* הצעה להסכם בבוררות בין גיל רונן לבין האיילים* 188249
* הצעה להסכם בבוררות בין גיל רונן לבין האיילים*

(ע"פ חוק הבוררות תשכ"ז)

בין: גיל רונן

לבין: האיילים

הצדדים מסכימים בזאת כי:

1) גיל רונן הינו מנייק וחלאת אדם מהסוג הגרוע ביותר ומגיע לו בוקס.

2) גיל רונן עשה שימוש בביטויים עולבים ובלתי נסבלים בפרימיטיביותם כלפי ויקי כנפו, שכל חטאה היה להפוך לסופרסטארית. כל זאת, בזמן שויקי כנפו היא אשה יפה ומודל ראוי לחיקוי.

3) ייתכן שנשים לא תמיד צודקות אבל הן בדרך כלל צודקות. לעומת זאת, גיל רונן הוא בדיוק ההיפך: בדרך כלל לא צודק. חוץ מזה הוא נקבה, אבל לא במובן הטוב.

4) כל החלק העליון של המאמר של גיל רונן שגוי, וגם החלק התחתון. באמצע יש כמה דברים שהיו יכולים להיות מעניינים אבל בפועל הם לא.

5) מערכת "האייל הקורא" מסתייגת לחלוטין מכל מה שגיל רונן כתב, ומה שמופיע כאן זה רק 6% ממה שהוא כתב במקור, ואת הכל שינינו לו.

6) אין 200,000 נשים מוכות בישראל ואין כנראה גם 50,000.
* הצעה להסכם בבוררות בין גיל רונן לבין האיילים* 188251
כאחד האיילים, אין לי בעיה לקבל את סעיפים 1 עד 4.
לגבי סעיף 5, אני אשאיר למערכת להגיב.
לגבי סעיף 6 - לינקים בבקשה!
* הצעה לתיקון בהסכם הבוררות בין גיל רונן לבין האיילים* 188253
הצעה לתיקון:

לאחר סעיף 6 יבוא סעיף 7 כלהלן:

סעיף 7: האיילים אינם חותמים על סעיף 6 ומבחינתם סעיף 7 הוא סעיף 6, ממש כמו שבמעליות בארה"ב אין קומה 13.
* הצעה לתיקון בהסכם הבוררות בין גיל רונן לבין האיילים* 188256
התיקון מקובל עלי.
לגבי סעיף 7 - לינקים בבקשה!
אני רק שאלה: 188272
לפני שבאת להפיץ את דבריך מעל דפי האייל הקורא, האם בררת, ולו באופן כללי ומרפרף, מהי אותה אכסניה שבה אתה בא להתארח? האם קראת את http://www.haayal.co.il/policies? האם הצצת בhttp://www.haayal.co.il/about? האם עיינת בhttp://www.haayal.co.il/newstorylist?
דורון, יש לך אי הבנה 188301
אני לא בא לכתוב באכסניה כזו או אחרת בגלל שיהיה לי שם קהל אוהד. אני בא לכתוב בכדי להשפיע. השפעה מתרחשת לאורך זמן. צריך רק מינימום של פתיחות ויושר אינטלקטואלי אצל מנהלי הפורום וקוראיו, ואני לא בא בטענות ל''האייל'', אני רק קצת משועשע מהצורך להתנער ממני, אחרי שכבר נתנו לי את הבמה המכובדת הזו.

אני לא יצאתי עם הדברים האלה לפני חמש או עשר שנים, למרות שחשבתי אותם, כי לא היה אז טעם. היום, אחרי כמה שנות מלחמה, הציבור כבר מספיק מזועזע ואפשר להחדיר לו מסרים מסוכנים כמו שלי. הוא אפילו רוצה את זה באיזשהו מקום.

פעם, ההתייחסות של הישראלים אל האמת דמתה להתייחסות אל כלב פודל קטן, חביב אבל לא נושך. היום, כשיותר ויותר אנשים מבינים אי שם עמוק בפופיק שתיאוריות והזיות נוסח ''בדולינה'' זה יפה אבל המציאות נושכת, יש יותר פתיחות אל האמת. האמת זה כבר המגרש שלי ואני מרגיש איתה נוח.
תהיתי מתי תתיחס לגבי 188340
ולחשוב שהקמתם ביחד את ''אור אדום''...
דורון, יש לך אי הבנה 188635
המערכת לא "מתנערת" ממך: המערכת קיבלה את מאמרך לפרסום (לאחר שהוסרו ממנו מספר עובדות שגויות או בלתי-מבוססות). לאחר מכן, כמה מחברי המערכת, כמשתתפים בדיון, הביעו את דעתם האישית על המאמר.

אתה חושב שדעתי האישית על המאמר השתנתה מהרגע בו ראיתיו לראשונה ועד שפורסם? אתה חושב שלפני הפרסום, איילת חשבה אחרת על המאמר?

אין פה כל התנערות; יש פה הכרה בכך שאנו מוכנים לתת במה גם לדעות מנוגדות מאוד לדעותינו, אבל אנו לא מונעים מעצמנו את האפשרות להביע את דעתנו-אנו לאחר הפרסום.
תודה, גיא. 188642
? 188644
(אני מניח שהכותרת בה בחרת היא אירוניה על כך שאני, כמנהגי בד''כ, לא החלפתי כותרת. כמה בוגר).
סליחה, אכן טעות שלי. 188646
לא הבנתי מאיפה צצה הכותרת. סורי.
סליחה, אכן טעות שלי. 188650
כשההודעה ריקה, זה די משונה אם הכותרת צצה משום מקום.
אגב, 188647
גם קיבלתי אי-מייל מערן שבו הוא מבהיר לי שהוא מעולם לא אמר לי שום דבר שיכול להתפרש ממנו שהוא מסכים עם מה שכתבתי. אני לא זוכר שבכלל טענתי טענה כזאת. הסך-הכל נראה לי די מגוחך. עם זה שאתם מתווכחים איתי אין לי בעיה, ולא ציפיתי למשהו אחר. להיפך, לכבוד הוא לי.
אגב, 188654
הבעיה היא בטענתך (תגובה 188301 ומקומות אחרים) שאנחנו "מתנערים" ממך או מפרסום מאמרך. בפרסום מאמרך לא היה משום אימוץ הדיעות המובעות בו, ובהבעת דיעות סותרות אין משום התנערות מהפרסום.
אני מדבר על ההרהורים של ערן 188658
אני מדבר על ההרהורים של ערן שאולי מאמרים כל כך נלוזים כשלי - מאמר המראה באופן ברור שנעשות כאן מניפולציות סטטיסטיות רחבות היקף, גם אם אתה לא מסכים עם התיזה הגורפת שלי אודות האופי המטריארכלי של העם החולה הזה - בעצם בכלל לא ראויים לפירסום. זה, ביחד עם האי-מייל, גרמו לי לחשוב שהאיש חש לחץ צנזוריאלי כלשהו.
אני מדבר על ההרהורים של ערן 188664
המ... הנה לך דוגמה נוספת כיצד אופן הסקת המסקנות שלך מהנתונים פשוט לא אחראי. לתשומת ליבך.
אני מדבר על ההרהורים של ערן 188829
קוראים לזה "מחשבות יחס" , זה מתיחס לכך שאנשים מאמינים שאירועים מקריים חיצוניים הם בעלי משמעות מיוחדת בהקשר אליהם

''פתיחות אל האמת'' 188657
בשם האב, הבן ורוח הגבר. הללללללויה.

פתיחות אל האמת, המציאות, עיוורון, ראיית הדברים כפי שהם באמת (אבל באמת באמת), האור, הסינוורים, האומץ להסתכל לאמת בעיניים, שטיפות מוח, הסתרה, מניפולציות, כזבים, הוכחות בלתי ניתנות לערעור, אנקדוטות על כרעי תרנגולת, גידופים, הכפשות, שטויות, הבלים וזיוני שכל.

מצא לך אחות העונה לשם "מאמין קיצוני באלוקים" בדיון 1365 (ובדיונים אחרים).

מצא את ההבדלים.
אם מותר לקלל אז גם אני יודע איך. 188660

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים