51 212025
זה הבסיס הסודי שיש דבורים שיש שם חיזרים מה שמענין זה
כמה עובדות: הממשל האמריקני מודה שיש שם בסיס סודי ביותר
. 2:יש לאזור 51 דין מיוחד בצו של הנשיא ועוד עובדה מענינת ולמעשה שאלה למה יש באמריקה חוק שאוסר על אזרחים אמרקנים להפגש אם חיזרים?
51 212050
אמממ... יש בארה"ב חוק שאוסר על אזרחים אמריקנים להפגש עם חייזרים? אולי אתה מתכוון ל"זרים" (aliens, כמו בשירו הידוע של סטינג - "הו, אני חייזר, אני חייזר חוקי, אני אנגלי בניו-יורק")?

אגב, גם לישראל יש בסיסים סודיים. הייתי מספר לך מה יש שם, אבל אסור, אז אני רק ארמוז - זה מתחיל ב-א', ונגמר בשם הפרטי של סוייר.
51 212546
מרוב שהסודות כל כך גלויים אנו בטוחים שזה לא הסוד הסודי.אני חושב שהדרך הטובה ביותר לשמור על הסודות הכמוסים ביותר זה שמדליפים שמועות שלא יכולים להבין כמו בנושאים מדעיים שלפעמים צצות שמועות שלא מאמינים עד שיש אישור רשמי תפסיקו להיות כל כך תמימים. שיטה מצוינת לשמור על סודיות זה לגרום שאנשים שאף אחד לא סומך עליהם ידבר.אני חושב שמפגר לא יכול כל כך לסכן את בטחון המדינה גם אם יהיה בקורס סודי כי הוא לא מבין כלום לכן לממשל האמריקני לא איכפת שיסתכלו כמו ילדים מפגרים מה קורא ב-‏51
הסודות הכי כמוסים כל כך גלויים עד שאי אפשר להאמין שזה נכון
51 213998
א-דיאן?
51 212459
אני מתמצא בבסיס 51 כמו כל אחד אחר כלומר כלל לא. אולם מהמידע שאפשר למצוא באתרי רשת ובתוכניות טלוויזיה , הרושם שלי הוא שהמקום משמש לפיתוח כלי נשק כמו המטוס החמקן .
או יותר נכון שימש בלשון עבר , מאחר שהבסיס הנ"ל הפך למקום ריכוז לאלפי חובבי עב"מים שעוקבים בשבע עיניים אחרי כל תנועה שמתרחשת בו ודנים בו בתוכניות טלוויזיה כמו "סטאר גט" . נראה לי שכל פעולה סודית אמיתית שבוצעה בו הועברה זה מכבר למקום אחר שמושך פחות תשומת לב והיום הבסיס הזה משמש רק לסוג של יחסי ציבור.
51 = גם שיר מעולה של הפיקסיס 213291
המוקדש כולו לתופעת העב''מים
אין כזה שיר. אולי הכוונה ל-The happening ? 213337
אמא'לה 213384
גם השיר נחטף ע''י חייזרים והוחזר תחת שם אחר.
51 221509
כמעט קשור:
בקיצור: באיזור קבורה מערכת חיישני-תנועה של ה-FBI.
ציטוט: "...אחד מהם מואשם בהסרה לכאורה של מכשיר שמגן על בסיס שאינו קיים."
51 221518
או זהו, שצבא ארה"ב מזמן פרסם שיש שם בסיס. (טיפ: ב-Slashdot אסור לסמוך על שום דבר שאינו קישור לאתר אחר).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים