כל הכבוד! 196610
שימוש במעצר כזה במשורה יכול לתרום רבות להשתלטות על פשיעה מאורגנת, באותו נושא שמעתי שהצעתי מתגובה 184371 נשקלת ברצינות

די לשלטון הפושעים על מדינת ישראל!

ישראל מפסידה פה בכמה גורמים עיקריים:
- בכל חוסר המיסוי על הכסף השחור מזנות, סמים והימורים
- בעצירת הצמיחה עקב דמי חסות
- השתלטות הפשע המאורגן על תחומים שונים
כל הכבוד! 196986
אכן, כל הכבוד! ולמה לעצור רק שם? בוא נחטוף אנשים ונעלים אותם על כל דבר, על כל עבירה, ובכל פעם שהם פוגעים במישהו, לרבות בכתיבת תגובה מטומטמת ב"אייל הקורא".
למה לעצור שם? 197289
הרי מעצר מנהלי נועד למנוע, לא להעניש. בואו נעצור ונעלים לשארית חייו את כל מי שאנחנו חושבים שעשוי לעשות פשע יום אחד. נקבל חברה הרבה יותר יפה, בעיקר לאלו שקובעים מי עשוי לפשוע.
למה לעצור שם? 197397
לא ולא, מעצר מנהלי נועד למנוע פושע מועד ולהמשיך בתפקידו הבכיר. בתור מעשה קצה כאשר תהליכים אחרים לא מתקדמים מחוסר ראיות, וחוסר בעדים, עכב כך שהם סולקו ואינם עוד בין החיים.

אין במעצר מנהלי מסודר פגיעה בחופש האדם וחירותו; אלא פגיעה בחופש המאפיונר, הרוצח והמשחית את החברה, וחירותו
למה לעצור מנהלית שם? 197405
מעצר של וענונו, למשל, הוא ציפצוף על החוק ונראה פסול מעיקרו
בדיוק 197408
נקבע מי לדעתנו "פושע מועד" שמשחית את החברה ונזרוק אותו למעצר מנהלתי, והעולם שלנו יהיה הרבה יותר יפה. למה לבלבל את השכל עם הליכים, כשאפשר זבנג וגמרנו. הרי כשאנחנו *יודעים* שמישהו הוא רע, (ועם הידע שלנו איך אפשר להתווכח? לא צריך הליכים או משפט כדי להראות שהוא נכון) זכותנו להעיף לפח כל זכות שלו שרק נחשוב עליה.

עולם חדש מופלא.
בדיוק 197423
לא פושע מועד ולא בטיח, מאפיה
כאשר קבוצה של פושעים מחליטה להשתלט על נושא מסוים ולהשליט עליו את החוקים שלה הם הופכים מסתם פושעים למאפיה, נושא הזנות, נושא ההימורים ונושא הסמים ודמי החסות כולם מרכזים המון כסף שחור, ויש כמה מאפיות אזוריות שמנהלות את העניינים, יש להם עורכי דין משופשפים, חברות קש והלבנת הון משלהם
הבעיה נוצרת כאשר למשטרה יש מידע נכון אבל העדויות ספורות, והכיסוי רב, יש המון אנשים אשר חיים בעושר על חשבון החוק, על חשבון ציבור וכמעט ואין דרך לעצור אותם.
כאן יכול לבוא מעצר מנהלי במשורה אשר יאפשר למנוע ולנטרל פשע מאורגן.
לדעתי המדינה טועה בגדול שלא מאפשרת חקיקה בנושאים של הימורים, זנות וסמים, אם המדינה היתה מנהלת את הקזינו, בתי הבושת, ואת אוכלוסית הנרקומנים היו לנו פחות מהמרים, פחות זונות פחות נרקומנים ויותר כסף
בדיוק 197450
תן לי להבין את המצב שאתה מתאר: יש "מידע", אבל אין שום דרך להוכיח את ה"מידע" הזה בבית משפט, אז מותר לפעול על סמך ה"מידע" בלי להוכיח את ה"מידע" הזה. נכון?

ה"משורה" הזו היא מדרון חלקלק לא קטן.
אשאל אותך כך: 197454
זאב רוזנשטיין למעצר מנהלי כן או לא?
אשאל אותך כך: 197493
איך בדיוק אני יכול לענות על השאלה הזו? כל שאני יודע על זאב רוזנשטיין הוא מה ששמעתי עליו בתקשורת. אתה מצפה ממני להחליט על השלכה של אדם למאסר ללא משפט על סמך מה ששמעתי בתקשורת?
אשאל אותך כך: 197586
אולי אתה צריך לדעת יותר:
ואם אתה לא מאמין לתקשורת אתה מוזמן להרים טלפון למרחב ירקון (אתר בזק מושבת כעת אז לא מצאתי לך את המספר)

ועוד המון:
197977
לא.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים