בעית הבלוגים 203931
פעם יצאתי אם משהיא וישבנו במקום מסוים היתחבקנו דיברנו ועוד כמה דברים למחורת חבר שלי היתקשר אלי ושאל אותי תגיד אתמול יצאת עם כך וכך? ישבתם במקום מסוים אתה אמרת כך היא אמרה כך היתחבקתם ודיברתם שאלתי אותו איך אתה יודע הוא סיפר שהיא מנהלת בלוג בנט בשם בדוי אבל בגלל שהיא סיפרה על בחור עיוור מנתניה שיש לו אתר אם קישור לאתר אז היה קשה לפספס מי האיש
ואז אני זוכר שדי כעסתי ושאלתי אותה אם היה מיתפתח ביננו משהוא והיו קטעים פיזים גם זה היה נחלל בבלוג?
בעית הבלוגים 203933
ומה היא ענתה? זה באמת נשמע מאוד משונה, מישהי שמנהלת בלוג בדוי, אבל מקשרת לאתר האמיתי של מי שהיא יוצאת איתו (יש פרטים מזהים באתר שלך?)
בעית הבלוגים 203936
פרטים מזהים כן
www.giditull.com
בכל אופן היא אמרה שהיא כל כך היתרשמה ממני שחבל שעוד אנשים לא והיא אמרה גם שהיא מיתנצלת ושהיא מחקה את האפיזודה ההיא מהבלוג
קיבלתם משימת חיפוש
בגוגל
גם כן משימה 203943
גם כן משימה 203946
גו גידי! נויץ' היא אחת הבלוגריות הבולטות,והשוות- אם יורשה לי
מה, מדברים עלי ולא מזמינים אותי אפילו? (: 204059
מה, גידי, באמת כעסת על שפירסמתי את הקטע ההוא? לא אמרת בסוף שזה בסדר? אני מניחה שזה קצת מוזר למצוא שמישהו אחר כותב עליך ביומן הפומבי שלו, נכון. אבל זה היה מפגש מאוד ידידותי וחמים, ובאמת רציתי לשתף בזה עוד אנשים, דווקא בגלל שלא הרגשתי שזה גובל במציצנות למשהו אינטימי מדי.

זה שאלות גדולות, אתה יודע, מה לכתוב, מה לא לכתוב. אולי יבוא אותו בנאדם שכתבתי עליו, יקרא, איך הוא יגיב. לבקש רשות מראש זה לחשוף אותו לעובדה שיש לי יומן פומבי, וזה אני לא רוצה. עדיף שיידעו כמה שפחות.
זה כן נמצא לי בראש כשאני כותבת, מוביל אותי לצינזורים קלים, שמות בדויים, כאלה. לפעמים אני גם לא כותבת בכלל בסוף. אני לא מאושרת מהעניין אבל זאת מדינה קטנה. פיצית. אני מודעת לזה שקוראים בישרא יותר אנשים משאני חושבת.

אגב, בחיים לא תמצא אצלי תיאורים פיזיים לוהטים. זה יותר מדי מוזר בשבילי. מה שכן, אני אוהבת לפרק לגורמים את העניין הרגשי. יש מי שיירתע מזה אפילו יותר מ, נאמר, אם אתן בפומבי ציונים לאיך שהוא מזיין (וויץ' איי דונ'ט!).

אז אני משתדלת לצאת בסדר עם כולם, שורה תחתונה.
זהו, גמרתי. האגיס אנד קיצס.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים