עוד אחד 208173
עוד אחד 208181
האם העובדה שזמן קצר אחרי שנתפס הילד הראשון, נתפס גם השני, אומרת שמדובר בטריק חדש של המשלחים, או בהחמרת הבדיקות?
עוד אחד 208186
מאחר שמטרת הילד הזה הייתה להתפוצץ, לא להעביר מטענים לחבריו מעבר לגדר (והרושם המתקבל הוא שגם מטרת הילד הקודם הייתה להתפוצץ), כנראה שמדובר ב"טריק" חדש של המשלחים.

אני חייב להודות שלא ברור לי איך הפיגועים הללו נכשלים פעם אחר פעם. יש לנו יותר מזל מהמחבלים, או יותר שכל?
עוד אחד 208231
*במקרים אלה* - שום מזל. קצת שכל וקצת ערנות+טמטום מוחלט (או חוסר מודעות) של הצד שכנגד, זה כל מה שצריך. קראת את : http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2893762,00.h...

?

"הגעתי להתפוצץ - תמורת 100 שקל והבטחה ליחסי מין"

איזה תחכום, יכולת לנתח סיטואציה, הבנה של המציאות ומודעות למתרחש באמת, אתה מצפה שיהיה לילד מטומטם‏1 בן 14 ששטפו את מוחו ושנתן לאיזה חלאת-אדם‏2 לשים עליו פצצה בעד 100 שקל והבטחה לזיון בעולם הבא? עכשיו, שאל את עצמך את אותה שאלה עוד פעם, אך חשוב על כך שהילד נשא פצצה על גופו כדי להתפוצץ, אך משום מה הרים ידיים בבהלה ברגע שחייל איים עליו בנשק.

___________
1 שלא באשמתו.
2 החליפו ברוצח, שרץ או כל ביטוי אחר שחביב עליכם.
עוד אחד 208277
אני לא בטוחה שמדובר פה בשטיפת המוח השגרתית שעושים למתאבדים לעתיד.
דודו של הילד אמר שלפני שנים הוא קיבל מכה בראש שהפכה אותו לקצת איטי וחריג בסביבתו. הילד עצמו אמר שנטפלו אליו בבית הספר. אני לא חושבת שהוא הבין את ההשלכה של המעשה, או את משמעות הפרסים שהוצעו לו. אני גם לא ממש בטוחה שכל ילד בגילו, מבין את הכוונה שבהתאבדות / מוות / התפוצצות וכו'.
הכיבוש משחית! 208187
בושה לחוסר ההומניות הישראלי. בשל הבדיקות המחמירות שמבצעים חיילי צה"ל לא יכולים גברים פלסטינאים לפגע בחיילים, ועל כן ארגוני הטרור נאלצים להשתמש בילדים. הכיבוש משחית!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים