טבע האדם 212705
מצטער חברה אבל ככה זה טבע האדם לעשות קונספרציות מכל עפיפון שנראה קצת שונה שעף לו בשמיים, אנשים מורחים את העניין של העבמ"ים הזה יותר מדי לוקחים אותו למקומות שאין לו הקשר, אנחנו צריכים להבין דבר פשוט, כל דבר מוזר שקורה צריכים לקחת בערבון מוגבל, לא להסחף, אולי טעינו, וגם אם אנו בטוחים ב-‏100 אחוזים כי הדבר אשר ראינו הוא לא אחר מאשר עב"ם (אני ישר אומר כי אני חובב מושבע של הנושא הזה ואכן מאמין בעבמי"ם) אנו צריכים להגיב לדבר הזה בצורה הנכונה ולהבין בדיוק מה ראינו ולא להתחיל לספר סיפורים שלא היו, אם אנחנו מנסים להוכיח משהו אנחנו צריכים להיות אמינים ובטוחים.
הכתבה הזאתי באה להאיר לנו, היא לא שוללת את העניין כי אכן קימיים חיזרים אך היא לא נסחפת באותה מידה.
אנו אמורים לנסות לחשוב כמו בכתבה... בני האדם רגילים להיות קיצוניים בגילויים חדשים, זו טעות אנו אמורים לשמור על פרופורציה, אולי רק אז נשמע הגיוניים ודברינו ישמעו הגיוניים. לסיכום זו כתבה מאד מאד מעניינת מושכת ומאד משכנעת, לשני הכיוונים.
טבע האדם 212718
אתה כותב שאתה מאמין בעבמי"ם. תוכל להרחיב?
טבע האדם 212860
ומוטב: תוכל לצמצם?
טבע האדם 213010
חברים נא לא להתפלמס.
יש הוכחות לקיומם של עבמי''ם.כל אחד יכול לראותם במו עיניו.כל שעליו לעשות הוא לפקוח את עיניו היטב היטב,והוא יראה אותם באלפיהם.עלי כבישים.עלי מדרכות,עלי כנסת (רחמנא ליצלן),ובפרט עלי כל חלקה ירוקה מנפנפים ומעלי עשן.אם תרצו אני מוכן להרחיב.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים