אל תקנה מערבים כלום, ולא תצטרך לשאול 214207
להלן שאלה עתידית של הקורא חד העין, מר ליאור ג':

"למה יש רעל בלבנה שלי?"

התשובה הנכונה ניתנת בזה כבר מראש לקורא חד העין:

כי הערבים הם אוייב. לכן יש רעל בלבנה שלך.

לא תקנה מהם, לא תצטרך לשאול "למה".
אל תקנה מיהודים כלום, ולא תצטרך לשאול 214210
להלן שאלה עתידית של הקורא חד העין, מר האנס ד':

"למה יש רעל בחרדל שלי?"

התשובה הנכונה ניתנת בזה כבר מראש לקורא חד העין:

כי היהודים הם אוייב. לכן יש רעל בחרדל שלך.

לא תקנה מהם, לא תצטרך לשאול "למה".
אל תקנה מיהודים כלום, ולא תצטרך לשאול 214214
הקבלה מצויינת. כאילו שזה דווקא הערבים שמנסים להרוג את היהודים כל הזמן ולא להיפך. אני לא מבין מה רוצים מהמיעוט הנרדף הזה, שיצאה לו סטיגמה כזאת כאילו יש מצב שהוא היה מסוגל לרדת לרמה של להרעיל מזון(http://www.nfc.co.il/NewsPrintVersion.asp?docId=4355...). למה נטפלים אליהם כל היודונאצים האלה (זה מה שרצית להגיד "יוליוס שטרייכר", נכון?), ולא לבאהיים, נניח? פשוט לא ברור.
אל תקנה מערבים כלום, ולא תצטרך לשאול 214213
גם האנגלים האנטישמיים עושים את זה, וכנראה שבכלל הצרפתים הנאצים המציאו את השיטה... ראה כאן, למשל, אייל אלמוני יהודי ציוני פטריוט יקר: http://www.waitrose.com/frontend/popups/rec_gloss.as...

Cerney Goat's Cheese

A subtle citrus flavoured aromatic unpasteurised goat's milk cheese with a delicate, light texture similar to fromage frais. Cerney Goat's Cheese is a locally produced French-style cheese made in Gloucestershire, it is made in individual pyramid shapes and dusted with ash which provides an interesting contrast against the white cheese. Cerney Goat's Cheese won the Supreme Champion gold medal at the British Cheese Awards in 2001. The cheese is hand-made by Marion Conisbee-Smith from a recipe developed by Lady Angus of Cerney House, North Cerney near Cirencester. It is suitable for vegetarians and is available from the service counter at selected branches of Waitrose.
Uses: Serve the cheese simply, with bread or biscuits and grapes.
To eat: If serving on a cheeseboard, remove the cheese from the fridge an hour before serving, to allow it to come to room temperature and to develop its full texture and flavour.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים