כבר מותר לגלות 21255
מי שמגלה את השיטות האמיתיות של גלר לכיפוף כפיות, וכו' אינם מדענים, שזה אינו תחום עיסוקם, אלא קוסמים. ראנדי הוא "חוד החנית" מקרב הקוסמים הלוחמים בגלר; גם דיוויד קופרפילד העיר לא פעם כי מדובר בקוסם בלבד, אלא שהוא לא הפך את ה"לוחמה" בגלר למשהו מרכזי בחייו.

ספרו של ראנדי "The Truth about Uri Geller" כולל רשימה מפורטת של הקסמים ושיטות העבודה של גלר:
כתבה על ראנדי בנאנא 277371
שבה מסופר על חייו והמאבק שהוא מנהל כנגד "בעלי כוחות על טבעיים" שונים:
כבר מותר לגלות נושא אורי גלר 321561
לפני שרובכם מזלזלים ביכולות על טבעיות בשנות השמונים לחייו של אורי גלר נעשו בו בדיקות ומחקרים מדעיים המדענים הסובייטים בדקו וחקרו לעומק את יכולתיו והגיעו למסקנות שאכן מדובר באדם בעל כוחות על טבעיים לפי הדוח הממצאים שקראתי אדם בעל יכולת טלקינטית הוא אדם עם תפיסת פיזיקה פסיכודלית וזה למעשה מקנה לו יכולת טלקינטית
כבר מותר לגלות נושא אורי גלר 321563
אתה בטח מחכה שמישהו כאן יגיד שאורי גלר הוא נוכל, ויפסיד 20,000 שקל. אנחנו לא ניפול בפח הזה בזכות התפיסה הפסיכודלית המעולה שלנו.
כבר מותר לגלות נושא אורי גלר 321570
בשנות השמונים לחייו של אורי גלר לא נעשו בו בדיקות ומחקרים מדעיים, לכל היותר ייעשו בו בדיקות ומחקרים מדעיים. (אם כי קשה לי להאמין שבשנות השמונים לחייו של אורי גלר ישובו הסובייטים עם מדעניהם).
כבר מותר לגלות נושא אורי גלר תשובה לדורון 321578
יש לי שאלה אלייך אתה אישית מאמין בתופעת הטלקינזיס עם לא פרט מדוע
כבר מותר לגלות נושא אורי גלר תשובה לדורון 321580
כבר קראת את דיון 489 ?
כבר מותר לגלות נושא אורי גלר תשובה לדורון 321616
כן קראתי אך זה לגמרי לא מספק אותי אך אני מקווה שבסוף אולי עוד כמה שנים טובות לא יודע יוכיחו המדענים את טענתי ותופעת הטלקינזיס תתגלה כתופעה אמיתית ותיכנס למדע ולעידן המודרני בתור תופעה אמיתית לחלוטין כמו אתה מסכים איתי שאתה לא יכול להסתמך רק על מאמר זה נו באמת
הבהרה חשובה, קצת באיחור 420762
בתגובה 321561 נפלו כמה טעויות קלות בכתיב, בפיסוק ובניסוח.

היה צ"ל: "בשנות השמונים, לחייו של אורי גלר, נעשו בהן בדיקות ומחקרים מדעיים. המדענים הסובייטים בדקו וחקרו לעומק את לחייו והגיעו למסקנות שאכן מדובר בלחיים בעלות כוחות על טבעיים..." - הנה, כך הכל מסתדר באופן הגיוני לחלוטין.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים