לפטר את אושרת קוטלר, לדרוס בגבריות את עדנה ארבל, או פשוט להטיל פצצת-אטום על שלי יחימוביץ' כשהיא מבקרת בצרפת וכך לפתוח במלחמה שתשיב עטרה לעטרת?
לא נסיון נואל לתגובה מסודרת 188119
אלא תגובה מסודרת למאמר נואל.
תגובה נואלת לתגובה מסודרת 188132
"השאלות המתעוררות הן כה טבעיות עד שאני מתבייש לשאול אותן, אבל אין ברירה: מישהי מבין הנשים שמנית היא *מנהיגה רוחנית*?"

כן. ח"כיות, עיתונאיות ופובליציסטיות הן מנהיגות. בעיני אפילו אביב גפן, ארז טל ואברי גלעד הם מנהיגים. אם יש לדור הצעיר בארצנו הנהגה אחרת, אשמח לשמוע עליה.

"אם יכריחו אותך, התצליח למנות שמות של מנהיגים רוחניים בישראל שאינם נשים? אם לא עמדות כוח, אילו עמדות מאיישים בישראל, נניח, אריאל שרון, בנימין נתניהו, שאול מופז, אהרן ברק, מנחם מגידור, איתמר רבינוביץ', נוחי דנקנר, יצחק תשובה, ועוד שניים-שלושה גברים יהודיים מבוטלי-אופי?"

זה קצת דומה לשאלה מי מנהיג את המדינה, הימין או השמאל? הממשלה או התקשורת? השמאלנים יבכו לך שהימנים מנהיגים את המדינה מאז 1977, והימנים יגידו שהשמאל שולט כפי שתמיד שלט. כשאני רואה את יונית לוי וגדי סוקניק מראיינים את אריאל שרון, אני רואה בעיקר את יונית בת ה-‏20 ומשהו קוטעת את ראש הממשלה בפראות ולא נותנת לו כבוד מינימלי. אני בטוח שאתה רואה משהו אחר. אין ספק שגברים יושבים חזק מאוד בעמדות הכוח הבכירות, אבל אני מתרשם שהגברים בעם הזה הם די מבולבלים ומסכנים יחסית לנשים, שהן הרבה יותר שלוחות רסן, משוחררות, בוטחות בעצמן וקילריות. בוא לא נשכח גם שמדובר במאמר פובליציסטיקה, שמנסה להעביר מסר חד באופן חסכני.

"פסקה 4: היית מיודד עם ארז טל, הכרת פעם את זהבה גלאון. יופי. הייתי מבין שאתה מציין זאת לצורך הגילוי הנאות אילו באמת דנת אישית בעבודתן של חמש הנשים, אבל אתה ממילא לא עושה זאת אז בשביל מה הסיפור האישי?"

כי אני שוויצר ו-namedropper? לא יודע למה. חשבתי שזה מוסיף משהו.

""המחויבות לאתיקה מקצועית ולחוק משנית עבורן, לעומת הנאמנות למלחמת המינים". מי זה "הן" כאן? חמשת קדקודי הפירמידה, או כל הפירמידה? מנין לך שזה כך? למה שנאמין לך שזה כך?"

אחרי התעסקות רבת שנים עם הנושא והתרשמות מאופן פעולתן של שופטות מטות דין, שוטרות תופרות תיקים, חוקרים כזבנים, עורכות מצנזרות, עיתונאיות שקרניות ופקידות סעד נאציות, זו התרשמותי. אל תאמין לי מצידי.

"פסקה 6: "מסע תעמולה של שנאה ושטיפת מוח אנטי-גברית שלא היה כדוגמתו בתולדות האנושות" - בדקת, אז אתה בטח יודע. אני גם גדלתי בישראל, כמדומני, ופספסתי את המסע הזה."

טוב, זה קטע שאני באמת לא מבין אותו. אתה מוזמן לעקוב אחרי הקישור מהמילה "פירסומות". אני יודע שאני שומע ורואה כל יום תשדירים, מודעות ומאמרים על "אלימות גברית" שבעטיים נחקק פה כל יומיים חוק אנטי-גברי חדש. אני גם קורא ב-Ynet ידיעות על אלימות נגד נשים שנפתחות במילים "הטרור הגברי נמשך", ומסתיימות בתגובות טוקבק כמו "נשים - שילפו סכינים", בזמן שידיעות על אלימות של נשים (נגד גברים, נגד ילדים) לא מדווחות כלל או מדווחות בטון שאוהד את העבריינית וסולח לה, ותגובות מתלהמות נגד נשים נמחקות כמובן.

"כמובן שתסביר לי שאני רק *חושב* שפספסתי אותו, כשלמעשה אני כבר מוחתם ומוטה ואנטי-גברי ורופס ויהודי. שיהיה לך לבריאות. במקרה, יצא לי להגיב באייל לכמה טענות של פמיניסטיות רדיקליות-מדי, למשל בפתיל מתחת תגובה 168058, ונראה לי שעוד יש לי תקווה."

ראיתי את תגובתך והיא אכן רופסת. מבחינתי אתה יהודי. התקבלת.

"פסקה 7: אם פעם אדרש לדוגמאות לכתיבה גוזמאית-היסטרית והנזק שהיא גורמת להעברת מסר משכנע, זו פסקה פיצוץ. "רודות בנות המשעא"ז בכולנו באמצעות מסע תעמולה הזוי, בלתי פוסק", "הפכו את חייהם של גברים במדינה הזאת לבלתי נסבלים". ללא ספק, אתה ואני לא מכירים את אותם גברים ישראלים. חייהם של מכריי נסבלים בהחלט, והדברים שמעיבים על מצב-רוחם קשורים בעניינים שאין למרב מיכאלי שום קשר אליהם."

הגזמת. אין דבר שלמרב מיכאלי אין קשר אליו.

"על הקישור למאמרך ב-katzir, שהוא מרכזי לטיעונך המרשים לפיו נשים אינן פחות אלימות מגברים במערכת זוגית, עברתי ביסודיות, כולל האתר של Fiebert אליו אתה מפנה שם. שוב, אני יכול לכתוב תגובה מסודרת כמו זו על המאמר ההוא, אך אינני יודע אם יהיה לי זמן וכח. רק בוא נסכים על כך: אם סופרים סטירות, ייתכן שיש בערך תיקו, אך *כל* הקישורים שהבאת מציינים שנשים נפצעות ונפגעות הרבה יותר, ואתה יודע מה - בשביל לדעת את זה לא צריך מחקר מעמיק. ויש לך שם משפט: "אין כל קשר סטטיסטי אמיתי בין מיגדר לבין אלימות", שאני לא מאמין שאתה באמת מתכוון אליו. רוצחים? שודדי-בנק? אותו דבר? אה, רק במשפחה? מפליא. למה רק במשפחה? ובמשפחה, גם שם יש אותה כמות של פגיעות הדורשות אשפוז, נגיד? ורציחות? זה שיש מעט יחסית מאלה בישראל לא קשור כהוא-זה לקשר הברור והיציב בין מיגדר לאלימות."

אל תתעצבן, אחי. קח כוס מים. ואל תתעייף, אני שוב אומר. הייתי מפנה אותך לפרק מספר של המשפטן הנודע אלן דרשוביץ שנקרא "גם נשים רוצחות את בעליהן, והן עושות זאת די הרבה" (http://www.uiowa.edu/~030116/158/articles/dershowitz... ) אבל כאמור, אתה עייף גם ככה וחבל לי עליך, נראה לי שלינקים אל האמת מעייפים אותך במיוחד. כשיהיה לך כוח, תקרא ותגלה ש-‏40% מהנאשמים במשפטי רצח במשפחה בארה"ב הם נשים, ושמרבית הקורבנות הם זכרים. גברים נוטים לתקוף פרונטלית, בזמן שנשים יותר טובות בלתחמן, לשכור רוצחים שכירים, לגרום לגבר אחר לרצוח את בן הזוג, או לרצוח באמצעות רעל ולנצל את העובדה שהמשטרה ממילא לא חוקרת נשים בימינו בכדי להימלט מעונש.

בוא לא נשכח עוד משהו: בימינו, לגברים שאינם עשירים או בעלי כוח רב אין שום זכויות במאבקי גירושין ולנשים יש את כל הזכויות. לאשה אין שום צורך לנקוט באלימות: היא יכולה להפעיל את בית המשפט, המשטרה וההוצאה לפועל ולזמבר את בעלה בלי להסתבך. לבעלים אין שום אופציה (חוקית ושפויה) לשמור על כבודם מול אשה רעה.

באשר לשודדי בנק - על כל שודד בנק יש מועלת. רק היום קראתי על עוד פקידת בנק שמעלה בכספים. כאמור, כל מין והסגנון שלו. מי שחזק בפריצות פורץ, מי שחזק במניפולציות מנפלץ.

"פסקה 14: כמו כל דבר ש"משגע את המדינה" שראיתי בימי חיי, גם המשעא"ז שלך לא עושה זאת אפילו קצת. "רק תבוסת המטריארכיה היהודית תבשר את סוף הגלות". אכן, רק. אך ורק. חשבתי שזה כבר קרה, רק שברגע שפסקו המלחמות(!) חזרנו להיות רכיכות. אז מה הפתרון שאתה מציע? לפטר את אושרת קוטלר, לדרוס בגבריות את עדנה ארבל, או פשוט להטיל פצצת-אטום על שלי יחימוביץ' כשהיא מבקרת בצרפת וכך לפתוח במלחמה שתשיב עטרה לעטרת?"

אפשר מבחינתי סתם להעיף אותן מהמשרות שלהן.
''תגובות מתלהמות נגד נשים נמחקות כמובן''. 188133
בווי-נט אין מנגנון של מחיקת תגובות, אלא של סינון תגובות לפני הפרסום. אם התכוונת לסינון, האם ידוע לך על תגובות מתלהמות שנמחקו?

אגב, חורי המסננת בווי-נט גדולים כל כך, שתגובת "מוות לערבים" יכולה להיכנס לשם בקלות, ולמען האמת יש רבות כאלה בכל יום. האם הקריטריונים למחיקת תגובות בווי-נט מחמירים יותר כשמדובר בכתבה שנושאה מיגדרי? ואם כן, מאין ידוע לך על כך?
או, ברקת, 188136
כאן את נוגעת בנקודה כאובה מאוד. יש לי ניסיון רע ומר עם עניין הצנזורה ב-Ynet, ולא רק לי - אנחנו חבורה שלמה של גברים מצונזרים ודואבים.

במקרה ערכתי לא מזמן ניסוי צנזורה ותיעדתי אותו אונליין, לפני שחסמו את גישתי גם לפורומים:

או, ברקת, 188147
מצטערת לומר, ואין דרך שלא תיקח את זה באופן אישי - אם חסמו את גישתך לפורומים של ווי-נט, אתה צריך להיות חתיכת flamer.

(אבל בעצם לא חידשתי כלום).
מאין הידע שלך על Ynet? 188162
ומה דעתך על הניסוי שערכתי?
מאין הידע שלך על Ynet? 188261
דעתי היא שלא ברור לי כלל למה מישהו, אפילו פמיניסט/ית, היה מצנזר את התגובה שלך:
"זה שאתם פמיניסטים קיצוניים שרואים את העולם כשדה קרב בין גברים אלימים לנשים טהורות זה לא נותן לכם זכות לשים כותרת כזאת. מי העורך שאישר את זה? רק לפני שבוע אשה בדואית רצחה את בעלה בסכין!"

אין פה הסתה, אין פה קריאה לאלימות, אין פה הוצאת דיבה. כל מה שיש פה זה ביקורת חריפה על כותרת ידיעה שפורסמה בווי-נט. תגובות קיצוניות מאלה הופיעו במנגנון התגובות שלהם, בהמונים.

שתי מסקנות אפשריות: או שהתגובה שלך סוננה בטעות/תקלה, או שראו וזיהו את שמך, כמגיב קבוע (לדבריך), וסיננו אותה מתוך הרגל, בלי לקרוא. שתי המסקנות לא מחמיאות לווי-נט, השנייה לא מחמיאה לך.
לא יכלו לדעת שזה אני 188264
כי חתמתי בתור ''גבר כועס'' ומעולם לא השתמשתי בניק הזה. אולי מישהו בפורום הפנה את תשומת ליבו של העורך, אחרי שהודעתי על תחילת הניסוי. אין לי מושג. אבל זו לא פעם ראשונה ולא חמישית שאני נתקל בחסימות כאלה, ולא של תגובות מתלהמות אלא של דברים מהסוג הזה. יש בעצם הדיבור השלילי על פמיניזם חצית קו אדום עבור הפמיניסטיות.
לא יכלו לדעת שזה אני 188266
פורום אקטואליה בווי-נט. ציטוטים נבחרים מהעמוד האחרון, בערך כל הודעה שנייה:

"הוכח שרק פגיעה בראשי החמאס ומשפחותיהם הביאה להפחתה משמעותית בפיגועים שלהם".

"היו צריכים לירות עם טנק על השמאלנים שעזרו לערבים להרוס את הגדר".

"יש בין יגאל עמיר לסרבנים אותו אופי ואותה רמת מוסר - חבורת חלאות. רק שאצל הסרבנים השמאלניים הקיצוניים זה בא בקבוצות".

"מדוע לא הזניקו מסוקים לאוויר על מנת לחסל 10 או 20 ג'יפים מלאים ברעולי פנים חמושים?"

"האם אתה מסתייג מרצחנותם של החיילים, המציגה עצמה מולנו בגאוות-רוצחים יום אחרי יום, על-אף קשר השתיקה שהתקשורת גוזרת על עצמה מרצון ומפחדנות?"

ככה זה ממשיך, אני התעייפתי. מימין ומשמאל, הסתות וקריאות לרצח, ביקורת על המימסד, מילים מגונות והוצאות דיבה מטורפות. הכל מתפרסם, כלום לא נמחק, ומנהל הפורום הממונה עוד מתדיין עם החבר'ה האלה.

כך שמסקנתי השנייה מתחזקת - מן הסתם לא דעותיך גרמו לצינזור/חסימה, אלא העובדה שעסקת שם בפליימינג למטרת פליימינג, וכנראה במרץ רב. אני לא יודעת איך עובדים ספציפית בווי-נט, אבל בפורומים בכלל, לאחר שמזהים את התוכן/סגנון של מישהו שנחסם ומנסה לכתוב בניק אחר, מוחקים אותו בלי מחשבה שנייה.
ווינט מצנזר הודעות של ברים כשיטה 188925
אני מעיד שכבר כמה שנים שאני טורח לענות ברוח יפה לידיעות בדבר אלימות, אני מעיד כאן בשבועה!

95% מהתגובות שלי מצונזרות.

וכדי להדגיש!

100% מהתגובות שלי להודעות שאינן קשורות באלימות או במאבק משפטי על חזקת הילד, או על פשעי נשים.

לא מצונזרות אף פעם!

אך ורק תגובות לידיעות ומאמרים הנוגעים לנשים, רק כאן, באורח פלא מגיעה יד עלומה וגוזרת בלי חשבון וללא פחד.

וזו צנזורה פמיניסטית בוטה שהיא סתימת פיות רבתי!

בי נשבעתי אמת ויציב.

והכלל מעלה תקף לכל מקום אחר ברשת!
ווינט לא סותם פיות של אף אחד 188952
האתר לא שייך לך ואתה לא מממן אותו מתשלום המיסים. ווינט מצנזרים תגובות לפי איך שנראה להם, וזו זכותם.

הכרתי כמה כותבים (לא בווי-נט) שנחסמה גישתם למערכת פורומים שלמה. הם עבדו קשה כדי שזה יגיע להם, ובדרך כלל זה מגיע להם. אבל אם אתה אומר שמוחקים את דבריך גם "בכל מקום אחר ברשת", שברת שיא. ברכותי.

המלצה: בשביל מה לך ווי-נט? אולי נעם רוטר ייתן לך פתחון פה. בעצם, אולי גם הוא לא.
איזה ביטחון יש עליך, ברקת. 188955
איזה ביטחון יש עליך, ברקת. סחתיין. טענת שלא מצנזרים. הראו לך שכן מצנזרים. לא נתת לזה לבלבל אותך. ככה זה כששייכים למעמד שליטים. תופסים תח... סליחה, תופסים ביטחון.
איזה ביטחון יש עליך, ברקת. 188963
דיברתי ספציפית על ההודעה ששלחת כבלון ניסוי.
תגובה 188261

שוב אנחנו מכלילים מהמקרה הפרטי שלך אל כל העולם? יוסוף הגיע עם המקרה הפרטי שלו (ממש קופת חולים פה). אמרתי לו מה דעתי על המקרה שלו ‏1.

במשך כל הדיון המתמשך שלנו לא העלבתי אותך, לא קראתי לך בשמות גנאי, התעניינתי לדעת מה אתה חושב באמת, לעומק, מעבר למאמר השטחי והטלוא שיצרת. אבל רק הגיע הנה עוד אחד שחושב כמוך, וכבר אני "תופסת תחת".

מה שמזכיר לי - עדיין לא ענית לי בפתיל אחר. תחשוב טוב טוב.
תגובה 188261

1 גברים, נשים, אנדרוגינים, אנדרדוגים, איצטגנינים, לא משנה מה - אם יש מעמד נמוך ברשת, הריהו נמחקי הפורומים הסדרתיים.
היה נדמה לי שאת עונה לו ביהירות. 188965
היה נדמה לי שאת עונה לו ביהירות.

והלינק השני שלך זהה ללינק הראשון.
היה נדמה לי שאת עונה לו ביהירות. 188988
היה נדמה לי שאתה הגננת של יוסוף.

כיוונתי ל: תגובה 188707
אני אשמח לקבל תשובה כנה.
ואם אנחנו כבר באותו פתיל, גם תשובה ל תגובה 188704
תתקבל בברכה.
יוסוף וגיל צודקים ב-‏100 אחוז 189011
ועוד איך שיש צנזורה פמיניסטית מאסיבית - בכל
מקום - ווי-נט, ואללה, מעריב ואני מעיד גם בתור
אחד שלפחות 90 אחוז מהתגובות שלו בידיעות חדשותיות
ופורומים מצונזרים באופן שיטתי, לצד איומים מפורשים
שקיבלתי אפילו על רצח.
יוסוף וגיל צודקים ב-‏100 אחוז 189113
אני בטוח שהפמיניסטיות גם משתמשות בדם של תינוקות זכרים לאפיית עוגיות ביום האישה.

אולי תביא כאן דוגמא לתגובה שלך שצונזרה בוואינט, כדי שנוכל לשפוט ממקור ראשון אם הסיבה היא הברית הנשית החשאית או משהו קצת פחות גלובלי (אני מת על המילה הזאת) כמו, נניח, תוכן/סגנון שנמוך מדי אפילו לוואינט (אם יש בכלל דבר כזה).
יוסוף וגיל צודקים ב-‏100 אחוז 189149
דוגמא אחת??? אוי, יש כ"כ הרבה ולי יש מעט זמן לכתוב.

קח את זה:

ג'ק
יוסוף וגיל צודקים ב-‏100 אחוז 189153
תודה.

הלינק הראשון שלך מדבר על הודעה שלא צונזרה אלא הופיעה באיחור של כמה שעות. אתה גם כותב שם ששלחת אותה 30-50 פעם, מה שיכול אולי להסביר למה לא ממש מתים עליך שם, בלי קשר הכרחי לתוכן של ההודעות שלך.

הלינק השני לא מביא את הידיעה שצונזרה, כך שאין לי דעה.

אגב, שני הלינקים מדברים על וואלה, לא על וואינט, ועל מדיניות הצנזורה של ואללה אין לי שמץ של מושג.

אם יש לך כל-כך הרבה דוגמאות, משונה שהבאת דווקא שתיים לא נורא משכנעות.
יוסוף וגיל במסע בלתי רגיל 189156
כתבת: "בשביל אישה כלא זה כמו בית מלון!"

אפשר הסבר?
עוד קונספירציה. 189159
כשמפרסמים תגובות ynet, אחרי שליחת התגובה כתוב בפירוש שווי-נט תחליט אם לפרסם את ההודעה בהתאם לשיקולי המערכת.

מה שזה אומר במילים פשוטות זה שמערכת פרסום התגובות ב וואי-נט איננה אוטומטית אלה ידנית. כל תגובה שנשלחת ממתינה לאישור ע"י מנהלי האתר, עובדי ynet. מעבר לעובדה ששליחת אותה הודעה 30-50 כנראה מעצבנת אותם, הופעת ההודעה באיחור אינה אומרת דבר, בטח שלא צנזור. כל מה שזה אומר זה שמישהו התפנה לבחון את התגובה שלך בשעה 16:10.

ייתכן שהמערכת חצי-אוטומטית. כלומר יכול להיות שהסינון מופעל רק על כתבות "חמות" כך שעדיין ניתן לראות תגובות מופיעות אחרי זמן קצת בכתבות אחרות באתר.
ווינט מצנזר הודעות של ברים כשיטה 189051
אתה בטוח? סביר יותר שהתגובות שלך מצונזרות בגלל שאתה לא יודע לכתוב.
ווינט מצנזר הודעות של ברים כשיטה 189118
אם *זה* היה קריטריון בוואינט, נפח התגובות שם היה קטן ב 95%.
ווינט מצנזר הודעות של ברים כשיטה 189142
אורי אורי אורי...

אתה סלקטיבי בקריאת הודעות, אתה בוחר לקרוא את השורה הראשונה. ומתעלם מהשאר.

אני כותב, לוואי והיית יודע לכתוב כפי שאני יודע.

עובדה, ואני שוב אחזור על מה ששכחת לקרוא, שום הודעה שלי או תגובה שלי אינם נמחקות כאשר מדובר בנושאים כמו מחשבים, מוזיקה, בידור, תרבות, אוכל, מציאות, משפטים, תעשיה, אוויר ים ויבשה.

רק! אך ורק! כאשר מדובר על פשעי נשים, על יחסים בין המינים ועל גברים אלימים.

עובדה!

תנסה גם אתה.

:-)
ווינט מצנזר הודעות של ברים כשיטה 189157
אפשר לקבל דוגמאות לתגובות שלך באחד או יותר מן הנושאים האלה: מחשבים, מוזיקה, בידור, תרבות, אוכל, מציאות, משפטים, תעשיה, אוויר ים ויבשה?

אגב, למה לא תפתח בלוג?
ברקת, אני כותב עשר שנים בפורומים 189263
אני לא כותב מתוך עצמי, לכן אין לי בלוג, אבל במשך שנות כתיבתי הספונטנית, כפי ששמת לב.

כתבתי יותר מכמה מליונים של מילים, הם נעצרות, רק כאשר אני מראה את הצד של הגברים מול נשים טובות ואהובות.

לפני עשר שנים, עם עליותו של אי.או.אל הזכור לטובה. נפתח גם פורום פמיניסטיות. שם, התחיל מסע התעמולה, שם, קראתי כל יום על פרסומות שוביניסטיות שמציגות נשים כשפחות במטבח.

והנה, התקדמנו וכבר לא רואים גברים שמצווים על נשים לעשות עבודות מטבח בזויות.

היום רואים גברים כשהם מושפלים ע"ף נשים שהן אלו שמצוות עליהם ללכת ולשטוף כלים.

אפילו בתוכנית לילדים, סרט מצוייר שהוקרן לפני שבוע:

שמעתי את הדמות הגברית המצויירת, אומרת לאישה בהתרסה, "כעת את תשטפי כלים כל השבוע" ואת התגובה של הדמות המצויירת הנשית: "חתיכת שוביניסט אחד.... איך אתה מעיז..." והיא הוסיפה למילים כמה צלחות שעפו על ראשו של המסכן שנמלט כשהוא צועק איי איי אייה.

זה! מה זה בדיוק?

האם לומר לאישה שתלך לשטוף כלים הופך את הגבר לשוביניסט? האם כך צריך לחנך את הילדים שאנו רואים זאת בסרט מצוייר המיועד לגילאי 4-5 שיפנימו וידעו מי כאן חזיר שוביניסטי?

אה?
ווינט מצנזר הודעות של ברים כשיטה 189267
תודה. לא אנסה. אני בררני באופני בזבוז הזמן שלי. אני מניח שאם רוב הכותבים שם כפייתיים כמותך, הרי שזו גם אזהרה להמנע מלשקול אפשרות כזו בעתיד.

ואשר למשאלתך הנלהבת שאכתוב כפי שאתה יודע -- הרשה לי לדחות אותה בנימוס.
פחחחח 189180
זה ווינט, אורי. *ווינט*.
פחחחח 189268
כן... קלטתי. הסתנבתי. סגרתי את הסיפור.
איזו רצינות, איזו חדות 188135
"אם יש לדור הצעיר בארצנו הנהגה אחרת" - מאיפה בא "הדור הצעיר"? מאמרך דן בדור הצעיר? עדנה ארבל היא מנהיגה רוחנית של הדור הצעיר? ואני שב ושואל, מרב מיכאלי, אושרת קוטלר וכו' הן מנהיגות רוחניות? ואם כן, אז למה נפקד מקומם של עיתונאים צעירים משפיעים שהם ר"ל גברים?

יונית לעומת אריק - מילא שאתה לא רואה מה שאני רואה, אבל אני לא מבין מה אתה רואה. אז היא קוטעת אותו, אז היא יותר משפיעה? יש לה יותר כוח? אתה מדבר ברצינות? אתה מסכים (תודה רבה) שגברים "יושבים חזק מאוד" בעמדות כוח בכירות, אז למי אכפת, במטותא, מהתרשמותך האישית ש"גברים בעם הזה" הם מבולבלים ומסכנים? התרשמותי היא הפוכה בדיוק, אבל באמת, את מי זה מעניין?

פסקה 4: אתה לא יודע. יופי.

פסקה 5: התייחסת רק לחלק, וענית שזו סתם התרשמותך האישית. מצויין.

פסקה 6: שוב הבאת כהוכחה את חוויותיך האישיות מצפייה בפרסומות. הייתכן שאתה נוהג בכביש גהה ולא נהג אחד (כפי שדיווחו ברדיו) אלא *כולם* נוסעים נגד כיוון התנועה?

"מבחינתי אתה יהודי. התקבלת". ראה הכותרת לתגובתי.

"הגזמת. אין דבר שלמרב מיכאלי אין קשר אליו". ראה הכותרת לתגובתי.

"המשטרה ממילא לא חוקרת נשים בימינו" מסתדר לך עם "40% מהנאשמים במשפטי רצח במשפחה בארה"ב הם נשים"?

"על כל שודד בנק יש מועלת". סטטיסטיקה כדרבנות. ומנין? "רק היום קראתי על עוד פקידת בנק שמעלה בכספים". ואללה. ובכלל, מה הקשר? אז נשים לא-ישרות כמו גברים, אבל פחות אלימות? לא סיבה מספיק טובה לחוקק חוקים בנושא *אלימות* נגד נשים?

"אפשר מבחינתי סתם להעיף אותן מהמשרות שלהן". ראה הכותרת לתגובתי. אגב, לא סתם הזכרתי פצצות-אטום - צפיתי בסרטונך "The Davidian Rants". זקיפות-קומה יהודית במיטבה.

אבל די, הנחתי שהנסיון יהיה נואל, וצדקתי. התלבטתי אם לכתוב את התגובה המפורטת ולבטל מזמני, או לכתוב סתם "שיואו איזה מאמר מצחיק" וזהו, ובחרתי לא נכון. מילאתי את חובתי הנשית, השמעתי קולי, תמשיך במסעותיך וד"ש לסנשו.
בסדר, אלון. 188137
אתה בעיקר ניג'ס. אני מביא מאמרים וסימוכין רבים לטענותי ואתה לא קורא אותם ולא מגיב עליהם, ונדבק לכל משפט מעט עמום במאמר שלי כאילו היה מדובר בהוכחה מתימטית ולא במאמר פובליציסטי.

לא ידוע לי על קשר מוכח בין מגדר לבין אלימות. שוד בנק אינו בהכרח אירוע אלים, מה גם שהפמיניסטיות עצמן יהיו הראשונות שיספרו לך שגם אלימות מילולית היא אלימות, וגם אלימות רגשית היא אלימות. בעיני, אין אקט אלים יותר מלקחת מאדם את ילדיו בכוח. תשאל את איוב, לדעתי הוא יסכים איתי.

המשוואה גבר=אלים היא משוואה סטראוטיפית, והיא מדוייקת בדיוק כמו אשה=טפשה, שחור=נחות ויהודי=קמצן. העתונות והאקדמיה הפמיניסטיות עושות מסע דה-הומניזציה לגברים, והקישור שנתתי אינו לפירסומות אלא למאמר על פירסומות שלא אני כתבתי, המונה רשימה ארוכה של פרסומות אנטי-גבריות.

אבל עזוב, לך לישון, כבר מאוחר.
''עובדות סוציאליות נאציות'' 188140
בדיוק כך, ואל תעשו את עצמכם שאתם לא יודעים על מחנות ההשמדה. אם למישהו חסרה הוכחה, אני ממליץ על ''הייתי העובדת הסוציאלית של קולונל שולץ''.
שוטה: 188170
שאל את איילת איך היא היתה מגיבה אם עובד סוציאלי היה מנסה לקחת ממנה את הילד שלה, ולא בגלל שהיא אמא לא טובה, אלא סתם, בגלל שככה זה, היא אשה והוא בצד של הגברים.
השתגעת? 188180
שאני אשאל את אילת?? אילת היא נקבה. לא רק שהיא פסולה לעדות, כל אינטרקציה איתה עלולה לעלות לי בילדי. בעצם אולי זה לא רעיון גרוע כל-כך. נראה.

בינתיים אני רוצה לשאול אותך משהו: אתה לא הזוכה השישי בפרס הגדול בלוטו?
אני יודע שזה לא חכם לענות, 188236
ובכל זאת, אני חש דחף בלתי נשלט.

כן, איך ידעת?
אני יודע שזה לא חכם לענות, 188378
הסגנון הסגיר אותך.
_____________
גילוי נאות: אני מכיר אישית אחת מהארכי-אויבות שלך, והתאור שלך אותה כשיכת למחנה הרוע האולטימטיבי אינו שונה בהרבה מהטענה שאתה דודן של בלומברג.
אם זו מרב בוקשיצקי, אז היא לא 188392
ארכי אוייבת והיא גם בנאדם חמוד בסה''כ. אבל היא פמיניסטית והיא גורמת נזקים קשים מהעמדה המקצועית שלה.

אם זו מרב מיכאלי, היא גם לא ממש ארכי אוייבת. אולי יריבה.

אם זו זהבה גלאון, תגיד לה שתיזהר ממני, אני אכניס אותה בסוף לכלא. כנ''ל כל שאר הזהבות.
לא הבנתי 188381
זאת בדיחה או שזה ברצינות?
לא הבנתי 188384
אתה מתכוון לתגובה 188236 או לדיון 1739
אני רק רוצה לדעת מי זכה בלוטו 188385
אני רק רוצה לדעת מי זכה בלוטו 188386
מה זה משנה, הוא לא מחלק אחוזים.
השתגעת? 189182
אולי לא באובדן ילדיך, אינטראקציה עם איילת עלולה לעלות לך בבעיטה. (אין לי כוח לחפש את הלינק).
השתגעת? 189296
חיכיתי באמת שזה יגיע.

אינטראקציה עם איילת עלולה לעלות לך בבעיטה אם תנסה לגעת בה באיברים אינטימיים בניגוד לרצונה (ובוא לא נפתח שוב את הדיון).
השתגעת? 189334
מה חיכית שיגיע, אינטרקציה איתי? לא יודע, שליחת ידיים לבטנן של נשים הרות זה לא הקיק שלי, כך שזאת גם לא תהיה הקיק שלך. סורי.
אופס... 189474
בטן נחשבת לאיבר אינטימי ?!

(זה מסביר כמה דברים...)
אופס... 189492
יש כאלה שאצלם אפילו האוזן נחשבת לאיבר אינטימי, אם הנגיעה בה נעשית בניגוד לרצונם. ובטן הרה היא איבר מאוד אינטימי וכך גם מה שמעליה.
אופס... 189758
ומה שמתחתיה, ומה שבתוכה... וכבר שמעתי טענות שכל השתתפות של גניקולוג בתהליך הלידה היא אינוס וכל התנוחה של לידה בבית חולים נועדה כדי להשפיל את האישה ולהקשות עליה. לך תדבר עם פמיניסטיות רדיקליות.

(דמיינו פה קישור לידיעות אחרונות של היום, עמ' 22 - טור של המעצבנת קארין ארד, בו היא מכנה את הפמיניסטיות של ימינו "משופמות" ומתקלסת בח"כ (הזכר, יש לציין) רשף חן (שינוי) שהציע דיון בועדת הכנסת לקידום מעמד האישה בשאלת הפנייה הנכונה לקהל שרובו נשים. אללי)
אופס... 189766
סתם בצד: התנוחה המסורתית של לידה בבית חולים לא נועדה להשפיל או להקשות, היא פשוט לא הגיונית. הרבה יותר הגיוני ללדת בכריעה. לתנוחה המסורתית הגיעו כיוון שהיא נוחה יותר לרופאים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים