איך זה מתבצע בחיים האמיתיים 210147
עם הגיעכם לנמל התעופה שדרכו אתם נכנסים לארה"ב, תתבקשו להניח אצבעות מסויימות (אגודל ואצבע מורה, נדמה לי) על סורק אלקטרוני קטן המחובר למסוף של פקיד ההגירה. מייד לאחר מכן תתבקשו לפנות למצלמת אינטרנט קטנה הממוקמת מולכם ולהצטלם.

התורים מתקדמים קצת יותר לאט.

סטודנטים שנכנסים בפעם הראשונה לארה"ב לאחר כניסת הנהלים החדשים לתוקף, יתבקשו לעמוד בתור נפרד שבו ייחקרו יותר לעומק. לא להיבהל - זהו נוהל רשמי. מומלץ גם לא להתחכם עם פקידי ההגירה - חברים מדווחים על חוויות לא חיוביות. ישנם אנשים המופנים לחדרים נפרדים לחקירה יותר מפורטת - לי לא היה העונג.

ביציאה מנמלי התעופה, נדגמים אנשים (לטענת שלטונות ההגירה, באופן אקראי; לי נראה שהיה שם קצת racial profiling) שעליהם מתבצע חיפוש גופני. זה לא נעים, אבל גם לא נורא.

נסיעה טובה.
איך זה מתבצע בחיים האמיתיים 210422
when i came to the us for the first time (first time with the F student visa), it was august. the line was long, but no annoying questions were asked. pretty smooth. last week i returned from spain, and had to give fingerprints and have my photo taken. 2 seconds. painless. plus, the immigration officer was this cute and very friendly blond girl. since i came through france, all my papers (forms i had to fill out) were in french, so i didn't fill it out completely. she had no problem with it, we had a very nice laugh, and 20 minutes after landing i was already waiting for my ride outside the airport. very enjoyable experience.
איך זה מתבצע בחיים האמיתיים 210428
חדשות טובות!

באיזה נמל תעופה מדובר? יכול להיות שיש מקומות נעימים יותר ופחות.
איך זה מתבצע בחיים האמיתיים 210429
logan international in boston
איך זה מתבצע בחיים האמיתיים 211165
טוב, ידוע שהסינון בלוגן הוא לא מהמחמירים...
וואלה? 211168
שוקראן על הטיב, יא חביבתי.
וואלה? 211183
מן הסתם נרמז כאן לעובדה ששניים מהמטוסים שנחטפו ב911 יצאו מהנמל הנ"ל.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים