יכולים 201422
"שר הפנים אברהם פורז ביטל החלטה של קודמו בתפקיד, חבר הכנסת אלי ישי מש"ס, ובכוונתו לאפשר לזוגות של הומואים ולסביות לאמץ ילדים."

"מעריב": http://www.maariv.co.il/channels/1/ART/657/030.html
ומהצד השני של המתרס: 201425
"שר הרווחה (זבולון אורלב, ג.א.) זועם על יוזמתו של שר הפנים לאפשר לזוגות חד-מיניים לאמץ ילדים: 'זה שיבוש חמור של כל סדרי בראשית, וניצול מחפיר של חסר ישע לסיפוק יצרים אפלים'."

ווינט: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2881103,00.h...
ובהערה אישית 201426
נחמד לראות שלדעתו של שר הרווחה של מדינת ישראל, גידול ילד הוא ''יצר אפל'' שיש ''לספק''. אלא אם הוא התכוון, כמובן, שזוגות חד מיניים מתעללים מינית בילדיהם.
ובהערה אישית 201430
''חסרי הישע'' הם אכן הילדים, אבל ''היצרים האפלים'' הם של שר הפנים (שתאוותו להפוך החלטות של קודמו מש''ס אינה יודעת גבולות).
ובהערה אישית 201431
ואולי "היצרים האפלים" הם דווקא של שר הפנים הקודם מש"ס שתאוותו להילחם בנאורות אינה יודעת גבולות?
ובהערה אישית 201432
הציטוט המלא מווינט הוא: "ילד נמסר לאימוץ בגלל משבר חמור במשפחתו. זה עוול מוסרי חמור לתת לבני זוג מאותו מין, שלא מהווים משפחה נורמאלית לגדל ילד. זה שיבוש חמור של כל סדרי בראשית, וניצול מחפיר של חסר ישע לסיפוק יצרים אפלים. זהו מהלך מנוגד לחלוטין לטובת הילד. לכן אביא את הנושא לדיון בממשלה".

אני חושש שהוא אכן מדבר על המשפחות המאמצות, לא על שר הפנים.

אגב, דומני שתאוותו של שר הפנים היא לא לעשות דווקא לאלי ישי, אלא להשליט את השקפת עולמו במשרד הפנים. אותה השקפת עולם שמעולם לא הסתיר, ושבזכותה הוא הגיע למעמדו זה.
ומהצד השני של המתרס: 201541
סדרי בראשית זועמים על יוזמתם של בני אדם בכדור הארץ לקבוע מה הם, ורואים בניצולם של אנשים אלה את הכח הפוליטי שבידם ניצול מחפיר של חסרי ישע לסיפוק יצרים אפלים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים