לפחות 207409
אני נמצא ברשימת הדיוור של צעירי מרץ. מאז שיוסי ביילין החליט לרוץ לראשות יחד הופצצתי בדואלים הקוראים לי להתפקד ולהצביע לו.
רן כהן שלח אימייל אחד שמספר לי שיש לו אתר ומזמין אותי לבקר בו. אני יודע שזה אמור לגרום לי לתמוך בכהן אבל אולי קצת יותר אגרסיביות בשיווק הייתה יכולה לשנות את התמונה.
לפחות 207938
אני חושב שביילין פשוט _טוב_ בקמפיינים, ולראיה קמפיין ג'נבה המוצלח מאוד.

בוא אני אספר לך סיפור.

לפני כמה חודשים התפקדתי ליח"ד, בדוכן באוניברסיטה. תמיד הייתי בעד מר"צ, והסכם ג'נבה נראה לי, אז חשבתי, למה לא.

כשלושה שבועות לפני הבחירות קיבלתי באותו יום ממש שני טלפונים מהמטות של ביילין וכהן. מהמטה של ביילין התקשרה אלי אשה נחמדה בשם אלה ששאלה למי אני מתכוון להצביע. אמרתי לה שעוד לא החלטתי. "מה אתה צריך כדי להחליט?" היא התעניינה. אמרתי לה שעוד לא ממש השקעתי מחשבה בסוגיה, שאני לא ממש מכיר את המועמדים, ושמה שאני באמת צריך זה יותר מידע עליהם. היא סיפרה לי קצת על העמדות והמצע של ביילין, ולמה היא, פעילת מר"צ וותיקה, החליטה לעבור דווקא אליו. היא אמרה שסקרים שונים גם מראים שלביילין יש תמיכה רחבה יותר מכהן באוכלוסיה שאינה חברת יח"ד. היא נתנה לי גם קישור לאתר של ביילין, ושאלה אם יש עוד מידע שהיא יכולה לספק לי כדי לסייע לי להחליט. אמרתי שלא. היא ביקשה ליצור קשר איתי לאחר שאקרא על המועמדים ולשאול אותי מה החלטתי. היא דאגה להתקשר אלי במועד שקבענו ולשאול אותי מה החלטתי הסופית.

כמו שאמרתי, באותו יום שבו קיבלתי את השיחה הראשונה מאלה, קיבלתי גם טלפון מהמטה של כהן. הבחורה שם שאלה שאלה זהה, "למי אתה מתכוון להצביע?" ואמרתי לה, כמו שאמרתי לאלה, שעוד לא החלטתי. "אוקיי, תודה רבה לך." היא אמרה, אמרה שלום, וניתקה. וזהו.

נחש למי הצבעתי בסופו של דבר.
לפחות 207939
זה בגלל שבמטה של כהן עובדים פרענקים.
לפחות 207961
עדי, תזכורת: אני מחכה ללינק...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים