והפעם באירופה 188267
"במחקר שפורסם בגליון האחרון של כתב העת הרפואי הנחשב "Lancet" בדקו חוקרים מאוניברסיטת Wageningenבהולנד את נוכחות החיידק, אשר עלול לגרום לדלקת קרום המוח (מנינגיטיס) או לזיהומים קשים במערכת העיכול.

במהלך המחקר שמומן ע"י ענק המזון "נסטלה" נטלו תחליפי חלב המיוצרים בידי -16החוקרים דגימות מ ארבע חברות. החוקרים לא מסרו באילו חברות -5מדובר, והאם קיים קשר לחברה המממנת. ב הדגימות, נמצאו שיירי החיידק הקטלני 16מתוך סקזאקי.
[...]
עד כה דווחו מספר מקרי הדבקה בחיידק, הגורם אחוז בתינוקות. רוב 80לשיעור תמותה של עד ההדבקות התרחשו בתינוקות בריאים בני שבועות ספורים, או בתינוקות פגים. העניין בחיידק , לאחר מותו של תינוק1998אנטובקטר גבר בשנת בלגי שנדבק בחיידק"
והפעם באירופה 188271
הממםם... או ששתית קצת יותר מידי מנינגיטוס לפני שכתבת את התגובה הזאת, או שאת משתמשת בבילד האחרון של הדפדפן הכי-קוד-פתוח לגרסה האחרונה של OS X.

בכל מקרה, הייתי ממליץ לכתוב ולשלוח מחדש.
והפעם בנסטלה 348301
"הרשויות באיטליה ציוו להוריד מהמדפים כ-‏30 מיליון ליטר מוצרי חלב לתינוקות של ענקית המזון השוויצרית נסטלה, לאחר שנמצא כי המוצרים באו במגע עם חומר מזהם שנמצא באריזות. מנסטלה נמסר כי המוצרים יוסרו מהמדפים גם בצרפת, ספרד ופורטוגל":


חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים