לסביות בטלויזיה, לא קל להראות 189930
סידרת טלויזיה חדשה "מילה שמתחילה ב-ל"' על חברות לסביות בלוס-אנג'לס. הסידרה, כותב מבקר הני"ט, מהנה גם מבחינה ויזואלית וגם בתוכן, מלאת חום, סקסית ומשעשעת. עוד בכתבה
The L Word 192525
טוב, הסדרה עלתה לשידור בשבוע שעבר. היא באמת מוצלחת. כמובן שהיא סובלת מאותן בעיות שסדרות דרמה על סטרייטים והומואים סובלות מהן - כולן יפות ומוצלחות ודקיקות גזרה, לאף אחת אין בעיות פרנסה, לכולן יש המון פנאי לשבת בבתי קפה ולייצר דרמות, וכו' (מה שחוזר להערה של אורי על סדרות מעמד בינוני). אבל מעבר לכך, הסדרה מעלה נושאים מעניינים, הדמויות חיות ומתפתחות, ובקיצור - חביב.
The L Word 195158
ארנה קזין על The L Word.

"הארץ": http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtTower.jht...
The L Word 195624
ולפי מעריב (אין לינק), Queer Eye עומדת להיות משודרת בישראל (שכחתי את הערוץ, אני חושב שזה היה ב-yes איפשהו). עדיין אין תרגום רשמי לשם.
בכלל לא מפתיע 195645
אני לא בטוח שזה לא נכתב כבר, אבל ערוץ "יס פלוס" האיכותי הוא ערוץ שכמות הסרטים שיש בו העוסקים בהומוסקסואליים לסביות וטראנסקסואלים היא כמות מדהימה, הרבה מעבר לכל פרופורציה לאחוז ההומואים/לסביות/טראנס' בחברה.
בכלל לא מפתיע 230488
אני דווקא חושבת שאחוז ההומואים והלסביות גדל מאד. אולי כי זה נהיה קטע של אופנה או אולי כי פשוט המודעות והליבראליות גברה. מה שיס עושים זה עבודה נפלאה, אבל עם כבר הם עושים את זה אז למה לא להיתייחס ככה לעוד ''חריגויות'' בחברה שלנו. כבר הומואים ולסביות זה הפך ללא חריגות בזכות הפתיחות לנושא, יש עוד רבדים שזה מגיע להם במדינה שלנו....

גל
כמו פדופילים? 230496
תיקון קטן: 230540
אחוז ההומואים והלסביות *המוצהרים* גדל מאד.
281796
ערוץ 3.
ואכן סדרה משעשעת. בדרך כלל, לפחות.‏1

1בשבוע שעבר הם אפילו הסכימו לשנות את השם, כי הם טיפלו ב, מי היה מאמין? הומו ולא סטרייט.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים