איזו כותרת כבר אפשר לתת? 188239
באמת שהתחלתי לצחוק בזמן קריאת המאמר,(אם אפשר לקרוא לגיבוב השטויות הללו מאמר), אבל לקראת הסוף זה הפסיק לשעשע.

כמה נקודות התייחסות רנדומליות שזכורות לי מקשקוש הביצים:

1. מנפלאות הסטטיסטיקה - דמגוג דה לה שמעטה שכמותך, ישראל אולי אחרונה בטבלה מבחינת היחס בין רצח נשים לאוכלוסיה אך בוודאי בתום לב (או בעיה קוגניטיבית) שכחת לבדוק את יחס הרציחות בארץ בשאר נושאי המידור. בכל תחום ישראל תמצא אחרונה ביחס למדינות שהוכללו במחקר. אם תבדוק את יחס רציחות הנשים כלפי שאר מקרי הרצח הרצח *בישראל* תמצא שהיחס גבוה יותר מרבות מהמדינות המוכללות בדו"ח.
בטח עכשיו תחזור בך ותשנה את השקפת עולמך - מה לא? חבל...

2. אמרת "על כל אשה מוכה יש גבר מכה" אם אני הייתי צריך לשאת בעלות של מכונת האמת לא הייתי מוכן לערוך לך בדיקה, המחוג היה שובר את הקיר בחדר. אולי אתה רגיש לתשדיר שירות והשטויות של מפלגת הגבר (שים זין בחריץ?) השפיעו עליך...

3. נשים מתעללות בילדים - אני אומר לך מפלצות, אני רק יכול לראות תמונה קודרת יותר במצב בו התא המשפחתי משתנה ללא איזונים נכונים והגברים יבלו זמן רב יותר עם הפעוטות. במקומך לא הייתי מתקרב לכל הקשור באלימות והיצר הבלתי ניתן לשליטה שכל כך מפותח אצל הגברים ובכלל הזכרים בטבע.

4. יש לך איזה קטע שלא ברור לי עם המשטרה אבל ניחא. אתה מתלונן שבלי בושה ארגוני נשים מתקשרות ליחידת החקירות. עוד חור בהשכלה או הטעיה מכוונת?
כולם מתקשרים לקציני החקירות, לכל מי שיש מעורבות בתיק - אם אתה חושב שזה כל כך משפיע זו כבר בעיה שלך שלא נראה לי שתצא ממנה, לא בעזרתי לפחות.
אתה ממש אחוז פליאה לנוכח מעשה הנבלה שבו המשטרה מעזה פתאום להגיש כתבי אישום כנגד חולירות שמכים את שותפותיהם לחיים.
מה לעשות, אלף ואחד גורמים הביאו לכך שבמקום שאשה תשב עם פנס בעין שעתיים על הספסל במסדרון בעוד השוטרים (הגבריים) מעברים דאחקות בקריצות וסימנים, היום יש נהלים מסודרים (פחות או יותר) המביאים לכך שנפגעות אונס או אלימות במשפחה יכולות לקבל התייחסות מהמערכת.
אני מבין מקריאת הפתילים שגם נגדך הוגשו תלונות (הגיע לה אגרוף או לאטמה? נוגרה או צ'אפחה?) והמשטרה לחרדתך גבתה את העדות במקום לשלוח אותה לקיבינימט. לא רק זה שהם גם חקרו (שערוריה, השקיעו משאבים הכלבים) הם כנראה גם הסיקו מספר מסקנות בקנוניה אשר טופלה על ידי פרקליטה פמניסטית ימח שמה ושופטת שכנראה מגיע לה גרזן בראש (לא בגלל שהיא אישה, בגלל שהיא סתם מטומטמת).
אולי היית פשוט בעל חרא ואב אלים?
לא הייתי משתמש בתיאורים הללו (ועד היום לא השתמשתי בהם באף תגובה) אם לא הייתי רואה את הכינויים שהדבקת לעוזרות הסוציאליות ושאר המרכיבים של המערכת.

הלגיטימיות של המאמר שלך מוטלת בספק בעיני ולו רק בגלל התגובה הנבובה שלך לתגובתו של פילפילון (באנגלית הניק נשמע יותר טוב?).
הוא טען שבניגוד למאמרים בעייתים אחרים כגון זה של ניצה כהנא למאמר שלך אין שום ערך מוסף שיכול לתרום לדיון (חוץ אולי מחקר השנאה העיוורת).
אתה באופן אוטומטי ביטלת זאת בתואנה שמדובר ב PC.
מה אתה עיוור? כמה אצבעות אתה רואה עכשיו? ועכשיו?
בפירוש לא מדובר כאן ב PC אלא בערכו של מאמר ותרומתו לקיום דיון פורה.
כמו שאמרתי פרי יצירתך אינו מאמר, גיבוב השטויות אינו יותר מבוסס מפרי עטו של מוכר חמוצים בשוק הכרמל שאם תתן לו את הבמה יוכל לנאום לך על ה'טוקטואלים' ששולטים בכולם והוא אפילו יבסס את טענותיו בצורה טובה ממך.

מה לעשות, לא כולם יכולים להיות בני זוג ולא כולם מסוגלים להיות הורים טובים.
אולי כדאי שתפנה לעזרה מקצועית שבוודאי תבהיר את הבעיה שלך בצורה טובה יותר מיכולתי הדלה.
אם זה לא יעבור אתה מוזמן להצטרף לאחת מעשרות קבוצות של אנשים תלושים מהמציאות שבטוחים שהכל קונספירציה ואף פעם לא נחתו בני אדם על הירח.

לדעתי מגיע לך אגרוף אבל אתה הרי לא מאמין באלימות בכל זמן שעומד מולך מישהו חזק ממך.

בהצלחה גבר...
אייל יפאני 188241
לנציגת נעמ''ת אסור להתקשר לחוקר וללחוץ עליו לעצור אדם שאשתו התלוננה עליו.
אייל יפאני 188245
ולסניגור גם אסור לשקר בדיון ולספר ניסים ונפלאות שאין להם אחיזה במציאות ובכך להגן על חלאות אדם.
אבל הם עושים את זה...
לא יודע מה מותר לסניגורים ומה אסור 188247
אבל שוטר שמקבל טלפון מנציגת נעמ"ת צריך לנתק את הטלפון ואם זה חוזר שוב הוא צריך למלא נגדה תלונה.

אני לא יכול שלא לחשוב, בהקשר הזה: איזה מזל שב-‏1987 היה איזה עיתונאי תל-אביבי צעיר שנכנס לו ג'וק בראש לעורר מודעות לנושא אלימות שוטרים? איזה מזל שיש היום את מח"ש?

כמה ברור לי שאילו היה אז פורום כזה, רובכם היו אומרים לי שאני סתם ממציא סיפורים על השוטרים וזה בכלל לא נכון? ושזה מזעזע איך שאני מוציא את דיבתם של השוטרים רעה?
אתה בכלל לא סובל מקבעונות... 188252
כבר התייחסתי ליכולת הקוגנטיבית שלך המוטלת בספק אבל אתה גורם לי לחזור על כך:

במידה ולא הבנת (מה חדש?) אני לא מתכוון לנהל אתך דיון היות ומכלום יכול לצאת רק כלום גדול יותר.

מצידי שהחוקר ייתן לה אגרוף רגע לפני שהוא מנתק.

שיבוסם לך.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים