הפסקת עישון 213183
חברה הגיע הזמן לא רק להפסקת עישון בעבודה, הגיע הזמן להפסקת עישון וכל הממהר הרי זה משובח, תאמינו לי אני מדבר מהנסיון, כדאי לכם, האמינו לי, עשיתי הפסקת עישון כללית ועכשיו טוב לי, נקי לי ומרגיש מצויין, עשיתי את הטיפול הזה ב''מרכז הארצי לגמילה מעישון'', תנסו ותצליחו,
הפסקת עישון 213190
אפשר לינק?
הפסקת עישון 213241
לא ניסיתי את השיטה, אבל ביררתי. היא עולה כמה אלפי שקלים. רוב המחיר, אם התרשמתי נכון, משויך לתמיכה טלפונית של אנשי המרכז בנגמלים.
הפסקת עישון 213313
אני רוצה להבין, אני משלמת כדי שמישהו יספר לי בטלפון שאני בעצם לא רוצה סיגריה?

(וכל זה אחרי שהסברנו בעדינות לשכנים הטייוואנים שלנו שאם הם מתקשרים בחצות לשאול אם אנחנו מעשנים, זוהי עבירה פלילית בהתאם לחוק המקומי).
הפסקת עישון 213333
לא חסרים האנשים שאני מדבר איתם ושהולכים לקורס פסיכומטרי לא כי ''ילמדו אותם טריקים'' שם (הרי אפשר ללמוד את כל ה''טריקים'' מספרים) אלא כי ''אין לי מסגרת'' וכדומה. דהיינו, אנשים משלמים (אלפי שקלים) כדי שיושיבו אותם בכיסא ויגידו להם ללמוד.

מסתבר שכוח רצון הוא דבר שאנשים ישלמו אלפי שקלים כדי לא להסתמך עליו.
הפסקת עישון 213342
לא רק מסגרת, גם תמיכה נפשית. ברגע של השתוקקות לעישון, אולי זה עוזר שמישהו יזכיר לך למה אתה בכלל מנסה להפסיק ומה טוב בזה.

מצד שני, כל עוד הם בצד השני של הטלפון, אני יכולה לעשן בלי שהם יראו אותי. נא!
הפסקת עישון 304282
מעט יותר משנה אחרי שנגמלתי לגמרי - אתמול הפריע לי פתאום שמישהו עישן לידי ברחוב. לא הריח ולא העשן הפריעו, אלא חלקיקי האפר שהתעופפו בכיוון שלי (ושל הצאצא כמובן).
הפסקת עישון 214401
אם הבנתי נכון את השיטה של שומרי משקל (מכלי שלישי), היא כוללת קנסות כספיים למי שחורג מהדיאטה שלו ועולה במשקל. כלומר - לא רק שאת משלמת אלפי שקלים בשביל שמישהו יגיד לך לא לאכול, הוא גם גובה קנס אם את אוכלת בניגוד להוראות...
הפסקת עישון 214457
אבל יש הבדל אם מישהו רואה אותי, מדבר איתי, שוקל אותי ומתייחס אלי (אפילו אם בנזיפה) לבין אם מישהו שלא מכיר אותי מנסה לשכנע אותי *בטלפון* לא לעשן.

ואגב, אני רואה הבדל בין נסיונות הרזיה, שנובעים מלחץ והבניה חברתית ובין הפסקת עישון שנובעת מרצון של האדם עצמו להפסיק.
הפסקת עישון 214558
אגב, למרות שבימינו זה לא נראה ככה, עדיין קיימים לא מעט אנשים ש*מאוד כדאי* שיעשו דיאטה. אבל אולי זה רק אני והשמועות ששמעתי על כך שהמצב התזונתי הולך והופך לגורם המוות מספר 1 בארה"ב - וכנראה שלא מתייחסים לקבצנים שגוועים מרעב ברחובות.
הפסקת עישון 214563
לא כיוונתי לכל אותם שצריכים דיאטה מטעמים בריאותיים (נראה לי שמספרם של אלה לא גבוה במקומות כגון שומרי משקל) אלא לכל אלה שנמצאים 2-3 מידות יותר ממה שהיו רוצים כדי להראות אופנתיים.

אתה צודק בנוגע להשמנה כגורם המוות הראשי בארה"ב, זו כנראה הסיבה לכל מיני עליהום מכל הכיוונים כנגד מקדונלדז ודומיהם.
הפסקת עישון 214713
הבנתי שכיוונת אליהם, אבל לא יזיק תמיד להזכיר גם את הצד השני של המטבע - מכוני הרזייה ודיאטות הם דבר חשוב וחיובי, רק חבל שמי שצריך אותם לא משתמש בהם, וההפך.

אגב, ב''בשורות טובות'' של פראצ'ט וגיימן, מתואר איך ארבעת פרשי האפוקליפסה מסתדרים בימינו. בזמן ש''מלחמה'', למשל, עושה חיים בארצות דרום אמריקאיות, ''רעב'' עושה חיים עם מכוני דיאטות למיניהם לדוגמניות אנורקטיות.
הפסקת עישון 214889
''רעב'' גם ממציא פאסט-פוד שופע קלוריות ונטול ערך תזונתי. אם תאכל מספיק ממנו תהיה מאד שמן ותמות מתת תזונה. הוא חושב שזה נורא מצחיק (וגם אני).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים