נשאלת השאלה 188154
איך קרה שאנחנו הגברים הפכנו מלוחמים אמיצים וכל יכולים ללפלפים שתלויים בסינרה של אמנו ביותר.
והתשובה מאזינים ומאזינים ברורה ביותר. אויבותינו הנשים הן שעשו לנו את זה בתרגילים ובמניפולציות שלהן, לקחו לנו את הילד, תפסו לנו את המקום בעבודה והן מדברות ואנחנו שותקים ויוצאים פראיירים ביותר.
ועל כן נשאלת השאלה מאזינים ומאזינים מה עלינו לעשות כדי להחזיר לנו את הבטחון הגברי שלנו ביותר ולחזור למחשבה צבאית ומנהיגותית ביותר כדי שנוכל לתת לצה''ל לנצח את אויביו ביותר ולהחזיר את הנשים למקומן הטבעי במטה ובמטבח ביותר יען כי זה חיוני לבטחון ישראל ביותר שהן תבאנה הרבה ילדים ביותר ותבשל להן אוכל שיהיו בריאים וחזקים ביותר וילכו לחיל קרבי ביותר.
והתשובה מאזינים ומאזינים ברורה ביותר והיא נמצאת במאמרו של גיל רונן באייל הקורא ביותר. ובשבוע הבא בעזרת השם יתארחו פה סאבלימינל והצל צמד ציוני ביותר וגם הם יכתבו אם ירצה השם מאמר שיסביר למה חיוני לתת כאפה ללפלפים השמאלנים ויפה שעה אחת קודם ביותר.
עד כאן להפעם, האשם תמיד ''טוב ציבור אחת במדבח מעשר ציבורים בשירות הציפורי''.
מצויין. 188160
נשאלת השאלה 188165
ידידי, כנראה שזה יום המזל שלך, אני חושב שיש לי תשובה בשבילך!!
כשאתה כותב "איך קרה *שאנחנו* הגברים הפכנו מלוחמים אמיצים וכל יכולים ללפלפים שתלויים בסינרה של אמנו" - מן הסתם זה נכון לגביך (ואולי גם לגבי גיל רונן) אבל לא לגבי שאר הגברים. מצטער, במקרה הזה אתה (אתם?) לבד... ומכאן התשובה המתבקשת לשאלה "איך זה קרה" היא ללא ספק טראומה בילדות.
ויש לי גם פתרון בשבילך - לגבי איך להחזיר לך את הבטחון הגברי שלך "ביותר": הייתי ממליץ על כמה אבזרים וגלולות לחיזוק זקיפות הקומה, אותן ניתן למצוא אם ירצה השם בחנויות מובחרות באיזור התחנה המרכזית הישנה בת"א.
כמו כן הייתי מציע לך להצטרף לארגון הירארכי עם כח למשל צופי ים עכו, מה שיחזק אצלך את המחשבה הצבאית והמנהיגותית (אם כי אני סקפטי לגבי ה"ביותר" במקרה זה).
נשאלת השאלה 188173
יש לי רושם שדברי נלקחו ברצינות (ביותר).
אתה רציני? 188176
טריפל משמעות!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים