ההיסטוריה הסודית של האייל 208745
למישהו יש מושג מה קורה פה?

ההיסטוריה הסודית של האייל 208746
לא, אבל אני מוכן להמר שהאתר הזה עובד בשיטה דומה לויקיפדיה: כל אחד רשאי לעדכן, ומישהו חמד לו לצון.
ההיסטוריה הסודית של האייל 208835
אני חושב שזאת טעות תמימה של מישהו שלא הבחין בין האתר המוסלמי המפורסם "אייל הקוראן" (שנסגר בינתיים) לבין האתר הנכבד שלנו.

אני מעריך שתוך כמה שנים סיפור ההשתלטות על האתר ההוא, תוך שינוי שמו וגרוש יושביו המקוריים, ייכנס לנרטיב הפלשתיני, וההיסטוריונים הפוסט-חדשים מאוניברסיטת חיפה ינפצו את המיתוס לפיו מס' המשתתפים המקורי היה זעום והם בכלל לא גורשו אלא זנחו את האתר מרצונם החופשי ועברו לאתר של חיזבאללה. מנשר שיופץ בין בעלי מנועי החיפוש המובילים יקרא להחרמת האייל, ולאחר זמן מה הוא יימחק מגוגל. במסמך "הבנות בזל" שייחתם בין ביילין לבין עבדאללה טורען בשנת 2027 יכלל סעיף שמבטיח פרסום מאמרים בערבית באייל הקורא ביחס של 1:1 לאלה בעברית. המאמר הראשון שיתפרסם בערבית יישא את הכותרת "moose לְמי?".
_____________
דיסכלייזמר: גם אני חומד לצאן (שהרי אייל הוא מבני הצאן)
ההיסטוריה הסודית של האייל 208862
המממ... זה הועתק מויקיפדיה. הערך הנוכחי נמצא בכתובת http://en.wikipedia.org/wiki/Haayal_Hakore ונכון לעכשיו הוא אינו מכיל שטויות, אבל ניתן לראות את היסטוריית התיקונים של הדף, ושם ניתן למצוא פנינים כמו:

"Haayal Hakore" is telepathicly stolen by some onknown persons (Anonymous Ayals?) from the original Ayals, who used an intergalactic kind of Internet and believed in their own Ayal and Ayalizm as the godness of universe and space.

Some says, that the Original Ayal who duplicate itself over inteligent cultures around uncountble galacsies, allowed it for the spreading of its name on the places on Earth he failed to conquer, so Haayal Hakore is not realy Stolen, but a legal Duplicate of the Orignal Ayal, exactly as the intergalactic Internet users who believe themselves to be. The thing will become known someday, when this world on Earth will be connected to the universal reality, as things almost said since 1977.
אכן חרפה 208866
?"SOME SAYS" איפה הם למדו אנגלית איפה?
[במקור התגובה שלי הייתה עם שלושה סימני-שאלה, אבל פסלו לי אותה כי היא מתלהמת מדי. אז שאני אבין,עכשיו היא לא מתלהמת?]
אכן חרפה 209199
(לא פסלו לך אותה, המליצו לך לערוך אותה).
אכן חרפה 209261
ומה זה rhizomatic ? זה קשור ל אופ-טופיק?
אכן חרפה 209265
"[A rhizome] is not made of units but of dimensions, or rather of shifting directions. It has neither beginning nor end, but always a middle, through which it pushes and overflows. (Deleuze and Guattari 1983: 47) "

אני בטוח שעכשיו הכל ברור.
ברור, ברור, 209266
כאפילה בצהריים. אחכה למאמר של אלון עמית.
ההיסטוריה הסודית של האייל 209084
למעשה, עושה רושם שהאתר כולו אינו אלא העתק של ויקיפדיה, כולל האינדקס. הבעיה היא שהאתר אינו מעודכן לעיתים קרובות מספיק. כך יוצא שאנשים גם זוכים למידע מעוות, וגם למנת פרסומות (טקסטואליות, אמנם, אבל בכל זאת) בעבור זאת.

משעשע שקיים ערך עבור האייל בויקיפדיה באנגלית, אבל אין אחד בעברית. האם זה יהיה לגיטימי עבור בעליו של אתר לכתוב את ההיסטוריה שלו כערך בויקיפדיה?
מצאת את מי לשאול... 209086
ההיסטוריה הסודית של האייל 209094
הגיע הזמן שתחליט אם אתה העורך הראשי או בעל האתר.
ההיסטוריה הסודית של האייל 209099
חשבתי לתת לטל לכתוב את הערך, כמובן.
בעל האתר 209129
טל הוא בעליו של האתר, אבל דובי הוא זה שנשוי לו.
בעל האתר 209161
אני רק מבקש להדגיש שאין לבעול את האתר עד שימלאו לו 16, וישא"ק.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים