200416
אני מבין מה עושות שם המדינות המוסלמיות, אני מבין שקובה אוהבת תמיד לעצבן את כולם, ואני מבין אפילו את הקשר של דרום-אפריקה. אבל למישהו יש מושג מה לעזאזל אכפת לבליז מגדר ההפרדה שלנו?
לפי ''הארץ'' 200417
ראש הממשלה שלהם מוסלמי.
לפי ''הארץ'' 200418
אפילו פלסטיני לשעבר (פליט - וערפאת תמיד נהנה לתת אותו כדוגמה לפליט שלא יממש את זכות השיבה - "אז מה אכפת לכם לתת לנו אותה?")
לפי ''הארץ'' 200427
זה דווקא רעיון טוב. אפשר לרקום עיסקת חבילה לפיה כל פליט שמתחייב לא לממש את זכות השיבה, מקבל אותה.
לפי ''הארץ'' 200437
או להעניק אותה רק לראשי ממשלות.
עברתי והופתעתי לטובה 200960
כשמאלני (כלומר סמולני) מניאק לשעבר לגמרי - ואחרי שנים שלא ביקרתי כאן - כשראיתי את הכותרת על הדיון בהאג, הקלקתי וציפיתי למצוא בפנים דיון סמולני שגרתי, אידיוטי ומנותק שבו חבר בורים סמולנים משכנעים זה את זה בצדקת המטרה הפלסטינית ובאשמתנו הטהורה במותם של ילדים קטנים ובהרעבה המונית של אוכלוסיה טיבטית תמימה וטהורה בהנהגת הדלאי-ערפאת לוחם החירות המסוקס.

הופתעתי לטובה ובענק כשמצאתי כאן - וידעתי שיש כאלה - אנשים סופר אינטליגנטים שמביטים למציאות בעיניים ולא פוחדים להגיד 'טעינו', לא חוששים לעשות את הדבר הטבעי (להיות בצד ש ל ה ם בזמן מלחמה, איזה קונספט מהפכני) ולא להיבהל מהשטיקים השמאלנים, הליברלים-עלק וההומניטרים-בלירה של שלושת הביילינים הפתטיים שעדיין לא התפכחו ונופלים שוב ושוב למלכודות האנטישמיות שמציבים לנו אויבינו הנחמדים מעבר לקו הירוק.

אני חותם על כל מילה של אסתי.

אז ח''ח גדול וחייכני לאייל, ומילת נחמה למסתערים על הגדר, למצדיקי-הפיגועים-המתנצלים-תוך-כדי ולשאר המרחמים על אכזרים - כנראה שגם הפעם לא יעזור לכם וגם במלחמה הזאת ננצח.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים